Корпус be quiet! Silent Base 801 Window Orange (BGW28)

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Корпус be quiet! Silent Base 801 Window Orange (BGW28) 7

#37543797
Уже купил
Замовив собі цей корпус ..... Історія така, що нажаль по такій ціні він продається тільки на цьому сайті, перед замовленням налаштував себе що можливі нюанси... Розповідаю, колись замовляв пару років тому монітор, який приїхав мені з битим пікселем, товар був повністю в належному стані, відправив назад по браку, їздив він приблизно тижні три. Поставили подряпину на задній стійці монітору відправили мені, і сказали що це моя вина - товар не відповідає нормам поверненню... І ось знаходжу корпус який мені довподоби.... замовляю.... там де є графа додаю додатковий коментар !!!!!! Щоб упаковка мала товарний вигляд щоб не було пошкоджень!!!! І ось день Х приходжу на почту, коробка як з мусоркі, полу мокра подерта замотана скотчем, корпус упакований аби як, товарному вигляду він не підлягає так як є сколи фарби (на фото). Залишив собі так як обрав саме цю модель і це для мене не суттєво. Для виробників дякую, все як книжка пише!
Незадоволений відношенням данних бізнесменів які парять аби впарить. Надіюсь доля мене не приведе до покупок у цьому магазині!

Процвітання be quiet!
Достоинства: Якісь від виробника
Недостатки: Стінка яка переставляється, якщо переставить тоді усі ваші деталі будуть вверх ногам
#37285714
Уже купил
Доброго дня! Підскажіть який перелік предметів в комплекті (що входить в комплект). Заздалегідь дякую!
Представитель компании
Сергій, доброго дня. Ви знайдете усі комплектні аксесуари на сторінці корпусу на нашому сайті. Досить довго перелічувати. https://www.bequiet.com/admin/ImageServer.php?ID=3815ba18139@be-quiet.net&omitPreview=true&.jpg
Сергій ПознацанінУже купил
Я переглянув на вашому сайті, але щоб дійсно глянути перелік комплектації, потрібно заватажити ПДФ, який у Вас англомовний))
а там перелік, дрібниць( шурупів, заглушок...) різний в кількості ніж на фото. На данному сайті вказано що комплектацію може змінювати виробник, але як мені перевірити її при отриманні замовлення???))))
Представитель компании
Сергій, доброго дня. Ця інструкція містить інформацію багатьма мовами. Наразі української дійсно немає, проте Ви можете скористатись польською, або на крайні випадок - російською. стор.31.
#36835077
Здесь нет отдельно места для ссд?
Представитель компании
Добрый день. В корпус можно установить 11 SSD. Не поняли Ваш вопрос.
Кравченко Игорь
Я имел ввиду, что то места для жесткого. А ссд будет там хорошо размещён, не будет ли он болтаться или вываливаться?
#35238516
Есть ли и какие преимущества Slient Base 801 в сравнении с Pro Base 700 и на оборот? Или лучше взять Pro Base 900 v2. Какие в нем преимущества по сравнению с этими двумя моделями. Выбираю между ними и не могу сделать выбор, тяжело выбрать когда все продукты очень хорошо получились. Представители компании помогите пожалуйста в этом не лёгком выборе. Заранее спасибо за ответ.
Представитель компании
Виктор, добрый день. Наши корпуса поделены на три категории: "начальная" - Pure Base 600 \ средняя - Silent Base 801\601 и флагманская, представленная моделями Dark Base 700 и 900/Pro 900 rev.2 . Все корпусы совершенно разные, их объеденяет качество исполнения и материалов. Вам нужно взвесить, какие характеристики и особенности Вашего будущего корпуса Вам важны, а на чем можно сэкономить. Зайдите на наш сайт, на страницу одного из корпусов и нажмите "Додати до порівняння", сделайте то же самое для еще двух корпусов из других категорий (среди которых Вы выбираете), потом нажмите кнопку "Порівняти зараз". Ви увидите все отличия между этими корпусами. Каждое новое поколение наследует лучшие решения предыдущих.
#35058602
какой корпус взять лучше, этот или dark base 700?
#35058441
а usb 2.0 для зарядки или просто так?
Представитель компании
Владислав, добрый день. Уточните вопрос? Это разъем USB 2.0 интерфейса.
#34731002
Когда появится в продаже, примерно?
Представитель компании
Добрый день. Ожидаются в конце этой недели.
Nick Petrov
Та уже неважно, взял ваш 900 дарк бэйс)
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!

Корпуса