Семейство процессоров
Тип разъема
Количество ядер
Поколение процессоров Intel
Интегрированная графика
Тактовая частота процессора
Объем кэш памяти 3 уровня
 • 16 МБ

Описание Процессор Intel Core i7-11700K 3.6GHz/16MB (BX8070811700K) s1200 BOX

Процессор Intel Core i7-11700K 11-го поколения для настольных ПК. Поддержка технологий Intel Turbo Boost Max 3.0 и PCIe Gen 4.0, процессор Intel Core 11-го поколения для настольных ПК с разблокированным множителем оптимизирован для энтузиастов-геймеров и серьезных творцов и помогают обеспечить высокую производительность при разгоне для дополнительного ускорения. Совместимость с материнскими платами на базе чипсетов серии 500.

Характеристики Процессор Intel Core i7-11700K 3.6GHz/16MB (BX8070811700K) s1200 BOX

Семейство процессоров
Страна-производитель
Тип разъема
Количество ядер
Поколение процессоров Intel
Интегрированная графика
Количество потоков
Максимальная тактовая частота
 • 5.0 ГГц
Тактовая частота процессора
Тип памяти
 • DDR4-3200/2933
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 11

 • Андрій
  • Продавец: Rozetka

  Сервісне обслуговування Розетка це жах. І оцінка стосується саме обслуговування. Про процесор поки що нічого сказати не можу, так як він НЕ працював.

  Куплено цей процесор з материнкою Gigabyte Z590I Vision D.( ссылка)
  Збірка не працює!
  Тестувалось з 3 різними блоками живлення, 4 різними планками оперативки, з відеокартою та без. Біпер сигналізує помилку процесора.

  14.04.2021 Процесор і материнку я повернув розетці на сервісне обслуговування.
  Приблизно через 2 тижні я сам передзвонив взнати результати, мені сказали що у сервісному обслуговуванні відмовлено, причину мені не повідомили. З прийнятим рішенням я не погодився і мене повідомили, що вони будуть знову розглядати це питання. Подальші мої намагання взнати причину, або поговорити з людиною яка прийняла це рішення були марними.
  Ще приблизно через 2 тижні мені повідомляють, що в сервісному обслуговуванні відмовлено, причина – товар справний. Як сказав менеджер, що процесор тестувався з схожою материнкою і все працює, те саме стосується і тестування материнської плати. На запитання чи тестувались саме мої процесор та материнка разом - чіткої відповіді я не отримав.

  Чудес не буває, і товар своїми силами справним не стане. Я погодився отримати товар назад лише якщо мені нададуть акт виконаних робіт сервісного обслуговування (що було зроблено, та з чим тестувалось, чи оновлювали BIOS і тп.). Менеджер погодився і сказав, що передасть інформацію далі…

  І тут почалась друга фаза божевілля.
  Тепер кожних декілька днів, мені телефонує менеджер з “радісною новиною”, що вони повертають товар, і мені лише потрібно вказати адресу. Після мого запитання, чи є акт виконаних робіт сервісного обслуговування, менеджери проявляють здивування, та інформують мене, що вони зроблять запит…
  І так ЧОТИРИ!!!!! рази. Кожен раз нова людина з старою розмовою. Я коли бачу, що мені дзвонять з розетки в мене вже сіпається око)
  Останній менеджер взагалі видала шедевр - “Акту немає, так як нічого не робилось, бо все працює…” )) Звідки ви знаєте що все працює, діагностика проводилась?
  Якщо так, надайте будь ласка акт.

  Сьогодні 24.05.2021. Потрачено біля 35 000 грн., вагон нервів і гора часу (майже 1.5 місяці), куплений продукт не у використанні, і можливо мені через 3 дні знову зателефонують з “радісною новиною”…
  І тому, я ще раз переконався, що такі дорогі речі не варто купувати на розетці. Ну хіба ви живете в Києві і тоді у вас буде можливість витрачати нерви швидше, ефективніше і “в живу”.

  Цього тижня маю на меті завітати в центр захисту прав споживачів.
  Подальший розвиток цієї абсурдної ситуації буде описаний тут же.
  …Якщо Розетка не видалить…

  Достоинства:
  -
  Недостатки:
  -
 • Олександр
  • Продавец: Rozetka

  Классный проц. Тоже обновился с i5-4460, брал в паре с матерью Asus Z590 TUF GAMING PLUS WIFI и памятью HyperX 3900 32Гб. Все отлично завелось

  Достоинства:
  Встроенное видео, разблок.
  Недостатки:
  Цена
 • Олександр
  • Продавец: Rozetka

  Хороший проц. Обновился с Intel core i7 2600))

Смотреть все отзывы →

Видео с Процессор Intel Core i7-11700K 3.6GHz/16MB (BX8070811700K) s1200 BOX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления