• Материнська плата Gigabyte Z590I Vision D (s1200, Intel Z590, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Gigabyte Z590I Vision D (s1200, Intel Z590, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Gigabyte Z590I Vision D (s1200, Intel Z590, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата Gigabyte Z590I Vision D (s1200, Intel Z590, PCI-Ex16) - зображення 4
 • Материнська плата Gigabyte Z590I Vision D (s1200, Intel Z590, PCI-Ex16) - зображення 5
Материнська плата Gigabyte Z590I Vision D (s1200, Intel Z590, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core i9/Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron 11-го і 10-го покоління під сокет LGA1200

Опис Материнська плата Gigabyte Z590I Vision D (s1200, Intel Z590, PCI-Ex16)

Материнська плата серії VISION створена для ПК. Вона вирізняється надійною продуктивністю, потужними можливостями під'єднання, розширюваною графікою й надшвидким сховищем, щоб творці могли справлятися з важкими робочими навантаженнями проєктування, як-от редагування відео і 3D-рендеринг.

Thunderbolt 4
Thunderbolt 4 забезпечує широку смугу пропускання 40 Гбіт/с, передавання даних, відеосигнал, заряджання та відповідність специфікації USB 4 для більшої гнучкості під час приєднання будь-яких ваших аксесуарів. Один універсальний кабель із роз'ємом USB Type-C може замінити всі інші кабелі, що спростить приєднання.

Доступ із високою пропускною здатністю і малою затримкою.
Впровадження Intel 2.5G LAN забезпечує під'єднання до мережі до 2.5GbE з як мінімум удвічі більшою швидкістю передавання, порівнюючи зі звичайними мережами 1GbE. Це дає негайне підвищення загальної продуктивності мережі та збільшує пропускну здатність, необхідну під час передавання великих файлів, редагування відео та робочих навантажень, пов'язаних із продуктивністю.

Повний PCIe 4.0
Для більшості професійних користувачів і творців контенту сховище з високою пропускною здатністю і високопродуктивна відеокарта або пришвидшувач є критично важливими для їхніх проєктів. Це особливо актуально для 3D-візуалізації та створення текстур високої роздільної здатності. Для підтримки більшості сучасних пристроїв ця материнська плата підтримує різні пристрої PCIe 4.0, включно з відеокартою та твердотільним накопичувачем M.2.

Подвійний роз'єм PCIe M.2
Для використання з двома роз'ємами M.2 для збільшення доступного сховища. Твердотільний накопичувач M.2 PCIe забезпечує всемеро вищу швидкість передавання даних, порівнюючи з 2.5-дюймовими твердотільними накопичувачами SATA. Дозвольте творчості швидше переходити від думки до чернетки та отримаєте високу продуктивність без очікування.

Технологія охолодження
Ефективне рішення з охолодження важливе для важких проєктних робіт, що дають змогу уникнути уповільнення роботи, збоїв і несподіваного завершення роботи. Теплова трубка з'єднує подовжений радіатор і прямокутний радіатор, який може повністю покривати зону VRM. Багатошаровий радіатор PCH/M.2 і теплова опорна плита забезпечують ідеальний баланс між стилем і продуктивністю.

DTS: X Ultra
DTS: X Ultra здатний надати споживачам воістину преміальні розваги, повністю оточуючи слухача та розширюючи звукову сцену, щоб створити захопливіше середовище. Підтримує звук на основі каналів, сцен і об'єктів. Крім того, він виводить фільми, музику та інтерактивні ігри на новий захопливий рівень.

Характеристики Материнська плата Gigabyte Z590I Vision D (s1200, Intel Z590, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Бездротовий інтерфейс
Підтримка процесорів
 • Intel Core i9/Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron 11-го і 10-го покоління під сокет LGA1200
Максимальна частота пам'яті
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Борис Шкрыль
  • Продавець: Rozetka

  Отличная плата. Покупал правда ее не здесь. Свои деньги оправдывает на ура. Применил при сборке ноутбука из ПК запчастей. Её миниатюрные размеры отлично вписались. Фото выложить не могу так как заказчик запретил.

  Переваги:
  Маленькая, отличный функционал. Шикарно работает.
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення