• Материнська плата Gigabyte H310M S2 2.0 (s1151, Intel H310, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Gigabyte H310M S2 2.0 (s1151, Intel H310, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Gigabyte H310M S2 2.0 (s1151, Intel H310, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата Gigabyte H310M S2 2.0 (s1151, Intel H310, PCI-Ex16) - зображення 4
 • Материнська плата Gigabyte H310M S2 2.0 (s1151, Intel H310, PCI-Ex16) - зображення 5
Материнська плата Gigabyte H310M S2 2.0 (s1151, Intel H310, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core i9/Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron 8 і 9 покоління під сокет LGA1151

Опис Материнська плата Gigabyte H310M S2 2.0 (s1151, Intel H310, PCI-Ex16)

Материнські плати Gigabyte спроектовані для спільної роботи з ЦП Intel 8 і 9 поколінь, серед відмінних рис яких зросла швидкодія, підвищена енергоефективність і підтримка прогресивного ОЗП DDR4 — актуальні функції, які забезпечують виняткову продуктивність настільних ПК нового покоління.

Intel H310 Express — це новітній чипсет, оптимізований для роботи з процесорами Intel Core 8 і 9 поколінь, які встановлюються у роз'єм LGA 1151. Він характеризується високою стабільністю, продуктивністю і пропускною здатністю.

High-End аудіоконденсатори
На материнських платах Gigabyte встановлюються аудіоконденсатори high-end класу. Такі компоненти дають нагоду із високою правильністю відтворювати генерований сигнал, забезпечуючи чудове звучання й реалістичні спецефекти в іграх.

Резистори стійкі до впливу сірки
Сполуки сірки в повітрі можуть впливати на планарні компоненти (зокрема, резистори), що створює хімічні сполуки, можуть викликати коротке замикання. Якщо це станеться, материнська плата не функціонуватиме. Встановлюючи резистори стійкі до впливу сірки, компанія Gigabyte пропонує якісно новий рівень захисту Ultra Durable своїх виробів.

Захист від вологості, друковані плати нового покоління
Вологість негативно впливає на термін служби ПК. Відомо, що вміст вологи в повітрі змінюється залежно від сезону. Проблема вологості довкілля для системних плат Gigabyte сімейства Ultra Durable не актуальна, оскільки скловолокно нового покоління, на базі якого виготовляються друковані плати для виробів Gigabyte, спроможне ефективно протистояти волозі. Прогресивна технологія виробництва друкованих плат передбачає застосування як основи принципово нового скловолокна, у якого відстань між волокнами скорочено, а вузли переплетення щільніші. У такий спосіб, волозі набагато важче проникнути у внутрішні шари, ніж на друкованій платі традиційного дизайну. Запропоноване рішення забезпечує надійніший захист виробу від короткого замикання і збоїв у роботі, спричинених сирістю.

Захищені від впливу високих температур Lower RDS (on) MOSFET'и
Системні плати Gigabyte використовують Low RDS (on) MOSFET'и, які зменшують втрати енергії через непотрібне залишкове тепловиділення. Все це вносить відчутну економію енергії, яка вигідна як для кінцевих користувачів, так і для довкілля, не впливаючи на продуктивність системи.

Вдосконалений інтерфейс BIOS
Вдосконалений інтерфейс BIOS відкриває доступ до розширених функцій, зокрема до Smart Fan 5. Засобами встановлених на платі датчиків і утиліти Smart Fan 5 можна вказати порогові значення температури для функції кривої вентилятора, щоб мінімізувати рівень шуму, змінивши швидкість обертання системних вентиляторів у різних режимах, і все це без необхідності перевантаження Windows.

Функція Smart Fan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК буде функціонувати в найсприятливішому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для увімкнення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Fan Stop
Вибирайте тишу! Коли температура опуститься нижче заданого значення, функція Fan Stop видасть команду зупинити вказаний вентилятор. Засобами вбудованих датчиків відстежується поточна температура та визначається момент зупинки крильчатки конкретного вентилятора, — функціонал Fan Stop і персональні налаштування доступні користувачеві в повному обсязі.

Гібридні Fan-роз'єми
Встановіть повний контроль над системою рідинного охолодження! Функція S.M.A.R.T. Fan 5 за лічені секунди надасть вичерпну інформацію про швидкість потоку засобами датчика, під'єднаного до гібридного Fan-роз'єму. Стати власником власного ПК!

Всі гібридні Fan-роз'єми можуть автоматично визначати тип під'єднаного пристрою (вентилятор або помпа) і передбачають можливість вибору режиму PWM або Voltage.

Характеристики Материнська плата Gigabyte H310M S2 2.0 (s1151, Intel H310, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core i9/Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron 8 і 9 покоління під сокет LGA1151
PCI Express x16
PCI Express x1
Максимальний обсяг оперативної пам'яті
 • 32 ГБ (2666/2400/2133 МГц) без ECC і буферизації (функціонують у режимі non-ECC)
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 96

 • Игорь Карпов
  • Продавець: Rozetka

  Не рабочая

  Переваги:
  НЕТ
  Недоліки:
  Не запускается.Не работает с процессором i3-9100
 • Виталий Лебеденко
  • Продавець: Rozetka

  Здравствуйте делал заказ на эту материнку приехала бракованный она щас находится у вас можите мне ейо не отправлять а денги оставте сибе и материнку тоже мне такой сервис обслуживания не подходит

  Переваги:
  Нет
  Недоліки:
  Очень плохо
 • Игор Грищук
  • Продавець: Rozetka

  Купил материнскую плату, а она с браком.
  Не работает второй слот для оперативной памяти, а также не запускается биос вообще!

  Переваги:
  Нет
  Недоліки:
  Большая вероятность брака
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

Відео з Материнська плата Gigabyte H310M S2 2.0 (s1151, Intel H310, PCI-Ex16)

 • Повноцінний відеоогляд

 • Демонстрація товару (розпакування)

 • Відео розпакування від покупця

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення