- Семен П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Замовили товар, попрацював десь місяця 2-3, і все, не хоче вмикатись, не раджу його купляти.
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Монітор не можна опустити понижче
- ДанилоВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Монік за свої гроші дуже класний.
- Переваги:
- Ціна, якість
- Недоліки:
- -
Представник постачальникаДоброго дня. Щиро дякуємо за ваш відгук.
- Семен П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
нормас
Представник постачальникаДоброго дня. Дякуємо за ваш відгук.
- Дмитро В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
- Переваги:
- Вигнутий екран.
Ціна - качество.
Як і заявлено 180Hz
За ці гроші просто імба,до тогож наш Український виробник,дуже сподобалось! - Недоліки:
- Немає
- Роман Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Монитор шикарный и он не 165 а 180 ггц , за эти деньги это просто имба
- Владислав Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Монитор бомбовский, я тот кто много лет сидел на 60 герц, и я не могу его сравнить с другими мониторами, ну и в этом ценевом сегменте. Но после моего, это для меня золото)
Пришёл хорошо упакован, в комплекте был дисплей порт и hdmi так как и было указано. Сразу же указал в параметрах 180 герц, работает все как нужно, уже затестил в кс 2, что сказать. Ляпота!)
Что ещё написать. Напишу что я доволен как слон
Однозначно советую.- Переваги:
- 180 герц, цвета, в комплекте dp i hdmi
- Недоліки:
- Для меня их просто нету
Представник постачальникаДоброго дня! Дякуємо, що поділилися враженнями. Приємно знати, що монітор перевершив ваші очікування та забезпечує відмінний досвід під час ігор і роботи.
- ЮрийВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Частота скаче.колір синього змінює на фіолетовий.частота вказана 165 ,а монітор показує то 180 то 59
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Не якісна матриця,дешевий інтерфейс
Представник постачальникаДоброго дня. Дана модель підтримує 165-180 Гц (нові моделі) по порту DP при 1920х1080, по порту HDMI 1.4: 1920х1080 це 120 Гц. Якщо не допоможе, будь ласка, зверніться в сервісний центр для діагностики.
- Сергей Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
3й монитор изогнутый, засветов вообще нет. Подключил через ДП =180Гц и на коробке так же пишется может новая ревизия попалась мне. Сколько проживет время покажет
- Переваги:
- Цена - Качество, комплектация, изогнутый экран, 180Гц и HDR 10, металлическая подставка
- Недоліки:
- Неровная плоскость сзади под крепеж vesa
Представник постачальникаДоброго дня! Дякуємо за ваш відгук. Раді, що монітор відповідає вашим очікуванням і виділяється якістю зображення, частотою оновлення та зручною комплектацією. Ваша оцінка особливо цінна для нас та інших покупців. Бажаємо комфортного користування!
- Маргарита О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Це перший монітор з вигнутим екраном, який я використовую, тому прямого порівняння з іншими немає, але перехід з плоского дисплея точно виправданий. Відчуття комфорту при роботі помітно зросло: очі не перенапружуються, а навпаки, наче відпочивають. Для ігор також підходить ідеально – завдяки 165 Гц зображення виглядає дуже плавно та чітко.
- Переваги:
- Вигнутий екран, наявність вбудованих динаміків, яскраве зображення
- Недоліки:
- Не знайшла
Представник постачальникаВітаємо! Дякуємо за ваш відгук щодо монітора Prologix GM2324C. Раді чути, що перехід на вигнутий екран покращив ваш комфорт під час роботи та ігор. Частота оновлення 165 Гц дійсно забезпечує плавність і чіткість зображення. Бажаємо вам ще більше приємних вражень від користування!
- Techstep13
цей монитор нативно має 180Hz
- Максим С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купив моніитор, легко зібрав, запустив і трохи офігів від кайфу - ідеальна частота, пікселей не видно, розмір самого монітору - ідеально підходе під мій стіл. Монік - бомба в чистому вигляді, всім рекомендую, та ще й битих пікселей нема, перевіряів.
- Переваги:
- 165 герц,пікселей не видно, ідеальний розмір
- Недоліки:
- нема
Представник постачальникаВітаємо! Дякуємо за ваш відгук та позитивні враження від монітора Prologix GM2324C. Приємно чути, що якість зображення, частота оновлення та відсутність битих пікселів вас порадували. Бажаємо комфортної роботи та задоволення від користування!
- Михаил С***
180hz*
- Станіслав Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Чекав монітор близько неділі, прийшов і все с першого погляду сподобалось, до моменту огляду характеристик з вказаних 165гц є тільки 144гц ,здавалось що в цьому такого але це дійсно не приємно ( в процесі огляду знайшов битий піксель
Представник постачальникаДоброго дня. Дана модель підтримує 165Гц по порту DP при 1920*1080, по порту HDMI 1.4: 1920*1080 -120Гц.
Не всі відеокарти та графічні процесори можуть підтримувати частоту оновлення 165Гц.
Можливо треба оновити драйвер відеокарти чи змінити налаштування.
В інших випадках, будь ласка, зверніться до спеціаліста з налаштування ПК.
- АндрейВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
соответствует ожиданиям, отличное соотношение цена/качество
- Переваги:
- приятная цена, большая герцовка, работает отлично, приятный на вид
- Недоліки:
- ехал дольше чем указывали
Представник постачальникаВітаємо, Андрію!
Дякуємо за ваш відгук! Раді чути, що монітор Prologix GM2324C виправдав ваші очікування та задовольнив своїм співвідношенням ціни і якості. Висока частота оновлення дійсно додає комфорту у роботі.
Бажаємо приємного користування!
- ДенисПродавець: Rozetka
Що називається, топ за свої гроші. Гарний безрамочний монітор, гнутий, ніжка повністю з металу, ніякого пластику, не те, щоб сильно впливало на функціонал, але приємно. По hdmi, що в комплекті, видає 144Гц, по dp не пробував(планка на відеокарті не рідна, не маю доступу), в характеристиках пише, що 165Гц, а на коробці - 185, трохи дивно. Але вцілому за ці гроші лишився задоволений, тим більше після двічі б.в.шного 19' монітора на 75Гц.
Тепер ложка дьогтя. Як знав, що розетка підкладе свиню, тому на пункті видачі оглядав монітор і одразу побачив в куті подряпину на матриці, що абсолютно неприйнятно, коли ви купляєте НОВУ річ, причому досить не дешеву, хоч і бюджетну. Можливо, провини Розетки в тому і нема, але осадочок лишився - відмовився від отримання, там же оформили нове замовлення.
Другий монітор вже прийшов без дефектів, отримав. При зборці не з першого разу вдалося встановити ніжку, вона просто не входила до кінця, щоб защолка, вибачте, защолкнулась. Але через кілька хвилин упорства і з допомогою якоїсь там матері, все вийшло.
Коли поставив, звернув увагу, ніжки виставлені рівно відносто ковріка, а монітор наче трохи обернутий(хоча, нутий монітор, особисто мені, складно виставити ідеально рівно, вічно здається, що один бік ближчий) і все ж подумав, що щось погано зібрав, але прийшов до висновку, що це незначне відхидення - результат дешевої зборки ніжки(а шо ви хочете за ці гроші). Щоб було більш зрозуміло - кінці ніжок відносно матриці виступають трохи на різному рівні, на функціонал і комфор від використання це не впливає, виключно гризе ваш перфекціонізм.
Не знаю, що по встановленню настільного/настінного кронштейна, смущає, що задня стінка округла навіть в місці фіксації. Можливо і вийде.
В загальному лишився задоволений покупкою, 2.5 місяці - політ нормальний. Якщо маєте обмежений бюджет, але не хочете монітор з дизайном 2012 року, можна брати, але одразу перевіряти хоча б на механічні пошкодження.- Переваги:
- Ціна, характеристики, цільнометалева ніжка, 3 роки гарантії
- Недоліки:
- Перший прийшов з дефектом, трохи крива ніжка
