Кількість розеток
 • 2 х Schuko
Вихідна потужність
 • 600 ВА/360 Вт

Опис ДБЖ Vinga LCD 600VA Shuko Metal Case (VPC-600M)

Джерело безперебійного живлення Vinga LCD 600VA Shuko Metal Case
Vinga LCD 600VA Shuko Metal Case — це ДБЖ у міцному металевому корпусі, обладнане цифровим дисплеєм. Як і всі інші лінійно-інтерактивні моделі, це джерело безперебійного живлення обладнане системою AVR, що забезпечує ступеневу стабілізацію напруги в межах ± 25% від 220 В. У разі фіксації критичного перепаду пристрій переходить у режим автономного живлення упродовж 2-7 мілісекунд. Вага виробу становить лише 5.1 кг. Прилад обладнаний системами захисту від перевантажень і коротких замикань.

На передній панелі над кнопкою вмикання/вимикання розміщений РК-дисплей, на якому зображається інформація про напругу на вході та виході; також на екрані демонструються відомості про ступінь завантаження джерела та поточний рівень зарядженості батареї. Заряджання акумулятора відбувається автоматично, якщо напруга в мережі відповідає нормальному значенню, а сигнал водночас пропускається тільки через фільтри перешкод і шумів.

Характеристики ДБЖ Vinga LCD 600VA Shuko Metal Case (VPC-600M)

Кількість розеток
 • 2 х Schuko
Країна-виробник
Вихідна потужність
 • 600 ВА/360 Вт
Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі
 • 220 В ± 25%
Акумуляторна батарея
Тип використовуваної батареї
 • 12 В/7 А*год x 1
Форма вихідної напруги
РК-дисплей
Габарити
 • 95 х 165 х 320 мм
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Андрей Бесценный
  • Продавець: Rozetka

  Пока только запустил, холодный страт есть и хорошо что после перехода в автономный режим, перестает подаваться сигнал после минуты работы. Заметил, что он нагрузку не совсем корректно показывает, как и заряд батареи. По поводу на сколько хватает. Минут 10 тестировал в нагрузке телик + медиаприставку + усилок. Общая нагрузка, показывал что 25%. Батарея села до 76%, после выключения телика , работали только приставка и усилок, нагрузка упала к 0, и потом через некоторое время показывало что 8-17 %, и заряд повысился к 86%. После включения в сеть до 100 дошло за минут 5. И что интересно от сети нагрузка больше, чем от питания от батареи. При одинаковой нагрузке, от батареи 24%, если от сети то 34%. Похоже на то, что перепутали расчет нагрузки для сети и аккумулятора (600/360).

  Переваги:
  Холодный страт
  Недоліки:
  Пока несущественные
Дивитися всі відгуки →

Відео з ДБЖ Vinga LCD 600VA Shuko Metal Case (VPC-600M)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення