Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
  • Intel Core i9/Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron 11-го і 10-го покоління під сокет LGA1200

Опис Материнська плата Gigabyte Z590 Vision G (s1200, Intel Z590, PCI-Ex16)

Материнські плати серії VISION створено для ПК. Він вирізнявся надійною продуктивністю, потужними можливостями під'єднання, розширюваною графікою і надшвидким сховищем, щоб творці могли справлятися з важкими робочими навантаженнями проєктування, як-от редагування відео та 3D-рендеринг. Це ідеальний варіант для творців своїми руками створити свою ідеальну машину.

GIGABYTEVisionLINK — це продовження вашої ідеї та творчості. Передавання даних, відеовихід і заряджання через один кабель USB Type-C спростять роботу користувача, ніж будь-коли. Завдяки безшовній багатозадачності між вашим ПК і пристроями ви можете працювати як професіонал.

Доступ із високою пропускною здатністю і малою затримкою.
Упровадження Intel 2.5G LAN забезпечує мережеве з'єднання до 2.5GbE з як мінімум удвічі більшою швидкістю передавання, як порівняти зі звичайними мережами 1GbE. Це дає негайне підвищення загальної продуктивності мережі та збільшує пропускну здатність, потрібну для передавання великих файлів, редагування відео та робочих навантажень, пов'язаних із продуктивністю.

Повний дизайн PCIe 4.0
Для багатьох професійних користувачів і творців контенту сховище з високою пропускною здатністю і високопродуктивна відеокарта або прискорювач мають вирішальне значення для їхніх проєктів. Це особливо актуально для 3D-візуалізації та створення текстур високої роздільної здатності. Для підтримання багатьох сучасних пристроїв ця материнська плата працює з різними пристроями PCIe 4.0, включно з графічними картами та твердотільними накопичувачами M.2.

Чотири роз'єми PCIe M.2
Z590 VISION G обладнано до 4 слотами PCIe M.2, забезпечуючи чудову пропускну здатність і збільшуючи обсяг пам'яті для прискорення робочих процесів. Твердотільний накопичувач M.2 PCIe забезпечує всемеро вищу швидкість передавання даних, як порівняти з 2,5-дюймовими твердотільними дисками SATA. Дозвольте творчості швидше переходити від думки до чернетки та отримаєте високу продуктивність без очікування.

Технологія охолодження
Ефективне рішення з охолодження є важливим для важких проєктних робіт, що дають змогу уникнути вповільнення роботи, збоїв і несподіваного вимкнення. Щоб досягти ідеального балансу між стилем і продуктивністю, використовуйте радіатор Fins-Array і теплову трубку Direct Touch. Не тільки збільшена поверхня розсіювання тепла для забезпечення стабільності під час творчої роботи, але й стильна естетика.

Характеристики Материнська плата Gigabyte Z590 Vision G (s1200, Intel Z590, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Бездротовий інтерфейс
Підтримка процесорів
  • Intel Core i9/Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron 11-го і 10-го покоління під сокет LGA1200
Максимальна частота пам'яті
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення