Картка Rozetka

Відгуки покупців про Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3000 G.Skill Aegis (F4-3000C16D-32GISB)

Код:  143961400
Оцінка користувачів 2.75/5
на основі 12 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця Vendedor
  • Шорис В***
    Відгук від покупця. Продавець: Vendedor

    Замінив старі 2 планки 16 гб на ці 2 нові. Зіштовхнувся з проблемами, що періодично компьютер видає помилку, яку навіть прочитати не можу, (на екрані артефакти) після чого компьютер перезавантажується. Таке враження, що при навантажені вони просто "не вивозять". З програм вилітаю на робюочий стіл.

    Невеличка гра (адаптація настільної гри, не якийсь там ААА проект) + діскорд приводили до того, що раз на 10-15 хв доаодилося просто перезаходити в гру, бо я вилітав. Один раз навіть просто при простої компьютер перезавантажився.

    Звязувався з підтримкою, спробував запропоновані варіанти, без результату. А повернути товар пропонують тільки після відправки плашок до їх тех підтримки і визначення причин. Хоча, по суті, 14 днів на той момент не пройшло. Я не великий майстер і визначити причину несправності я не можу, але той факт, що старі плашки як працювали без проблем, а з цими купа проблем залишають негативне враження. Материнка ASRock B450 Pro4 R2.0, процессор Ryzen 7 1700 через біос міняв частоту памяті, профілі в біосі міняв, частоту також. Міняв плашки місцями, пробував різні комбінації, нічого не допомогло.

    Поставив старенькі плашки (Там взагалі максимальна частота 3200, хоча працюють що старі, що ці нові на меншій) і забув про ці проблеми. Не знаю, можливо вони й не браковані, можливо з ними все ок, але на своєму профанському рівні я зробив все що міг. Від товару залишкове сраження неприємне.

    Радити придбання товару не наважуюсь.

    Переваги:
    Не знайшов.
    Недоліки:
    не працюють як треба.
  • Володимир К***
    Відгук від покупця. Продавець: Vendedor

    Перед Новим роком замовив і отримав через Нову пошту дві планки пам'яті.
    Поставив вже після всіх новорічних свят.
    Отримав реальне підвищення по швидкості при роботі з програмами Adobe, особливо After Effects.
    Але через місяць експлуатації обидві планки вийшли з ладу.
    Довелося ставити старі.

    Переваги:
    Доставлено вчасно.
    Недоліки:
    Вийшла з ладу через місяць експлуатації.
    • Дмитро С***

      Гарантія 5 років. Може краще відправити у сервісний центр?

  • Денис Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Vendedor

    Приехало 2 плашки памяти 2х16 Gb, 1 оказалась не рабочей. Было протестировано на двух системах (Пк). При первичном осмотре на почте дефектов обнаружено не было. При запуске на не рабочей плашке ни 1 из систем попросту не запускается (было испробовано множество вариантов запуска от изменения частоты, таймингов до изменения слота тестирования, при запуске выдает черный экран в котором не работает клавиатура и другие устройства). С первой (рабочей) плашкой никаких проблем не возникло.

    Недоліки:
    1 из плашек приехала не рабочей
    • Vendedor

      Здравствуйте. Денис, отправляйте товар по реквизитам, которые Вам сообщил менеджер.

  • Константин Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Vendedor

    Моя первая память. Разогнана до 3266 и отлично работает.

    Недоліки:
    Наклейка
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Максим П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Оплатили товар розетці, після двох днів з статусом "доставляється" перетефонували і запропонували якусь китайську підробку на память з поганими відгуками.Змінити замовлення на схожу память такого жж виробника як в замовленні відмовилимь.Ось такий сервіс розетки .

    Переваги:
    Не отримав
    Недоліки:
    Не відправили оплачени товар
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

  • Богдан С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Отримую сині екрани смерті від віндовс, якщо включаю xmp profile 2933.

    Якщо 2133 то тоді працює стабільно якщо піднімаю на 2400 то occt показує багато помилок. Тобто стабільно ця пам'ять працює лише на 2133.

    Оформив повернення. Цікаво чи rozetka поверне гроші.

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Працює стабільно лише на 2133
    • Богдан С***

      Розетка повернула кошти.

  • Юрий К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Чудово та стабільно працює в парі з іншою парою (одноранговою) всього в системі 64гб РАМ.

    Переваги:
    Ціна-якість для апгрейду пам'яті до 64гб
  • Четвертаков В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    нормальная память, работает и хорошо. особо не гнал, не вижу смысла с 3600х для себя. выставил 3266 при 16-17-17-30 1,34в. взял эти плашки сугубо из-за скидки на момент покупки.

  • Andrew B***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Поставил 2 планки, потом доберу ещё 2 таких же.

    Переваги:
    Гскилл не последний производитель, цена приятная, скорость отличная, работает как надо, упаковка надежная)
    Недоліки:
    Термонаклейка откровенно уродливая, волнистая и с пупырками. Поставил бы 4.5 если б мог.
  • Юрій С***
    Продавець: Rozetka

    3900 стабільна

    Переваги:
    Все супер
    Недоліки:
    Нема
  • Владимир Ж***
    Продавець: Rozetka

    Здравствуйте!Подойдёт ли она к этой плате?Asus TUF Gaming B550?

    • Стас В***

      пойдет

  • Ly D***
    Продавець: Rozetka

    Кто-то покупал уже? Хотя бы 3200 берут на вменяемых таймингах?

    • Alexandr K***

      как 3200, если тут 3000 написано

    • Баклажан Д***

      Про разгон не забывай. При правильной настройке 3333 берут