Вдосконалені відеокарти топового сімейства RTX 3080 призначені для професійних та ігрових комп'ютерних систем. Графічні процесори цієї серії побудовані з використанням сучасної мікроархітектури Ampere, що дає змогу використовувати їх у геймерському рейтрейсингу. Такі компоненти належать до найвищого цінового сегменту й вирізняються граничними параметрами та винятковою надійністю.

Основні різновиди та технічні характеристики РТХ 3080

На відміну від споживчих відеокарт з урізаними можливостями, моделі з цієї лінійки GeForce мають величезну продуктивність. В окремому розділі каталогу ROZETKA ви знайдете графічні процесори RTX 3080, які використовуються в настільних комп'ютерах як стандартні компоненти та зовнішні пристрої.

  • Для майнінгу криптовалют. Відеоприскорювачі цієї серії комплектуються системами охолодження WindForce 3х активного типу. До її складу входять два вентилятори діаметром 90 мм і один — 80 мм з обертанням у різних напрямках. Перерозподіл повітряних потоків здійснюється за допомогою системи мідних трубок і радіаторів, що безпосередньо контактують із процесором. Застосування технологій Screen cooling і 3D Active поряд із потужними кулерами забезпечують оптимальний тепловий режим. Робоча частота становить 1710 МГц, у режимі розгону до 1800 МГц, обсяг вбудованої пам'яті до 10 ГБ, що забезпечує відтворення стандартного зображення 8K (7680*4320).
  • Ігрові. Лінійка відеопроцесорів Gamming комплектується рідинними системами охолодження, оснащеними датчиками витоку теплоносія. Побудовані з використанням технології тензорних ядер третього покоління, вони забезпечують номінальну частоту 1845 МГц. Комплектуються оперативною пам'яттю типу GDDR6X із 320-бітною шиною пам'яті. Для під'єднання моніторів використовуються порти HDMI та DisplayPort.
  • Професійні. Застосовуються в комп'ютерних системах, призначених для обробки 3D зображень і формування віртуальної реальності. Процесори професійного сімейства мають 8704 ядра CUDA та забезпечують трасування променів на рівні GPU другого покоління. Оперативна пам'ять, яка застосовується на платах розширення, вирізняється високою пропускною здатністю не нижче 760 ГБ/с.

Відеокарти GeForce RTX 3080 відомої марки NVidia підтримують 3D API версії OpenGL 4.6 та DirectX 12. Найбільший попит мають GPU відомих виробників:

  • MSI;
  • Gigabyte;
  • Asus.

Продукція названих брендів має величезний ресурс і чудові технічні характеристики. Під час виробництва відеопроцесорів застосовуються виключно жорсткі вимоги до якості елементної бази та складального процесу. Продумана конструкція запобігає перегріву та відмові системи в найскладніших режимах роботи та умовах експлуатації.

Відеокарти RTX 30-ої серії більшою мірою оптимізовані для геймерів, у тому числі й тих, які виступають за професійні команди. Випускаються у двох форм-факторах: дискретна та зовнішня із під'єднання через стандартні порти. Використовуються для комплектування нових комп'ютерів та апгрейду наявних.

Переваги графічних процесорів RTX 3080

Відеокарти цього сімейства мають канал передавання з двома додатковими контролерами, що дає змогу довести шину до рівня VRAM. Розрядність її становить 384 бітів, що забезпечує високу пропускну здатність. Це далеко не єдина перевага GPU сімейства RTX 3080:

  • Досконала конструкція з ефективною системою охолодження, яка забезпечує винятково низький рівень шуму під час роботи.
  • Величезна продуктивність за рахунок використання сучасних компонентів та оптимізованого ПЗ.
  • Високошвидкісна шина передавання даних забезпечує можливість обробки відео в сучасних стандартах мовлення.
  • Окремі моделі, переважно геймерські, оснащуються барвистою RGB-підсвіткою.

Широкий модельний ряд відеокарт цієї серії забезпечує можливість вибору найбільш відповідної моделі для різних настільних комп'ютерів. Споживачу GPU постачаються у вигляді інсталяційних комплектів у фірмовій упаковці з технічною документацією.

Критерії вибору відеокарти

Перед придбанням графічного процесора RTX 3080 необхідно визначити вимоги до нього (технічні характеристики та сумісність). Відеокарту зазвичай підбирають для апгрейду наявної комп'ютерної системи. Фахівці ROZETKA надають повну технічну інформацію про електронні комплектуючі та особливості їх використання.

Не пропустіть шанс купити GeForce RTX 3080 за ціною, вказаною в каталозі, з оплатою готівкою або банківською карткою. Доставляються товари поштою або кур'єрськими службами на вибір клієнта. Забрати товар можна в демонстраційному залі або в найближчому пункті видачі.

Обрано 477 товарів

Показати ще