АКЦИЯ
 • Воспользуйтесь скидкой 5%
 • 300 бонусних ₴ за відгук

Видеокарта ASUS PCI-Ex GeForce RTX 4080 SUPER ProArt OC Edition 16GB GDDR6X (256bit) (2640/22400) (1 x HDMI, 3 x DisplayPort) (PROART-RTX4080S-O16G)

9 отзывов Код:  413626482
Графический чип
Объем памяти
Разрядность шины памяти
Тип памяти
Тип системы охлаждения

Видеокарта ASUS PCI-Ex GeForce RTX 4080 SUPER ProArt OC Edition 16GB GDDR6X (256bit) (2640/22400) (1 x HDMI, 3 x DisplayPort) (PROART-RTX4080S-O16G)

9 отзывов Код:  413626482

Продавец:

52 099

50 209

Есть в наличии

157

Гарантия. 36 месяцев Обмен/возврат товара в течение 14 дней 

Описание

 • ProArt GeForce RTX 4080 SUPER 16GB GDDR6X – это элегантный и минималистичный стиль, который придает создателям ПК полноценную производительность серии GeForce RTX 40 SUPER.
 • NVIDIA Studio: Программы для творчества с ускорением RTX и ШИ, эксклюзивное программное обеспечение для ШИ и драйверы Studio для непревзойденного творчества и производительности.
 • Потоковые мультипроцессоры NVIDIA Ada Lovelace: Производительность и энергоэффективность в 2 раза выше.
 • Тензорные ядра 4-го поколения: До 4 раз большая производительность по DLSS 3 по сравнению с рендерингом методом грубой силы.
 • Ядра RT 3-го поколения: Производительность трассировки лучей вдвое выше.
 • Вентиляторы с технологией Axial-tech увеличили воздушный поток на 21%.
 • 2.5-слотовый дизайн: обеспечивает большую совместимость сборки, сохраняя при этом первоклассное охлаждение.
 • Двойные шариковые подшипники вентиляторов работают вдвое длиннее, чем в обычных конструкциях.
 • Автоматизированное производство Auto-Extreme с высокой точностью для большей надежности.
 • Профиль GPU Tweak III Connect позволяет создателям легко оптимизировать производительность и охлаждение системы для каждой программы.

Характеристики

Графический чип
Частота памяти
 • 22400 МГц
Частота ядра
 • OC mode: 2640 МГц
Объем памяти
Система охлаждения
 • Axial-tech
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 9

Получите + 300 бонусных ₴ за отзыв 
 • Паша
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Напишу новий відгук після двох місяців володіння даною картою. Місяць вона пропрацювала суперськи. Рівно через місяць один вентилятор почав торохтіти на обертах 65-70%. Ще днів через чотии до торохкотіння додався нетиповий звук шелеста вже на обертах від 30%. Віддав у сервіс. Через два тижні отримав карту з повністю новими вентиляторами (навіть у плівці були, наче щойно куплена відеокарта). Нові вентилятори зходу почали видавати такий самий нетиповий звук шелесту. В той же день знов вдніс для передачі у сервіс. Через два тижні отримав карту назад з поміткою "дефектів не виявлено". Хочу зазначити що цей шелест це саме сторонній нетиповий звук роботи вертушок. Бо паралельно чітко чутно звук потоку повітря від обнтів і звібльшуючи обероти цей потік все гучніше (як і маєбути при нормальній роботі) та той сторонній шелест лишається незмінним що при 30% оборотів що при 70%, коли обороти вище його вже не чутно через шум повітря. Одразу хочу зазначити що якби корпус стояв під столом то я 100% не чув би той шелест (та і торохкотіння з першого браку певно теж). Але корпус стоїть на столі, тому всі сторонні звуки роботи системи одразу кидаються у вуха. Поки чекав карту з ремонту то погуглив про лінійку ПроАрт і досить багато буле інформації, що дана лінійка використовує досить дешеві компоненти хоч і позиціонуєьться як ультимативне (потужна, тиха, красива, мінімалістична) рішення для творчих людей. Також дивився огляд корпусу ПроАрт, який коштує 10к гривень - багато елементів люфтить, бовтається... Так виглядає стильно, красиво і метал мевно відчувається добротним. Але якось фронтальна чатина корпусу розхлябаною була. Враховуючи все побачине, прочитане та і свій власний досвід з відеокартою можу сказати що таки цілком може бути що позіціонування лінійки ПроАрт не відповідає її ціні. Бо віддати 52к гривень і тепер постіно чути сторонній звук системи охолодження - таке собі задоволення. В майбутноьму зв'язуватись з ПроАрт більш не буду.

  Достоинства:
  мінімалістична, красива, типова робота вентиляторів досить тиха і до 60% оборотів вентилятори видають комфортний рівень шуму
  Недостатки:
  маю підозру на використання неякісних комплектуючих
 • Олександр Покойовий
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  відеокарта

  Достоинства:
  невиликий розмір
  Недостатки:
  поки не виявив
 • Павло
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Чудова карта!

  Достоинства:
  габарити, мінімалістичний дизайн, відносно тиха робота системи охолодження на великих обертах вентиляторів
  Недостатки:
  для себе не виявив
Смотреть все отзывы к товару →

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления