Отзывы покупателей о Процессор Intel Core i7-11700K 3.6GHz/16MB (BX8070811700K) s1200 BOX 17

Общий рейтинг

4,5
17 отзывов

Фотографии и видео покупателей

Оставьте свой отзыв об этом товаре

Самые полезные отзывы

 • Богдан Билащук
  • Продавец: Rozetka

  Процессором доволен более чем, хотел взять 10 поколение, но в этом видеоядро поярче.
  Пока видеокарты нет спокойно можно пересидеть на встройке

  Достоинства:
  uhd 750, 11 поколение
  Недостатки:
  Нет
 • Владислав Компаниец
  • Продавец: Rozetka

  Думал между последними райзенами и новым поколением интела. Остановился на этом камне по большей части из-за встройки, не хотелось брать затычку на время. Охлаждает камень ROG-RYUJIN-360, в рабочих задачах и играх не видел температуру выше 58 градусов.
  Было бы время - ждал бы осени, но сейчас лучший выбор для меня

  Достоинства:
  Отличный проц, с хорошим СВО камень холодный, UHD750 даёт пересидеть без видеокарты какое-то время
  Недостатки:
  Нет

Все отзывы 17

 • Макущенко Игорь
  • Продавец: Rozetka

  Купил в розетке этот процессор, в пункте выдачи заметил что коробка немного надорвана с двух сторон. Обычно товар с поврежденной упаковкой продают по сниженной цене! А в случае возврата могут отказать из за повреждения упаковки.

  Недостатки:
  Повреждённая коробка, цена.
  • Никита Демченко

   за чем тогда покупал его, если коробка надорвана?)

 • Євген
  • Продавец: Rozetka

  Покупался на замену старичку "корэ 2 квадро" на 775 сокете) так как понадобилась рабочая машинка дома. так-что эффект так сказать "на лицо" ) брал с расчетом на то, что опять лет на 5 - 7 думаю хватит "с головой" . а может и больше. без проблем завелся на 5 гигагерц под D15 . Хоть в аиде в стрессе и греется до 90-94 градусов, но не тротлит. а при 5,1 уже падает в тротлинг скачками до 15%. Напряжение не трогал. Если без стресс тестов, то штатной утилиткой мамки поднимается до 5,2. работает стабильно, но при работе уже скачут температуры до 60+.. соотв становится слышно кулер. в 4,9 - 5,0 слышно только если танчики запустить )) или когда билдится чтото большое. Доволен.

  Достоинства:
  Поддерживает все актуальные интерфейсы и технологии.
  Недостатки:
  Требует охлада "выше среднего"
 • Олександр
  • Продавец: Rozetka

  Хороший проц, можно брать

  Достоинства:
  К версия - можно отключить лимиты
  Недостатки:
  Тепленький
  • Олександр

   Отключить лимиты и разогнать озу можно на любой хорошей плате B560 с хорошем врм.
   К проц для разгона.

  • Іван

   Только для этого уже понадобится огромная башня или вода

 • Андрій
  • Продавец: Rozetka

  Сервісне обслуговування Розетка це жах. І оцінка стосується саме обслуговування. Про процесор поки що нічого сказати не можу, так як він НЕ працював.

  Куплено цей процесор з материнкою Gigabyte Z590I Vision D.( ссылка)
  Збірка не працює!
  Тестувалось з 3 різними блоками живлення, 4 різними планками оперативки, з відеокартою та без. Біпер сигналізує помилку процесора.

  14.04.2021 Процесор і материнку я повернув розетці на сервісне обслуговування.
  Приблизно через 2 тижні я сам передзвонив взнати результати, мені сказали що у сервісному обслуговуванні відмовлено, причину мені не повідомили. З прийнятим рішенням я не погодився і мене повідомили, що вони будуть знову розглядати це питання. Подальші мої намагання взнати причину, або поговорити з людиною яка прийняла це рішення були марними.
  Ще приблизно через 2 тижні мені повідомляють, що в сервісному обслуговуванні відмовлено, причина – товар справний. Як сказав менеджер, що процесор тестувався з схожою материнкою і все працює, те саме стосується і тестування материнської плати. На запитання чи тестувались саме мої процесор та материнка разом - чіткої відповіді я не отримав.

  Чудес не буває, і товар своїми силами справним не стане. Я погодився отримати товар назад лише якщо мені нададуть акт виконаних робіт сервісного обслуговування (що було зроблено, та з чим тестувалось, чи оновлювали BIOS і тп.). Менеджер погодився і сказав, що передасть інформацію далі…

  І тут почалась друга фаза божевілля.
  Тепер кожних декілька днів, мені телефонує менеджер з “радісною новиною”, що вони повертають товар, і мені лише потрібно вказати адресу. Після мого запитання, чи є акт виконаних робіт сервісного обслуговування, менеджери проявляють здивування, та інформують мене, що вони зроблять запит…
  І так ЧОТИРИ!!!!! рази. Кожен раз нова людина з старою розмовою. Я коли бачу, що мені дзвонять з розетки в мене вже сіпається око)
  Останній менеджер взагалі видала шедевр - “Акту немає, так як нічого не робилось, бо все працює…” )) Звідки ви знаєте що все працює, діагностика проводилась?
  Якщо так, надайте будь ласка акт.

  Сьогодні 24.05.2021. Потрачено біля 35 000 грн., вагон нервів і гора часу (майже 1.5 місяці), куплений продукт не у використанні, і можливо мені через 3 дні знову зателефонують з “радісною новиною”…
  І тому, я ще раз переконався, що такі дорогі речі не варто купувати на розетці. Ну хіба ви живете в Києві і тоді у вас буде можливість витрачати нерви швидше, ефективніше і “в живу”.

  Цього тижня маю на меті завітати в центр захисту прав споживачів.
  Подальший розвиток цієї абсурдної ситуації буде описаний тут же.
  …Якщо Розетка не видалить…

  Достоинства:
  -
  Недостатки:
  -
  • Експерт Rozetka

   Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
   У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .

  • Вік

   Жесть звичайно. Але діло не в процесорі. Шо б вберегти свої нерви люди вибирають материнку від Asus. У самого Gigabyte на одному з компів. І не без приколів. То завантажується, то не завантажується. Трохи дивно виглядає шо Вам не запропонували замінити на шось інше, а відправили в сервіс. Напішіть шо як розрулили. Хочеться без лишніх нервів купувати.

  • Віталій

   В мене материнка від гігабайт ам3 то бувають подвійні старти, рідко.

 • Олександр
  • Продавец: Rozetka

  Классный проц. Тоже обновился с i5-4460, брал в паре с матерью Asus Z590 TUF GAMING PLUS WIFI и памятью HyperX 3900 32Гб. Все отлично завелось

  Достоинства:
  Встроенное видео, разблок.
  Недостатки:
  Цена
  • Александр Покора

   Память на какой частоте и с какими таймингами работает?

  • Юрий Гончарук

   Тоже планирую обновится примерно с такого проца . Разница ощутима? Или только в спец приложениях?

 • Олександр
  • Продавец: Rozetka

  Хороший проц. Обновился с Intel core i7 2600))

 • Ростислав Король
  • Продавец: Rozetka

  Понравился проц справляется со всеми задачами и играми в.ч. брать его рекомендую, i9 такой же только частота выше, а толку от нее 0. Гонится до 5 легхко на все ядра берет и 5,2, но бывают ошибки. Смотрите мой видосик распаковки.

  Достоинства:
  Шустрый проц, в меру дорогой.
  Недостатки:
  Горячий
  • Тони Карк

   Это и есть i9, только задушенный)

  • Андрей

   Как его разогнать до 5?

  • Руслан Подвирный

   Посмотрев видео связка с z590 ето супер но память надо было хотя бы 4000мГ и выше но не 3200мГ

 • Павел Ботман
  • Продавец: Rozetka
 • Денис Масенко
  • Продавец: Rozetka

  Довго я чекав щось більш-менш достойне, щоб змінити свій 10 річний 2600k. То в 17 році райзени придивлявся, то 8-9 покоління на Coffe Lake. Вимкнув ждуна, взяв. Що можу сказати. Без відеокарт, точніше без адекватних цін на туж 3070 процесор буде простоювати.
  По температурах, частоті і живленню. В тестах ріст не пропорційний. На 4,5-4,6ГГц 1,2В з температурою близько 70С (звичайна башта). На 5.0-5.1 вже 1,45в та близько 90С. Поставив в біосі ліміт в 125 ватт, бо вже тепло на вулиці =) частоти тримає 4,8-4.9. З 4,5-4,6 з 1.2в на постійну основу, проживе довго.
  Дивлюся і розумію, що в нинішніх умовах від K процесорів сенсу мало. З цим авторозгоном з процесорів вижато все, що тільки можна, а більше взяти можливо лише з якимось "автомобільним радіатором" при напрузі в 1,6в. 24/7 таке використувати я б не став. Зато є вбудоване відеоядро, дуже актуально на сьогодні, можна хоча б ютуб подивитися чи косинку розкласти, якщо відеокарти не має, чи зламається =)
  По памяті писати не буду, біоси оновлюються один за одним. Поки не розібрався з геренатором частот 1:1, 1:2. На платі z590F, память стабільна тільки в xmp профілі 3600. В ручну помилка DRAM. У випадку зміни налаштувань генератора з "авто" на 1:1, xmp злітає.

  Достоинства:
  Нова архітектура, потужний, зимою в розгоні можна використовувати як обігрівач =)
  Недостатки:
  Жере як не в себе =)
  • Дмитрий Юровских

   Что он там жарит? Проц в стоке не сильно горячее.

  • Руслан Рудніцький

   Какой кулер стоит в твоей z590-f? Хотел взять Dark Rock Pro 4, но пишут, что не влезет на материнку

 • Богдан
  • Продавец: Rozetka

  Узяв на заміну i7-4770. У багатопоточних задачах (6+ потоків) різниця дуже відчутна. На жаль не зміг запустити із частотою пам'яті вище 3,2ГГц, судячи зі всього проблема у сирому біосі відеокарти (2х32 Гб балістікси 3600). Не стартує ні з налаштування XMP, ні із ручними. При навантаженні температури ядер ростуть дуже швидко, але у реальних задачах проблем із перегрівом немає (Noctua NH-U12S). У кого 8-10 покоління інтела то оновлення до 11 має мало сенсу (хіба заради нових інтерфейсів типу PCIe 4.0), а от хто оновлює стару машину або збирає з 0 має вибір процесорами Інтел 11х00 та АМД 5х00Х. Сподіваюсь проблема із ASUS UEFI вирішиться найближчим часом.

  Достоинства:
  Швидкий
  Недостатки:
  Гарячий
  • Володимир

   Богдане! На форумах пишуть, що процесори 11 покоління не люблять пам'ять двохрангову. А модулі по 32 Гб бувають тільки такі. В режимі Geer 1, 3200 без підняття напруги на контролер пам'яті, може бути стелею. А от в режимі Geer 2, я думаю, що Ваша пам'ять може працювати на 3600. Я, особисто, не підмімав би напругу на контролер пам'яті. Може, є сенс просто понизити таймінги і залишитися на 3200.

  • Богдан

   Так, пам'ять звичайно дворангова, але вона без проблем запускалась із XMP на Celeron G5905, тому прикро що із цим процесором є проблеми. Підняття напруги контролеру та SA в адекватних межах не допомогло, тому зараз є варіант 3733 Gear 2 або 3200 Gear 1 із пониженими таймінгами (без підняття напруги на пам'яті).

  • Володимир

   Богдане! Я не рекомендую взагалі розганяти пам'ять. Потужні ОЕМ виробники ніколи не ставлять пам'ять в профілі ХМР. Більше того, навіть на 10900К Ейпл ставить лише 2666 МГц, а не на 2933 по специфікації (бо ядро Скайлайк, насправді, тільки до 2666 МГц). Причина проста: швидкість зростає, але є помилки. Ви їх не виявите в стрес тестах, але вони будуть. Для домашньої системи є сенс включити профіль ХМР, але таймінги точно чіпати не варто, бо навіть на них нестабільно. В 11 поколінні Інтел уже новий контролер пам'яті, який розрахований на 2933 МГц в gear 1 і до 4266 в gear 2. Тому, сміливо ставте ХМР 3600 в gear 2 і більше нічого не чіпайте.