Летняя фешн распродажа до -70%

Отзывы покупателей о Монитор 27" Xiaomi Mini LED Gaming Monitor G Pro 27i (ELA5585EU) Mini LED 1152 zones / Fast IPS QHD / 180Hz / 1ms GtG / 8-bit + FRC / 99% DCI-P3 / DisplayHDR 1000 / Adaptive-Sync / Free-Sync / G-Sync Compatible

Код:  450320471
Оценка пользователей 3.94/5
на основе 25 отзывов
  • 5 звезд
    8 оценок
  • 4 звезд
    5 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    2 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • роман а***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Отличный монитор, уже почти год пользуюсь без нареканий. Чуть грамозкая подставка не критично можно поменять.

  • Дима М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    На версии 1.0.0.7 есть баг с красным
    Приходиться теперь каждое утро переключать режимы что бы его убрать

  • Даніс
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Відкривав думаючи хоча б не було битих пікселів, як в інших коментаторів. Їх не було. В цьому плані все чудово.

    На своєму досвіді порівнювати можу з Zowie XL2546K (топовий геймерський монітор для шутерів), дешевим HP монітором на VA матриці 144hz та Steam Deck OLED. Тобто, є всі типи матриць для порівняння.

    Це мій перший монітор з Mini LED і я був трохи неприємно здивований нюансами, про які не казав ніхто в оглядах. Про Mini LED часто говорять як про майже OLED за менші гроші, це не зовсім так.

    Наприклад, коли на чорному або просто темному фоні є невеликий білий об'єкт, наприклад, курсор мишки в windows, підсвітка local dimming буде дуже тиха і курсор буде тусклим і сірим замість білого. Іноді його стає ледь помітно. У такому ж сценарії курсор на OLED має повну яскравість і виглядає як яскрава зірка на чорному фоні.

    На відео я показав як невеликі світлі об'єкти затемняються, якщо поряд тільки темний фон.

    Те саме трапляється зі світлим текстом на темному фоні. Наприклад, при програмуванні в VSCode з темною темою. Там текст різного кольору на темно синьому фоні. Контраст і яскравість падають драматично. Приходиться виключати local dimming і перетворювати mini led на звичайний LCD, інакше парцювати неможливо.

    Ще один помітний сценарій, при перемиканні між світлими і темними сайтами в браузері, інші елементи інтерфейсу браузера, які повинні залишатись незмінними (вкладинки, адресна строка) теж міняють яскравість через затемнення або висвітлення підсвітки local dimming.

    Також, стабільність картинки в деяких сценаріях не найкраща. Перемикання local dimming помітно. Особливо на темному не нейтрально сірому фоні (наприклад, на темно синьому).

    В іграх це не помітно. Сказав би, що в цілому підходить для ігор. Тільки елементи інтерфейсу, особливо невеликі, залежать від яскравості фону і оточення, хоча не повинні.

    Ще по іграм, картинка в русі десь на 90% така ж стабільна, як на Zowie XL2546K. А цей монітор ще нещодавно був еталоном для шутерів. Тож, тут проблем немає. При порівнянні з дешевим монітором на VA матриці - набагато краще.

    В цілому. За свої гроші надає чудову картинку, яскравий. І mini led все одно краще, ніж звичайний LCD. Міг би рекомендувати цей монітор. Але треба мати на увазі моменти, які я описав. Я точно не можу сказати, що це експіріенс невідмінний від OLED.

    Достоинства:
    2k, mini led, задня підсвітка, яскравість
    Недостатки:
    нюанси mini led
    • Кирило М***

      Топовий комент, у мене такий вже рік,все добре працює,правда довелось правити криву EOTF.
      Дійсно є відмінності від ОЛЕД,але є і два моменти де він навіть краще
      1, яскравість HDR на повний єкран значно вище за олед що дуже помітно у відеоіграх
      2,відсутність мерехтіння у темних сценах коли ввімкнуто VRR.

    • Максим К***

      А що за баг з червоним? як його побачити та як фіксити? це реальна проблема монітора?

    • Мар'ян Г***

      Не знаю, які Ви огляди дивились, але я тоже хотів взяти цей монітор і в кожному другому відео ці всі проблеми були детально розказані, можливо Ви дивились розпаковки. Не знаю кому подобаються ці підсвітку, але як на мене ця технологія типу олед на костилях виглядає просто жахливо на чорному фоні(і це якраз єдина фішка цього монітору, заради чого його купляють). Якщо ти заходиш в гру, включаєш локал дімінг, виходиш з гри, мусиш виключати, ідіотизм короче. Поки цих точок підсвітку не буде мінімум 100 тис, розмовляти немає про що.

  • Сергій С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Багу з червоним немає, битих пікселів немає, рівномірність білого, 10% сірого, чорного (без локального затемнення) просто еталонна. Маю монітори LG 27UD58 ,MSI PRO MP273QP E2, 2 шт. Dell S3220DGF, телевізор SONY 75X90L, такої рівномірності немає в жодного з них.
    Для ігор і фільмів особливо з HDR і локальним затемненням дуже вдалий монітор за його ціну, для роботи - не суттєво кращий за MSI PRO MP273QP E2, який вдвічі дешевший.

    Достоинства:
    Мінілед - добре працює локальне затемнення, наближається до олед, відсутність засвітів, дуже рівномірний білий, ідеально рівномірний чорний (з вимкеним локальним затемненням), висока яскравіть, чудовий HDR, гарний дизайн задньої частини і ніжки, гарна реалізація задньої підсвітки та її налаштування
    Недостатки:
    Працювати з увімкненим локальним затемненням не дуже комфортно, не розумію чому, але зображення дискомфортне.
  • Евгений М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монитор классный как я и ожидал , черный цвет - реально черный, отлично за ним работать , я не люблю IPs матрицы из -за ужасных засветов, это ужас, всегда брал va ибо ночью я тоже потребляю контент, так вот внизу картинки качественной Samsung VA матрицы к которой не было особо претензий , мне нравиться там картинка ночью, ну miniled подстветка конечно тут топ бесспорно, разница внизу на лицо

    Достоинства:
    Черный цвет - реально черный, hdr дикий
    Недостатки:
    нет такого же на 32 дюйма
    • Анатолій Б***

      де який монітор? ну на 32 дюймах ппі було б як на 24 фулл хд, так шо 2к 27 непоганий варіант. Завжди хочеться більле, краще б я взяв 34 широкофооматний ніж 32 1440п

    • Віталій

      Анатолій Б***
      А что разве не понятно что монитор с чёрным, а не синим фоном это Xiaomi ?

  • Богдан В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Незрозуміло, чир монітор взагалі розпізнає консоль, чи ні. Я підключив Xbox series X, і таке враження, що він не пускає на себе HDR контент. В налашуваннях консолі з'являється можливість відмітити підтримку HDR....і все. Калібровка на консолі заблокована, довідка по сумісності каже, що монітор не підтримує HDR, HDR регулювання в іграх неактивне. Таке враження, що фізично примусово рубільніком воно врубається на якомусь дефолтному рівні...і все. До речі напевно із тих же причин не працює HDR АВТО на моніторі.

    Достоинства:
    Для моїх цілей поки не знайшов
    Недостатки:
    Незрозумілі налаштування
    • Олександр

      Xbox підтримує HDR лише в 4k, але цей монітор не підтримує 4k сигнал і не може його даунскейлити як деякі інші 1440р монітори.

  • Сергій С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Користуюсь монітором вже місяць і все чудово, спочатку коли не розібрався то розчарував HDR режим своєю низькою яскравістю та червоним відтінком екрану. Але все виправляється дуже легко через контрольну панель Nvidia, налаштування залишу знизу на скріншоті. Також у SDR режимі картинка дуже порадувала. Варто всього лише виставити Color space: Native та режим картинки Movie з яскравістю 50 і все буде виглядати супер. 4 з 5 тому що дуже не вистачає USB порта для оновлення прошивки, щоб позбутися цього багу з червоним відтінком і яскравістю у HDR, але сяомі є сяомі, тому маємо що маємо.

    Достоинства:
    Яскравий, Чудовий HDR, 180 Гц, Локальне затемнення
    Недостатки:
    Баг прошивки, але він виправляється за кілька хвилин
    • Владислав

      Не підкажете, що значить "баг легко виправляеться за кілька хвилин" ? Виправляється кожного разу як трапляється, чи назавжди?)

    • Представник бренду

      Дякуємо, приємного користування!

    • Сергій С***

      Владислав,
      Баг виправляється раз і назавжди

  • Илья Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Афигенный монитор. Из 1000 нит использую яркость на 40%.
    Баг с красным решается за 5 секунд при каждом запуске монитора.
    Отлично откалиброван, белый прям белый.
    Можно настроить под себя. У меня рядом стоит дорогой ноут с хорошим дисплеем, и я думал это предел мечтаний. Оказывается есть куда расти, и слишком ощутима разница.
    QHD - это идеал для работы и игр. Самое оптимальное решение.
    Есть HDR - но я не фанат, ничего сказать не могу.
    Черный тут правда черный, и его можно настроить. Но мне нравится легкая "дымка" на черном, жутко не люблю когда черный как будто проваленный (хотя люди именно из-за этого и берут подобные мониторы). Засветов нет.
    Вот прям кайф, настроил за пол часика, добился подходящей для меня картинки и радостно. Видел разные мониторы, в том числе и за 50к+, но этот - мечта.
    Хочу второй такой же, или уже брать ultra wide.
    Стоит, кстати, хорошо, нет необходимости брать кронштейн.
    Не шумит.
    Использую на 120 герцах, бо HDMI не тянет выше. И этого достаточно для комфорта.
    Советую.

    Достоинства:
    1000 нит - и вы освещаете весь район. Откалиброван. Возможность настроить под себя. 180 герц, Монитор для удовольствия от жизни.
    Недостатки:
    Баг прошивки с красным цветом (решается переходом режима "стандартного" в "экономию энергии" и обратно)
    • Ігор К***

      як ви побороли баг з червоним кольором?

    • Дмитрий Д***

      Решается путем перевода в режим экономии и обратно каждый раз при запуске?

  • Анатолий Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не успел оценить красоту и качество изображения. Подспетка монитора сгорела уже через 3 часа.

    Достоинства:
    Не успел оценить
    Недостатки:
    Брак
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.

    • Представник бренду

      Олександр, вітаємо. Нам шкода, радимо звернутися до сервісного центру. Дякуємо.

  • Богдан К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Чудовий монітор за свої гроші.

    Але беріть до уваги що баг з червоним кольором скоріше за все буде наявний.
    Мені прийшла версія з прошивкою 1.007 і тут він був присутній.

    Також знайшовся один битий піксель в лівій верхній частині екрану. На чорному, червоному і фіолетовому він відображається так як потрібно тому скоріше за все там битий зелений саб піксель.
    Битого пікселя майже не видно тому монітор собі скоріше за все залишу.

    Достоинства:
    Насичена картинка
    Недостатки:
    Прийшов з версією 1.007 баг з червоним кольором присутній
    Знайшовся один битий піксель
  • Евгений В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже крута картинка в іграх
    чорний колір це щось
    Але не дуже задоволений розеткою
    Перевірка на биті пікселі коштує грошей додаткових
    А якщо самому перевіряти дома то це ще більше головняку з поверненням товару
    Так що монітори не дуже приємно купляти в розетці
    За товар 5
    За обслуговування в розетці 3

    Достоинства:
    Чорний колір
    Цінна
    Недостатки:
    Інколи на білом воні з являються щось схоже на тінь
    Після перезвгрузки монітора все ок
    • Олег

      Перевіряти на биті пікселі ви, до речі, можете й самі! Розетка не забороняє під'єднання девайсів для перевірки. Я особисто так робив.

  • Евгений К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Прийшов вже зі слідами розпаковка на відділення розетки. Пропрацював 11 днів та успішно згорів. Схоже на проблеми з підсвіткою. Повернув по гарантії...

    Достоинства:
    Якість -
    Недостатки:
    Брак
    • Александр Ж***

      навіщо ти оцінюєш роботу розетки в розділи оцінки монітору?

  • Олена Щ***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Засветы абсолютно не мешают, даже не знаю можно ли их назвать таковыми, от части из-за этого и брали данный монитор, чтобы они не действовали на нервы.
    А вот с битыми пикселями похуже к сожалению - насчитали как минимум четыре штуки, при этом увидели их только на черном изображении, на других цветах их почему-то и не видно, из-за чего изначально решили, что их совсем нет. Фотографии прилагаю.

    Достоинства:
    Качество картинки
    Недостатки:
    Битые пиксели, Провод комплектный
    • Дмитрий П***

      Яб вернул. У вас 14дней.

    • Дмитрий М***

      Это точно монитор с минилед, может это другая модель а отзыв вы не туда пишите.Сильная сторона этого монитора глубокий черный и засветов там не должно быть от слова совсем.У самого такой монитор кайфую каждый день.Стоит каждой копейки, лучшая покупка за многие годы.Аналог с амоледом умножайте на два, и это практически амолед.

    • Василенко Я***

      Вы его просто не настроили, посмотрите более детально все функции настройки, это можно убрать.
      Advanced -> Local Dimming -> Off
      Выглядит будто у вас эта функция включена.

  • Ростислав П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Монітором задоволений, дуже якісна та хороша картинка, з режимом локального затемнення та hdr, знову хочеться пройти всі ті самі легендарні ігри по типу; Red Dead Redemption 2, The Last of Us Remastered, The Witcher 3 і так далі…

    Достоинства:
    Найкращий в своїй ціновій категорії.
    Недостатки:
    Ще досі виробник не виправив проблему з багом прошивки.
  • Роман К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Просто супер

    Достоинства:
    Герцовка, розмір, роздільна здатність
    Недостатки:
    Не хватає кнопок швидких налаштувань
  • Денис У***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Досить класний монітор, в нього все набагато краще з іпс глоу ефектом ніж у інших, запас по яскравості дуже великий і HDR відпрацьовує досить пристойно, не рівень олед але і ціна відповідна. На мою субʼєктивну думку краще ніж Samsung g7 4k 144hz IPS, там все було набагато гірше з глоу ефектом

    Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Один застрягший піксель зеленого кольору в правому куті монітору
  • Антон
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Заказал на розетке этот моник. Приехал за пол дня.
    Собран моник отлично. Дизайн на любителя, мне чем то пс5 напоминает. Нога хорошая, правда я использую кронштейн.

    По картинке. Многие путаются и не понимаю что это за чюдо такое)) Этот мон как бы 2в1. Может быть просто очень хорошим быстрым лед ипс с потрясной калибровкой из коробки, которых не так уж много на рынке, правда стоят они 10-12к а не 14.5к. А может быть минилед пушкой....

    Тут нужно понимать в чем минусы технологии минилед, при обычном использовании могут быть артефакты, хотя на лоу профиле их почти не видно. Но в любом случае, это НЕ КАК олед, не обманывайтесь. Это хороший ипс с подсветкой которая может устранять минусы ипса, а именно серую кашу и глоу. Но юзать эту подсветку лучше по назвачению а не фул тайм. Что как бы минус туда сюда переключать, но в целом оно секунд 15 занимает.
    У моника огромный запас яркости, в 2.5 раза большем чем у обычных лед моделей. Врубив hdr + local dimming можно дико кайфануть в определенном контенте, фильмы, игры воспринимаются совсем по другому, поскольку помимо затенения еще контраст растет в 10+ раз, с 1200 до 14000. Черный это черный, ноль засветов, мега диапазон.

    Так же, хоть это и не одед, но в некоторых моментах он лучше оледа) Текст более четкий, поскольку структура субпикселей не такая как у оледа + есть вариант переключать на лед обычный, для повседневной работы, олед не переключишь) + нет выгорания, ну и яркость, у оледа она хорошая 300-450, но тут 1000, это прожектор)))

    В сухом остатке нужно для себя решить, стоит ли переплата за подсветку в несколько тысяч или нет. Даже если не понравится, у вас будет очень хороший откалиброванный быстрый ипс.

    Достоинства:
    Хороший 2к монитор.
    Недостатки:
    Читайте комент.
    • Антон

      Дополню. У монитора есть баг прошивки. Каждый раз когда он уходит в сон\выключается, то при включении он немного заливает экран в красные оттенки. Лечится легко, нужно переключить режим Standart на Energy Saver и обратно.
      Для кого то может быть минусом, поскольку нужно будет лазить в меню уже по двум причинам)) включать\выключать подсветку и баг чинить. Ну или не лазить совсем, если диминг будет включен на постоянку а монитор не будет гаснуть.
      В теории это можно будет со временем починить, но скорее всего через сервис, подскольку юсб портов нет, как заливать прошивку самому не ясно.

  • Роман В***
    Продавец: Rozetka

    Не купуйте це ні в якому разі. Якість матриці монітора нижче плінтуса. Хоча потрібно відмітити що зображення хороше і локальне затемнення працює добре. Після 3 тижнів використання згорів піксель майже по центру екрана. Користуватись монітором тепер немає ніякого задоволення. Віддав на ремонт по гарантії. У відповідь від сервісу Xiaomi отримав що кількість битих пікселів в межах норми. Тобто купили товар жахливої якості, значить самі винні.

  • Дмитро В***
    Продавец: Rozetka

    Купував в іншій мережі. Прошивка 1.0.07. Проблема з рожевим відтінком присутня. Є також зелений піксель майже по центру. Адекватно виправити зсув кольорів в бік червоного можна, якщо є доступ до апаратного калібратора, "на око" у всяких програмках добре зробити це не вийде. Перемикання в меню виправляє ситуацію лише в режимі SDR, a y HDR все так і буде. Це виробничий дефект, який Xiaomi не виправила в жодній прошивці. Є лише різний ступінь прояву в різних екземплярів. Натомість випустили наступну модель, яка не має цього дефекту (але має свої). Потенційно дуже добрий монітор, який в реальності є заготовкою для експериментів, боротьби з дефектами тощо. За цю "можливість" клієнт має заплатити своїми грошима. Краще розглянути для придбання моделі від конкурентів, серед яких є моделі з каліброваними режимами і локальним затемненням, а також можливістю оновлення прошивки. На даний момент цей монітор вже не унікальний на ринку

    Достоинства:
    Характеристики панелі, HDR, калібровані режими
    Недостатки:
    Баг прошивки/виробництва, який виробник так і не усунув
  • Олег
    Продавец: Rozetka

    Сьогодні купив цей монітор. Засвітів, битих пікселів не знайшов. Завалу в червоний колір при перемиканні в DCI P3 також не виявив. Просто білий стає трохи тепліший але в червоний не уходить. Радує звичайно mini led підсвітка в іграх, де чорний справжній чорний. Порівнював зі своїм старим моніком, FHD, він у мене на VA матриці, тому на ньому чорний також є чорним, але на G Pro 27i картинка і кольорова передача реально приносить задоволення, особливо як на чорному тлі з'являється якась райдужна картинка і починає переливатися різними барвами.
    HDR поки що не тестував, трохи пізніше, бо я не дуже великий поціновувач використання HDR. Монітор повністю виправдав мої сподівання і не розчарував. Версія прошивки 1007.

    Достоинства:
    Стильний дизайн, MINI Led, чорний насправді чорний, поворотний екран, регулювання як по висоті, так і по нахилу вгору-вниз, і вліво-вправо. Гарно оптимізоване меню яке керується джойстиком позаду монітора.
    Недостатки:
    Не виявив.
  • Олександр В***
    Продавец: Rozetka

    Краще ніж дана модель Ви точно навряд що знайдете, я придивлявся до аналогів від MSI на квантових крапках, до топових Asus ROG та Samsung Odyssey. Кращої альтернативи немає. Різниця між "уявним" HDR 400 та реальним HDR 1000 просто вражає. В мене була можливість порівняти декілька моніторів одночасно і я Вам скажу краще за цей у ціновій категорії нічого немає. Навіть якщо відкинути Mini LED та HDR 1000, якість матриці, тут вона від BOE просто на голову вища. І величезний +, що можна перемикатися між різними кольоровими охопленнями і що монітор відкалібрований з заводу, не треба калібрувати.

    Попередні мої відгуки прошу не брати до уваги, потрапив не вдалий екземпляр

    Достоинства:
    HDR 1000, Mini LED
  • Олександр В***
    Продавец: Rozetka

    Я виявив серйозну проблему з цим монітором. Застряглі зелені пікселі з’являються часто. Через три дні після покупки я помітив один, а наступного дня з'явився інший. Щоб їх виявити, потрібно відключити затемнення, встановити яскравість на 100% і відобразити чорний фон. Крім мого пристрою, я перевірив ще три монітори в магазинах, і в усіх була та сама проблема. Я тестував версію 1006, тоді як мій пристрій має версію 1007. Напишіть, якщо ви зіткнулися з такою ж проблемою зі своїм монітором.

    Достоинства:
    HDR 1000, Mini LED
    Недостатки:
    Горять пікселі щобня
    • Олександр В***

      Краще ніж дана модель Ви точно навряд що знайдете, я придивлявся до аналогів від MSI на квантових крапках, до топових Asus ROG та Samsung Odyssey. Кращої альтернативи немає. Різниця між "уявним" HDR 400 та реальним HDR 1000 просто вражає. В мене була можливість порівняти декілька моніторів одночасно і я Вам скажу краще за цей у ціновій категорії нічого немає. Навіть якщо відкинути Mini LED та HDR 1000, якість матриці, тут вона від BOE просто на голову вища. І величезний +, що можна перемикатися між різними кольоровими охопленнями і що монітор відкалібрований з заводу, не треба калібрувати.

  • Олександр В***
    Продавец: Rozetka

    Кольори передає божествено, такий монітор можна купувати лише заради повноцінного HDR, я був просто в захваті. На моєму екземплярі відсутня сітка підсвітки на синьому фоні. Засвіти екрану також повністю відсутні. Мій екземпляр виготовлений в грудні 2024. Та має прошивку 1007. Нажаль є присутній баг підсвітки, коли при виникненні монітора та увімкненні монітор при діапазоні DCI-P3, RGD та Adobe RGB йде в червоний колір. Це легко лікується перемиканням в еко режим та назад в "стандарт". При увімкненні ігрового режиму також уходить в червоні тона. Але це дрібниці.

    Достоинства:
    HDR 1000, Mini Led, найкращий в своєму сегменті
    Недостатки:
    3 з 4 браковані
    • Олександр В***

      Краще ніж дана модель Ви точно навряд що знайдете, я придивлявся до аналогів від MSI на квантових крапках, до топових Asus ROG та Samsung Odyssey. Кращої альтернативи немає. Різниця між "уявним" HDR 400 та реальним HDR 1000 просто вражає. В мене була можливість порівняти декілька моніторів одночасно і я Вам скажу краще за цей у ціновій категорії нічого немає. Навіть якщо відкинути Mini LED та HDR 1000, якість матриці, тут вона від BOE просто на голову вища. І величезний +, що можна перемикатися між різними кольоровими охопленнями і що монітор відкалібрований з заводу, не треба калібрувати.

  • Александр Т***
    Продавец: Rozetka

    Оценка не товару, а обслуживанию в Розетке.

    Не могу передать словами того приятного волнения, когда трясущимися руками спешишь оформить и оплатить заказ на товар, который довольно долго висел в вишлисте, прежде чем он снова исчезнет из продажи.

    Не могу передать словами того разочарования, когда, придя в отделение и дождавшись своей очереди, видишь, как тебе выносят потасканную жизнью коробку со следами неоднократного вскрытия, и ты понимаешь, что это не «твой» монитор, а чей-то возврат, который не поедет с тобой домой.
    Вишенкой на торте в этой гамме эмоций является ожидание возврата денежных средств «до 7 р. д.» за то, что меня пытались ввести в заблуждение и продать б/у товар.

    Непонятно, почему я должен оплачивать полную стоимость за товар со следами эксплуатации, почему в момент оформления покупки меня не предупредили о возможности подобного нюанса и не дали сделать соответствующий выбор, и, наконец, почему я должен ждать до 7 р. д. возврата своих денег за товар ненадлежащего качества, который не покинул кассовой зоны.

    Будьте бдительны, ведь теперь этот отказник может попасть к вам

    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

    • Павло П***

      Да, у них є така фішка. З битими пікселями ще можуть ганяти монітор і повертати назад у продаж. При цьому битих пікселів було штук 8, не цей монітор, а інший, але ситуації такі бувають

  • Марченко А***
    Продавец: Rozetka

    Все чудово. Кольори соковиті, чорний став реально чорним, HDR теж відпрацьовує. До 165 Гц все працює чудово, є проблема зі 180 Гц, але не знаю чи то через відеокарту чи можливо вінду. Екран вмикається і вимикається. Поки не поборов.

    • Павло П***

      У мене Samsung G5 вмикався і вимикався з HDR чи ще з чимось. Проблема більш всього з налаштуваннями віндоуз чи монітору. Всякі syncи і інше, просто страшні штуки роблять

    • Марченко А***

      Все чудово, проблему вирішив. По дурості втикнув 10bit і отримав такий результат, на 8bit все літає і 180 Гц з HDR теж. Монік рекомендую цілком і повністю. Чорний колір, як на OLED, зоряні війни з HDR заграли новими фарбами)