Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core/Pentium Gold/Celeron 10-го покоління під сокет LGA1200

Опис Материнська плата MSI Z490-A Pro (s1200, Intel Z490, PCI-Ex16)

Більше досвіду
Материнська плата серії MSI PRO розроблена, щоб задовольнити будь-який професійний робочий процес. Підніміть задоволення від прослуховування й насолоджуйтеся високою якістю звуку. Крім того, завдяки багаторічному досвіду створення простих у використанні інструментів для підвищення продуктивності, у вашому розпорядженні тільки застосунки найвищої якості. Великі функції дають змогу вам точно настроїти вашу систему, щоб забезпечити надійну максимальну продуктивність.

User Friendly Design
Материнська плата MSI обладнана безліччю зручних і продуманих рішень для користувачів, що працюють у режимі «саморобки». У вашому розпорядженні безліч інструментів для настройки та пошуку несправностей, які дадуть змогу вашій системі піднятися на новий рівень і задовольнити навіть найвибагливіші настройки.

Теплове рішення для великої кількості ядер і високої ефективності
Для процесорів з великою кількістю ядер конструкція теплової та енергетичної системи дуже важлива, позаяк сприяє зниженню температури. Розширений радіатор PWM від MSI й покращена конструкція схеми забезпечують роботу високопродуктивного ЦП на повній швидкості з материнськими платами MSI.

M.2 Shield Frozr
Система охолодження для твердотільних накопичувачів у роз'ємах M.2 запобігає падінню продуктивності від перегрівання.

Повністю керований у BIOS і програмному забезпеченні
Материнська плата MSI дає змогу керувати швидкістю й температурою для всіх систем і вентиляторів процесора. Total Fan Control дає змогу вам перевірити характеристики вашої основної системи в спрощеному графічному інтерфейсі. Ви також можете встановити до 4 температурних показників для процесора та материнської плати, які автоматично регулюватимуть швидкість обертання вентиляторів.

Оптимізований для водного охолодження
Призначений для підтримки найпопулярніших на ринку універсальних та індивідуальних рішень для водяного охолодження. Спеціальний PIN-заголовок водяного насоса підтримує до 2 А, забезпечуючи повний контроль над швидкістю водяного насоса. Чітко позначена «захисна зона» забезпечує просте та безпечне встановлення й ідеальну посадку.

З'єднання
Найважливіша річ DIY — це розширюваність. Материнська плата серії MSI PRO надає широкі можливості для потреб споживачів. Стабільна ЛКМ, швидше зберігання та швидкість передання USB та інші розширювані роз'єми готові підвищити вашу гнучкість.

Швидкісне під'єднання до дротової мережі
Порт 2.5G Ethernet дає змогу передавати дані через дротову мережу швидше, ніж під час застосування широко поширеного обладнання стандарту Gigabit Ethernet. Це чудове рішення для вимогливих користувачів.

Оптимізація мережевого з'єднання для мінімізації лагів
Утиліта LAN Manager здатна автоматично визначати тип застосунків, які користуються допомогою мережі, і надавати найбільший пріоритет найважливішим із них.

Характеристики Материнська плата MSI Z490-A Pro (s1200, Intel Z490, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Бездротовий інтерфейс
Підтримка процесорів
 • Intel Core/Pentium Gold/Celeron 10-го покоління під сокет LGA1200
Відеовиходи
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 42

 • Олексій Самойленко
  • Продавець: Rozetka

  После покупки обнаружился дефект, три недели сервисный центр что-то делал в итоге возвращают мне не рабочую материнскую плату, придется ремонтировать за своим деньги и подавать в суд на компенсацию, не рекомендую Вам делать покупки в магазине розетка, в случае брака Вам ничего не поменяю.

  Переваги:
  Всё хорошо пока вам не продадут бракованый товар.
  Недоліки:
  в случае брака Вам ничего не поменяю
 • Олексій Самойленко
  • Продавець: Rozetka

  После покупки 15.05 на материнской плате обнаружился дефект на сокете, в магазине приняли товар на экспертизу 17.05, теперь сотрудники магазина уверяют меня что это после установки процессора каким-то образом обломились два усика, товар я покупал новый, а получил не работающих мусор, в общем с розеткой у вас будет все хорошо пока вам не продадут брак, делайте выводы и учитесь на чужых ошибках. На 31.05 нет ни возврата денег ни товара. Да розетка, не ожидал.

 • Олексій Самойленко
  • Продавець: Rozetka

  Не советую брать, розетка продают бракованные платы, что они собственно и продали мне. Еще предстоит пройти возврат товара, чувствую тот ещё квест.

  Переваги:
  Нет
  Недоліки:
  Брак
Дивитися всі відгуки →

Відео з Материнська плата MSI Z490-A Pro (s1200, Intel Z490, PCI-Ex16)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення