Розмір вентилятора
Тип охолодження

Опис Кулер для процесора Noctua NH-U12A

Noctua NH-U12A - процесорний кулер п'ятого покоління U12, що відрізняється від попередників далеко не тільки наявністю новітніх вентиляторів в комплекті. Перед нами помітно оновлений продукт, оснащений збільшеним радіатором, що в сукупності з іншими факторами дозволяє домогтися надвисокої ефективності в сегменті 120 мм рішень.

Кулер для процесора Noctua NH-U12A є продуктивним рішенням для ігрових систем і робочих станцій. Відмінною особливістю даної моделі є можливість установки як на сокети для процесорів Intel, так і AMD. Крім цього модуль відрізняється простою конструкцією, що робить установку особливо зручною і швидкою.

Noctua NH-U12A використовує в своїй основі алюмінієвий радіатор баштового типу з основою з міді, що разом з 7 тепловими трубками забезпечує ефективне розсіювання до 165 Вт потужності. Також в конструкції використовується вентилятор діаметром 120 мм, який здатний розвивати швидкість до 2000 об / хв і створювати спрямований потік повітря об'ємом до 60 CFM. Особлива форма лопатей забезпечує низький рівень шуму, що не перевищує 22.6 дБ. Також модель відрізняється особливою надійністю і стійкістю до відмов.

Кулер Noctua NH-U12A підключається за допомогою конектора 4-pin. Комплектація включає в себе 2 вентилятора, монтажний набір, Y-кабель, адаптер LNA, а також термопасту в окремій ємності.

Характеристики Кулер для процесора Noctua NH-U12A

Країна-виробник
Матеріал радіатора
  • Алюминий
Частота обертів
  • 450 - 2000 об/мин
Розмір вентилятора
Живлення
  • 4-пин ШИМ
Розміри
  • 125 х 158 х 112 мм
Вага
  • 1122 г
Максимальний TDP
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

  • Андрій Юрчик
    • Продавець: ALEXMAG

    Кулер якісний, доставили швидко і без проблем, надійний продавець.

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення