Зовнішній диск DataLocker DL3 SSD USB 3.0 8ТБ

Код:  222377221

  • Зовнішній диск DataLocker DL3 SSD USB 3.0 8ТБ - зображення 1
  • Зовнішній диск DataLocker DL3 SSD USB 3.0 8ТБ - зображення 2
  • Зовнішній диск DataLocker DL3 SSD USB 3.0 8ТБ - зображення 3
Зовнішній диск DataLocker DL3 SSD USB 3.0 8ТБ - зображення 1
Обсяг/Об'єм

Опис Зовнішній диск DataLocker DL3 SSD USB 3.0 8ТБ

Зовнішній портативний SSD диск DataLocker DL3 c PIN аутентифікацією, апаратним шифруванням XTS AES 256-bit і інтерфейсом USB 3.0. Диск підтримує керування політиками безпеки використовуючи централізований менеджмент - SafeConsole.

Зовнішній шифрований SSD диск DataLocker DL3 Encrypted Hard Drive c PIN аутентифікацією, апаратним шифруванням XTS AES 256 біт і об'ємом до 4 ТБ. Корпус пристрою зроблений з алюмінію, на який надітий ударостійкий гумовий бампер. Клавіатура пристрою виконана на базі ударостійкого сенсорного екрану, який рандомно змінює положення символів, з метою запобігти можливість зняти відбитки пальців з часто використовуваних клавіш. Інтерфейс диска підтримує USB 3.0 зі швидкістю передачі 5 Гбіт/сек. Використовуючи цей диск, ваші дані будуть при вас і під надійним захистом.

PIN паролі адміністратора і користувача
Пристрій підтримує цифро-буквені PIN паролі адміністратора і користувача. Пароль адміністратора надає повні права до управління диска, а пароль користувача надає обмежені права. Тому рекомендується використовувати в постійному режимі PIN пароль користувача. Довжина пароля як адміністратора, так і користувача становить 7 знаків. Адміністратор може налаштувати функціонал суворого пароля, коли необхідний введення літер і цифр. Якщо PIN пароль адміністратора і користувача забутий, той диск можна скинути до заводських налаштувань при цьому всі дані на диску будуть знищені.

Функція самознищення
Якщо PIN пароль адміністратора або користувача введено неправильно 10 разів поспіль, пристрій розуміє, що на нього відбувається brute force attack і скидає ключі шифрування. Після чого дані на диску відновити буде неможливо. При 5 спробах неправильного введення PIN пароля пристрій тимчасово блокується і вимагає перепідключення USB порту.

Функція тільки читання
Адміністратор може налаштувати DataLocker DL3 тільки на читання. При цьому користувач не зможе змінити даний функціонал. Так само на диску передбачена функція для читання тільки для користувача, коли користувач може самостійно встановити даний функціонал. Це часто буває необхідно, коли потрібно обмежити доступ до диска для запобігання вірусного зараження.

Функція автоблокування
Якщо пристрій не активно протягом певного часу, пристрій може бути заблоковано. Залежно від настройок даний час блокування становить від 10 хвилин до 180 хвилин. Час блокування активного диска, може бути налаштована адміністратором.

Централізоване управління дисками - SafeConsole
Всі моделі DataLocker DL3 Encrypted Hard Drive можуть бути підключені до централізованої консолі управління, яка дозволить керувати політиками безпеки пристрою: змінювати паролі користувачів, обмежити використання дисків з певних IP адресами, віддалено знищувати ключі шифрування загублених дисків, обмежити типи файлів для запису, контролювати геолокацію диска, отримувати звіт про записаних і стертих файлів з диска, підключати антивірусне забезпечення. Даний функціонал дуже зручний при розподіленої інфраструктури, коли користувачі працюють з важливою інформацією поза офісу.

Характеристики Зовнішній диск DataLocker DL3 SSD USB 3.0 8ТБ

Обсяг/Об'єм
Габарити (Ш х Г х В)
  • 120 x 75 x 23 мм
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

Разом з цим товаром купують

  • Дивитися ще →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення