Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Накопичувач SSD M.2 2280 512GB Apacer (AP512GAS2280P4U-1) - зображення 3
Накопичувач SSD M.2 2280 512GB Apacer (AP512GAS2280P4U-1) - зображення 1
Накопичувач SSD M.2 2280 512GB Apacer (AP512GAS2280P4U-1) - зображення 2
Накопичувач SSD M.2 2280 512GB Apacer (AP512GAS2280P4U-1) - зображення 3
Накопичувач SSD M.2 2280 512GB Apacer (AP512GAS2280P4U-1) - зображення 1
1/3

Накопичувач SSD M.2 2280 512GB Apacer (AP512GAS2280P4U-1)

Код :  333203815
Обсяг/Об'єм
Форм-фактор
Інтерфейс підключення

Є в наявності

5 955

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 993  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 1489  x 4
Покупка частинами monobank
monobank
від 1489  x 4
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 1489  x 4
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 1489  x 4

Обсяг/Об'єм: 512 ГБ

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Visa
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 5 років. Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Якщо виріб новий, без слідів експлуатації і напрацювання годин.. 
 
 
 

Опис

Накопичувач SSD M.2 2280 512GB Apacer (AP512GAS2280P4U-1) - це вражаюче поєднання високої продуктивності та надійності, створене для сучасних користувачів, які очікують від своїх пристроїв миттєвих відгуків та стабільності. Завдяки впровадженому інтерфейсу PCI Express 3.0 x4, цей SSD демонструє небувалу швидкість читання до 3500 МБ/с та запису до 2300 МБ/с. Це значно скорочує час завантаження та підвищує загальну продуктивність комп'ютера чи ноутбука, роблячи його ідеальним для користувачів, яким важлива швидкість.Оснащений пам'яттю 3D NAND, накопичувач забезпечує високі швидкісні параметри та довговічність роботи. Форм-фактор M.2 2280 у компактному дизайні дозволяє легко інтегрувати його у ваш пристрій, звільняючи більше місця всередині. А його вага всього у 6.8 грам дозволяє уникнути додаткового навантаження. Завдяки цьому накопичувачу, ви зможете з легкістю працювати з важкими програмами і перемикатися між ними, що особливо важливо для професіоналів у сфері дизайну та відеомонтажу.Особливістю цього SSD є його здатність до експертної багатозадачності завдяки унікальним технологіям оптимізації від Apacer. Наприклад, функція SLC Caching дозволяє значно підвищити швидкість за рахунок кешування даних, що оптимізує загальну продуктивність системи. Технології глобального вирівнювання зносу та ECC забезпечують тривалий термін служби, гарантуючи захист від збоїв у передачі даних та збереження стабільності.Тому накопичувач Apacer чудово підходить не тільки для щоденного використання, але й для професіоналів, які шукають надійний інструмент для реалізації своїх творчих та професійних амбіцій. Завдяки об'єму у 512 GB ви легко зможете зберігати великі файли, такі як відеопроекти та ігри, насолоджуючись безперебійною роботою. Цей SSD - це чудове рішення для геймерів та творчих особистостей, які прагнуть максимального вичерпування можливостей своїх систем. Вибір на користь Apacer - це інвестиція в майбутнє продуктивності та стабільності.

Характеристики

Обсяг/Об'єм
Форм-фактор
Швидкість читання
  • 3500 Mb/s
Швидкість запису
  • 2300 Mb/s
Енергоспоживання
  • 6 Вт
Час напрацювання на відмову
  • 1.5 млн. годин
Інтерфейс підключення
Тип накопичувача
Тип елементів пам'яті
Країна-виробник
Габарити (Ш х Г х В)
  • 80 х 22 х 2.25 мм
Вага
  • 6.8 г
Гарантія
  • 5 років
EAN
  • 4712389919311

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.09/5
на основі 13 відгуків
  • 5 зiрок
    7 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Андрей К***
    Відгук від покупця. Продавець: Partner IT. Обсяг/Об'єм: 256 ГБ

    Хороший и не дорогой

    Переваги:
    Быстрый
    Недоліки:
    Нет
  • Віталій Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг/Об'єм: 2 ТБ

    Вітаю от і настав час оновити ссд на ноуті бо старого на 1Гб вже не встачало. Довго вибирав бо ВД ніби скільки було всі працювали найс. Але цей взяв різницею у вартості ну і апасер вже колись брав на стаціонарник то не підводив.
    І шо вам сказать я вражений поперше мій старий трансед під завантаженням з нету великих файлів грівся до +70 навіть з усіма радіаторами прокладками. То цей апасеронок і оком не веде максимум шо я побачив це +45 і я таки аж прибалдів. Швидкості теж не падають з часом короче ссд коштуж своїх коштів однозначно.

    Переваги:
    низька температура, відповідає заявленим характеристикам
    Недоліки:
    вартість, пакування ніби носорог пожував
  • Кирил Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг/Об'єм: 2 ТБ

    Прийшло бистро, товар відповідної якості

Читати всі відгуки →