Відгуки покупців про Корпус Prologix E113 Tempered Glass & Mesh Black

3 відгуки Код:  414348405
Залиште свій відгук про цей товар
 • Сергей Кужилин
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Полностью присоединяюсь к комментатору ниже. Абсолютно то же самое. Спустя месяц начал трещать вентилятор на выдув. Теперь что бы его заменитья придется менять все 3. Тот кто придумал завязать питание остальных на одном и УНИФИЦИРОВАТЬ СОЕДИНЕНИЕ просто гений инженерии. Теперь трещит 1 вентилятор - меняй все. Слава богу у меня есть 2 ненужных, и мне придется докупить только 1. Если бы пришлось брать 3 - был бы в ярости. Но вообще если решите брать такой корпус, то готовьтесь что кулера поменять придется в любом случае , при чём все 3

 • Ігор Новіков
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Із плюсів то це компактність (що являється як плюсом так і мінусом), загартоване бокове скло та 3 вентилятор в комплекті за таку ціну.

  А жорсткий мінус, так це якість цих вентиляторів, спочатку почав тарабанити той що на видув, думав спробувати змастити, припідняв наліпку та що позаду, а там все запаяно, потім вирішив замінити його, так тут виявляється що живлення передніх вентиляторів, зв'язане якраз на Ось цьому задньому, і сам факт що в магазині альтернатив від інших виробників немає, оскільки вони уніфікували тип з'єднання між вентиляторами. І у висновку коли вирішив питання виходить колхозним способом, то буквально через день почав передній верхній тарабанити.

  Заради експерименту просверлив в тому вентиляторів що був на видув позаду отвір, щоб можна було додати мастила, так і це йому не допомогло.

  В цілому виходить більше розчарований в покупці даного корпусу, а ніж задоволений, оскільки по факту з місяця покупки пройшло трохи менше місяця, а кульки потрібно міняти, оскільки це ніби й гарантійний випадок в теорії, але часу щоб ходити кудись, і вирішувати питання, потім ще відправляти, і чекати зворотнього зв'язку для уточнення тих самих питань немає. А тепер щоб замінити їх потрібно буде віддавати додаткового ще грн. 600 /- і у висновку корпус обійшовся в 2к замість 1,3.

  Переваги:
  Ціна, загартоване бокове скло, компактність
  Недоліки:
  Штатні вентилятори в корпусі
  • Ігор Новіков

   Дивно, у відгуку додавав відео з посиланням на ютуб, де було знято відео як вони шумлять, але чомусь його не додали для огляду

  • Сергей Кужилин

   У меня rtx 3060 eagle 12 gb

  • Алексей

   За таку ціну скажи спасибі що вони там є. Це подарунок . Подивись скіко коштують норм крутилятори. Так шо відгук такий собі...

 • Сергей Кужилин
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Просто отличный корпус. В жизни оказался ещё меньше чем на фото, но все поместилось сантиметр в сантиметр. Очень удобно перевозить с собой такой маленький корпус.

  • Представник постачальника

   Доброго дня. Щиро вдячний за ваш відгук щодо корпусу Prologix E113 Tempered Glass & Mesh Black! Нам дуже приємно чути, що ви задоволені якістю нашого продукту і вважаєте його зручним у використанні. Ваша думка дуже важлива для нас, і ми завжди раді надати вам продукцію, яка відповідає вашим очікуванням.

  • Олександр Дутній

   Что у тебя за видео карта?

  • Сергей Кужилин

   Rtx 3060 12 gb eagle