Відгуки покупців про Монітор 27" MSI MAG 274QRF-QD E2 -- Quantum Dot Rapid IPS / 2K QHD / 180Hz / 1ms GtG / DisplayHDR 400 / KVM / Console Mode Optimization 2K 120Hz / Type-C 65W PD / G-Sync Compatible / FreeSync Premium

14 відгуків Код:  422528760
Залиште свій відгук про цей товар
 • Андрій
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Нажаль, був змушений повернути. Дякую сервісу Розетка, за безперешкодне повернення. Повернув і придбав посилання
  Чому повернув? Лівий край заливався рожевим відтінком, візьміть на чорному фоні, білий прямокутник, потягайте по площині екрану, дружина та син також це помітили, або брак, або нерівномірна підсвічування матриці. Одна частина монітора, якщо візуально розділити на 4 рівні частини, ліва верхня частина на білому фоні відображається з рожевим відтінком, трохи зміщуючись на лівий нижній кут, і трохи чіпляючи правий верхній кут і трішки середину. Всі інші не названі частини нормального білого кольору. Спочатку помітив це на сайтах, у котрих стаття написана посередині, а з правої та лівої частини білий фон, то от ліва сторона, більше верхня частина, як зазначив у першому абзаці відгуку, віддає рожевістю, а права сторона нормальний білий колір. Перевірив на різних сайтах - та сама ситуація.
  І дуже, дуже, помітний Глоу-ефект, якщо сидіти і дивитися по центру монітора, по краях горизонтально по см 3-5 по відчуття наче темніше, і кольори темнішають, у всіх сценах використання він помітний.
  Дуже важко настроїти кольори, без спеціального обладнання! Рекомендую замовляти калібрування, 800-1500 грн у Києві є такі послуги, - і буде вам щастя.
  Нажаль, так є і очевидні плюси, але змиритися вищеописаним не зміг. Вцілому сподобався.

  Переваги:
  QD, HDR, FRC, 180Гц
  Недоліки:
  QD, HDR, FRC, 180Гц
  • Владислав

   Вітаю, можете, буль ласка, розповісти про досвід користування Asus який взяли на заміну даному монітору, які в нього плюси та мінуси, бо я теж обираю між цими двома моніторами?

  • Юрій

   В мене все чудово з кольорами. Тільки зменшив яскравість до 33 і контрастність до 55. А ще image Encancement поставив мінімальна і фільтр синього кольору on

 • Саша Яро
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Классный

 • Иван Лысейко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Монік прийшов швидко у відділеня розетки,перевірив на биті пікселі та засвіт - все ок.Підключив монітор та почав налаштовувати але не побачив тут заявлений HDR400,перевстановив драйвера та перевірив різні режими роботи але HDR так і не з'явився. У цілому монітор мені подобається,передача коліру,немає смазів,UBS хаби працюють справно та загалом якість зображення на високому рівні як для IPS

  Переваги:
  Яскравість,передача коліру,швидкість мартиці,180 герц,зручно збирати
  Недоліки:
  Зовнішній БЖ,немає HDR,заводські налаштунки
  • Зеновій Холявка

   HDR вмикається в налаштування Windows

  • Иван Лысейко

   В налаштуваннях Windows пише що HDR не підтримується

  • Сергій

   Значить ваша відеокарта або процессор не підтримує HDR. Дивлячись куди підключений монітор.

 • Валентин Мурзин
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Це в коментар який вже писав 31го березня . З'явилися засвіти на 3й день користування і один битий піксель був виявлений ще при огляді ...
  Брав спеціально дорогу модель щоб цього уникнути ((

  Переваги:
  Якість зображення , функціонал
  Недоліки:
  Засвіти і битий піксель з коробки , ціна
  • Кирило Кож

   А де засвіти? Бо погано бачу мабуть.

  • Валентин Мурзин

   По нижній з права від логотипу мсі

  • Олег Артёменко

   Та нормально то для ips!

 • Зеновій Холявка
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Хороший монітор для 2к, після 75гц full hd які в мене було картинка просто космос, доволі непогані налаштування з самого монітора але краще користуватись або програмою або зарзу на моніторі, якщо пробувати разом то злітають налаштування, оглянув на точці видачі ні битих пікселів ні засвітів не знайшов, повезло. При звязці з 4070ті і вище якраз, дуже добре працює adaptive sync, правда не помішала б інструкція як його налаштувати.

  Переваги:
  Хороша картинка, гнучкі налаштування, висока частота кадрів
  Недоліки:
  ціна, не нова матриця, зовнішній БЖ
 • Владимир Кучер
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  неподходит крепление
  посилання

  Недоліки:
  углубленное креплени
 • Андрій
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Питання до магазину і представника, чому змінили назву монітора? Була G274QRF-QD E2, зараз вже змінили на G274QRFW? - на сайті самого MSI (EN), QRFW - це взагалі біла версія.. White.
  Другий момент, дуже шкода, - тут стоїть та сама матриця, що і у попередниках 2020 року: QPF, QPF-QD та ін. А саме, BOE ME270QHB-NF0, по специфікації ця матриця 165Гц, як в цьому моніторі 180Гц, не розумію.. її розігнали? Як процесор, відеокарту або ОЗУ)) не шарю в матрицях, але виглядає дивно.. щось дуже багато запитань, що наводить на негарні думки(, хочуть продати тей самий товар в новій обгортці (назві).
  Quantum dot (шар квантових точок), в інтернеті інфа стосовно них виглядає наче як позитивною, але на скільки ефективно це впливає на кольори, можливо дізнатися тільки зрівнювати лоб в лоб без QD.
  При налаштуванні по тестовим зображенням BUROSCH так і не вдалося на всі 100% налаштувати згідно їх інструкцій. Можливо треба калібрувати професійними приладами.
  Стосовно HDR400, виробник заявляє про сертифікацію, але в налаштуваннях монітору на ПК пише «сертифікацію HDR не знайдено», скоріше за все теж маркетинг.
  По бітності кольорів, - пише 10bit, хоча тут не нативні 10bit, а 8 FRC, технологія дізерінгу.
  Якось так. Висновки: більше питань і незрозумілих неймів для маркетингу: QD, HDR, FRC, 180Гц..? І все це не дає можливості налаштувати монітор за інструкціями BUROSCH. Отож, його плюси, і є його недоліками, ставте між ними знак “=“. Це особисто мої думки та субʼєктивне і обʼєктивне враження і вони не потребують оцінки або, що вони є вірними, або навпаки. Можливо я очікував щось більшого з переліченими технологіями. Це мій досвід, мої відчуття, моя інтуїція, під соусом практики та роботи за цим монітором. Ціна завищена. Модель без QD можливо дасть все те саме.

  Переваги:
  QD, HDR, FRC, 180Гц
  Недоліки:
  QD, HDR, FRC, 180Гц, Ціна
  • Влад Погребский

   У мене попередня модель
   1) так тут 165 та розгін до 180
   2) Є тут сертифікація, ти не поставив драйвер монітору
   3) так тут 8+фрс але кольори бомбезні(треба виставити 10 біт у нвідія панелі)
   4) чудовий монітор за такі кошти

  • Андрій

   Влад Погребский
   Так Сертифікація є, мінімальна із усіх, HDR400 - це мінімальна сертифікація і вона, до вашого відома, безкоштовна! То про що мова може бути? Влад, для HDR, хорошого HDR, такого щоб ви дійсно відчули та поринули у світ HDR, потрібна яскравість принаймні 1000 ніт! Спочатку почитайте, а потім не пишіть дурниці. посилання
   Друге, драйвер ставив, одразу, і його немає на укр.ресурсі. Дивно, чи не так? посилання
   Третє, ПК одразу завівся на 10біт.
   Дуже важко самому настроїти без обладнання на правильну кольоропередачу, його вкрай необхідно!!, вкрай необхідно, калібрувати! Хотів замовити послугу вона коштує 800-1500 грн - дуже раджу, в Києві є такі послуги.

  • Андрій

   Повернув, Чому? Один край заливався рожевим відтінком, якщо візуально розділити на 4 рівні частини, ліва верхня частина на білому фоні відображається з рожевим відтінком, трохи зміщуючись на лівий нижній кут, і трохи чіпляючи правий верхній кут і трішки середину. Всі інші не названі частини нормального білого кольору. Спочатку помітив це на сайтах, у котрих стаття написана посередині, а з правої та лівої частини білий фон, то от ліва сторона, більше верхня частина, як зазначив у першому абзаці повідомлення, віддає рожевістю, а права сторона нормальний білий колір. Перевірив на різних сайтах - та сама ситуація.
   І дуже, дуже, виражений Глоу-еффект - сидячи і дивлячись по центру монітора, права і ліва сторони по краях горизонтально сантиметрів зо 3-5см просто по враженню заливалося темним кольором і спотворювало відчуття - змиритися не зміг, нажаль.
   Так, є і очевидні плюси.

 • Костянтин Єрмоленко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Монітор просто чудовий після старого семирічного монітора full hd різниця дуже велика, битих пікселів немає, засвіти настількі мінімальні що іх майже невидно, картинка чітка і соковита.

  Переваги:
  Усе
  Недоліки:
  Немає
 • Валентин Мурзин
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Сьогодні придбав і виявив один битий піксель , на точці видачі запевнили що допуск до 3х битих пікселів , але вважаю що за такі гроші взагалі неповинно бути ні одного битого пікселя , але є 14 діб щоб повернути побачимо...

  • Валентин Мурзин

   Доповнюю коментар , користуюсь вже 3й день і то не постійно , битих пікселів не зявилось нових і доречі той один який був виявлений відразу не заважає взагалі особливо коли дивишся контент, так зображення шикарне і все таке ... АЛЕ!!!! зявилися засвіти , спробую якось фото прикріпити , в мене в ноутбуці 8ми річної давності в ціну цього монітора коли я його купував і в нього немає засвітів а в цього монітора за такі гроші з'явилися засвіти ...

  • Андрій

   В мене одразу були засвіти, я був до цього готовий, тому що це IPS, і практично неможливо знайти монітор IPS без засвітів. І як чорний тут не чорний а сірий. Тому що жилці кристали не світяться самі по собі, для того щоб кольори передати на екран використовується підсвітка під жидкими кристалами, і коли піксель жидкий кристал світить чорним, підсвітка його підсвічує і він на крані виглядає сірим.

 • Олександр Скорик
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  29.03.2024Сервісом магазина здоволен..на точке віддочи вежливий персонал і достоіний сервіс.. 5 балів.. монітором здоволений...заказав 2 моделі цю і mag 274QPF..ця модель теж достоїна увагі...но 274 QRF QD E2 здївував мене зображенем і яскравостью і чоткостью зображення.... монітор проверяв сам за допомогою нотбука...обі коробки були з пролбами.. пікселів бітих не знайшов засвети мінімальні, тєстірованія пройшов дома по повної,здоволениї все чудова ...

  Переваги:
  180гц бистрая матраца,чоткая деталізована картинка,в іграх супер...просмотр контенту 2 к супер.модєль 24 року... бистра зарядка 65 ват
  Недоліки:
  Покі не знайшов
 • Богдан Стеблій
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Матриця

  • Віталий Пря.

   Чекаю відгук експертів, що скажете?)

  • Славко

   дякую.
   Так і думав, що просто розігнали стару матрицю на 15 герц,
   та краще відкалібрували кольори з заводу.

 • Богдан Стеблій
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  HWINFO64

  • Андрій

   Нажаль і тут модель матриці не відображається.
   Дякую пане Богдане, за ваше терпіння і відповіді!

  • Віталій

   А як же дізнатись яка матриця? Дуже цікаво )))

  • Олександр Демиденко

   Богдан, я вам написав як дізнатися модель матриці, подивіться мій коментар під вашим першим відгуком.

 • Богдан Стеблій
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Це просто топ!!! Ні засвітів ні битих пікселів, якість зображення крутезна!!!

  Недоліки:
  Немає
  • Андрій Нетребицький

   Привіт Богдане, позавчора замовив, чекаю доставку ;) Дуже переживаю, що це новинка, обзорів та тестів практично немає на просторі інтернету. Дивився схожі моделі та попередницю, але ж то не то все одно.
   Думав буду першим по відгуку, але ви випередили) І ваш відгук як бальзам на душу, потішив і заспокоїв)
   Питання до вас,
   1) як по налаштуванням із коробки, відколібрований монітор по кольорах чи ні? Чи самі настроювали?
   2) перевіряли при отриманні?
   п.с. як отримаю, побачу, випробую, - тоді залишу також відгук.

  • Богдан

   З кольорами все ок навіть дуже,там еко по замовчуванню стоїть тре переключити.
   На відділені перевіряв але без підключення hdmi довго не світиться треба флешку підключити нз.
   Я задоволенний на 1000%

  • Дмитро Зарецький

   А як ви перевіряли монітор на відділенні?

 • Олександр
  Продавець: Rozetka

  Почну з доставки, замовляв монітор новою поштою з доставкою додому. Прийшов монітор з розрізанною захисною наліпкою, та заклеяною звичайним скотчем, почав збирати монітор, пакетик з болтами був вже розірванний, значить хтось монітор збирав вже до мене. Увесь монітор в слідах від жирних пальців, увімкнув монітор почав перевіряти, засвітів нема, виявив 3 битих пікселя, зрозумів чому його повернули. Но я торкнувся ціх пікселів і вони знов запрацювали. Пройшло 2 дня, все ще працюють, засвіти сильнішими не стали. Є у мене Монітор 27" Acer Nitro VG271UM3, в порівнянні з ним МСІ яскравіший, краще передає кольорі, гарна підставка, можна крутити екран як забажаю. Проводив тест гоустінга на UFO тесті, ореолів майже нема, дуже все гарно. З коробки монітор блюрить картинку, треба в настройках змінити це, не знаю для чого це, мабуть щоб краще текст читався. Є KVM, можливість через type -c підключати ноут чи планшет, є ргб(+15фпс до ігр). Монітором задоволен. Не задоволен магазином, те що ви відправляєте завідомо товар з дефектом тому, хто не зможе перевірити його у магазині та відмовитися від покупки. Гарантія 3 пікселя не покриває, 14 днів на повернення не знаю чи спрацювало би з надзвичайними пакетами з бовтами, хорошо, що пікселі запрацювали.

  Переваги:
  Відображення кольорів, KVM, type-C, мала ніжка, регулювання положення екрана
  Недоліки:
  Тільки до магазину, що разраховує на дурака, монітор прийшов до мене з відкритою коробкою та дефектом
  • Николай Шматко

   По центру у вигляді трикутника?
   Якщо так то там битих більше 4 наче.
   Відмовився бо то жесть була, одне діло якби з боку.. на другий день перезамовив то той же хотіли віддати.
   Перед цим підтримка порадила два замовити, тому я забрав другий, який по тестам був ідеальним

  • Олександр

   Ні, один був справа, а інши верху від центру