Картка Rozetka
Кулер для корпусу ID-Cooling NO-12025-XT - зображення 3
Кулер для корпусу ID-Cooling NO-12025-XT - зображення 1
Кулер для корпусу ID-Cooling NO-12025-XT - зображення 2
Кулер для корпусу ID-Cooling NO-12025-XT - зображення 3
Кулер для корпусу ID-Cooling NO-12025-XT - зображення 1
Розмір вентилятора

Кулер для корпусу ID-Cooling NO-12025-XT

Код:  322061380

Немає в наявності

261

Колір корпусу: Чорний з білим

 
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Вентилятор ID-Cooling NO-12025-XT має крильчатку з 9 лопатями, що обертаються зі швидкістю 1800 об/хв. Вентилятор, що має габарити 120 х 120 мм, з легкістю розміщується на штатному місці комп'ютерного корпусу будь-якої конфігурації і фіксується за допомогою гвинтів. Довговічність та надійність вентилятора забезпечена його гідродинамічним підшипником ковзання, який також гарантує невисокий рівень шуму пристрою під час роботи.

Характеристики

Матеріал радіатора
  • пластик
Частота обертів
  • 1800RPM
Розміри
  • 120 х 120 х 25 мм
Розмір вентилятора
Вага
  • 150 г
Підсвічування
Максимальний рівень шуму
Колір корпусу
Кількість вентиляторів
Країна-виробник
Гарантія
  • 12 місяців
EAN
  • 6931393302621
Повітряний потік
  • 76.16 CFM

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.67/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Олександр О***
    Відгук від покупця. Продавець: Smart click. Підсвічування: Без підсвітки. Колір корпусу: Чорний з білим

    Поставив два таких один в блок живлення, другий на башню процессора. Я в шоці, що теке взагалі буває, компютер на відстані 40-50см майже не чути, і це при тому що він стїть на столі, щоб зрозуміти що кулери працюють потрібно вимкнути ПК або перейти в сплячий режим, а потім знову увімкнути його, тому що порівнювати можна лише з вимкненим ПК, от настільки тихо він працює. Оберти трохи нижче за тей кулер що в мне стояв було 800 об/в стало 600 об/в але то не критично, якщо процессор 99% часу працює без навантаження

    Переваги:
    Дуже тихий, майже не чути
  • Олександр О***
    Відгук від покупця. Продавець: Smart click. Підсвічування: Без підсвітки. Колір корпусу: Чорний з білим

    Поставил себе в БП, офигеть он тихий на низких оборотах, чтобы его услышать нужно ухо прикладывать прямо к БП, теперь кулер процессора громче чем кулер БП. надо будит себе еще и на процессор такой поставить.

    Переваги:
    Дуже тихий на низьких обертах
  • Олександр С***
    Відгук від покупця. Продавець: Smart click. Підсвічування: Без підсвітки. Колір корпусу: Чорний з білим

    Непоганий кулер, докупив як додатковий на башню ID-Cooling SE-224-XT.
    (Продавець, замініть фото товару, або повідомляйте покупцеві про колір!)

    Переваги:
    Зручно кріпиться
    Недоліки:
    ГАДАВ, ЩО ПРИЇДЕ БІЛИЙ, як на картинці. Приїхав сірий. Розчарований... Хоч це було і не принципово, проте за це четвірка
Читати всі відгуки →