Відгуки покупців про Монітор MSI PRO MP243XW

8 відгуків Код:  395416377
Залиште свій відгук про цей товар
 • Павел
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Основной недостаток - конкретно неравномерная подсветка, особенно по краям и углам. Тонкие рамки - это дизайнерский обман, видимая область матрицы значительно меньше. За акционную цену хороший монитора. За полную - я бы не брал.

  Проверял сам со своим ноутбуком в отделении Розетки бесплатно. Сотрудники Розетки помогли. Битых пикселей в данный момент нет.

  Переваги:
  Дизайн, цена
  Недоліки:
  Присутствуют
 • Руслан Киба
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Неперевершений монітор за свою ціну! Це і не дивно, з коробки картинка виглядала холодною та сірою, але після зменшення рівнів зеленого і синього на пару поділок картинка заграла новими фарбами. Я був вражений мізерною різницею у порівнянні з втричі дорожчим MSI G274QPF-QD.

  Переваги:
  ціна, якість
  Недоліки:
  калібрування
 • Богдан
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  В цілому непогано

  Переваги:
  100гц, ціна, дизайн
  Недоліки:
  відсутність регулювання висоти монітора
 • Олег Павлуцкий
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Досить гарний монітор чітка картинка є трішки засвіти по краях але видно тільки на чорній тестовій картинці а так супер. З самого краю в кутку знайшов один битий піксель при звичайній роботі його не видно тільки якщо його шукати то можна знайти. Звук з динаміків може бути. Стоїть в спальні переважно користуюсь навушниками а дітям на мультики вбудованих динаміків вистачає. Працює з Мак Міні. Я задоволений

  Переваги:
  Ціна, якість
 • Богдан
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Дуже гарний монітор, враховуючи його вартість.
  З плюсів:

  Переваги:
  Дизайн
  Якісне зображення
  Частота оновлення 100гц
  Ціна
  Недоліки:
  З мінусів тільки відсутність регулювання висоти монітора
 • Олег Шестаков
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Монитор очень хороший только ножку тяжело вставить в сам монитор, посмотрев другие отзывы где пишут что есть какие-то засветы по краям я их не нашел уже пользуясь недели засветов так и не появились монитор рекомендую

  Переваги:
  Цена дизайн
  Недоліки:
  Пока не нашел
 • Світлана
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Кольори нормальні, після старючих моніторів на VA+film матрицях набагато краще. підтримує 100гц, але час реакції матриці звичайно що більший за заявлений).
  Засвіти з'явились через пару днів після використання, але не критично, це ніби норма для IPS. Вбудовані динаміки влаштовують суб'єктивно для звільнення від навушників, але не сподівайтеся на мега звук. Захист очей тут краще не вмикати, бо то жах. Порадували щільніші пікселі, ніж на Делл за 13к))). Жаль, що брала за повною ціною, не знала, що акція буде((.

  Переваги:
  хороші монітори, кольори влаштовують, вбудовані динаміки, щільність пікселів
  Недоліки:
  засвіти на чорних тонах, звук
  • Сергій

   Що таке VA+film?
   Такого не існує у природі.
   Може TN+film?

 • Олексій
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Заводські кольори жахливі, таке враження, наче цей Анти-Синій фільтр вбудований в шарову структуру дисплею, кольори сильно віддають зеленуватим відтінком. Це при тому, що в налаштуваннях є ще додаткові функції для захисту очей, при ввімкненні яких, очі скоріше страждають від побаченого. Значно виправити положення дозволяє ручне налаштування каналів RGB в меню монітору. В моєму випадку відношення 50 42 50, дало більш-менш нейтральний білий колір, але мінімальний вміст зеленуватого відтінку все ще залишається.
  Засмутила також нерівномірна підсвітка: яскравість по бокам помітно нижче ніж в центрі.
  Кути огляду могли б бути ширше, картинка швидко встрачає яскравість, при збільшенні кута огляду (скоріше, через сильне матове покриття).
  Засвітка в моєму екземплярі була мінімальною.
  Максимальна яскравість, до речі: 300 кд/м2, не 250, як зазначено в характеристиках тут на сайті.
  Хороший дизайн: бокові і верхня рамка тонкі, не виділяються відносно площини екрану.
  В цілому, хотілось би краще, але за такі гроші, знайти щось краще напевно складно (всі монітори в цьому ціновому діапазоні мають захист для очей, який спотворює кольоропередачу).

  Переваги:
  Ціна, дизайн
  Недоліки:
  Кольоропередача, Нерівномірність підвітки, Відсутність VGA входу
  • Руслан Киба

   Заводського навіть мінімального калібрування за такі гроші годі й сподіватись. Я поставив поряд з якіснішим монітором та погрався 5 хвилин з балансом кольорів і результат приємно здивував. Можна використати навіть телефон, варто лише відкрити одне й те саме фото. Я використовув декілька сцен з різними кольороами.

  • Руслан Киба

   До речі в мене в моніторі було навпаки кольори були більш в синю сторону, але рівні зеленого теж зависокі від чого картинка була сірою крім сцен з пеервагою жовтого та червоного.