Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core/Pentium/Celeron 8-го покоління під сокет LGA1151

Опис Материнська плата Gigabyte H310M H 2.0 (s1151, Intel H310, PCI-Ex16)

Материнські плати Gigabyte спроектовані для спільної роботи із ЦП Intel 8-го покоління, серед відмітних рис яких вища швидкодія, підвищена енергоефективність і підтримання прогресивного ОЗП DDR4 — актуальні функції, що забезпечують виняткову продуктивність настільних ПК нового покоління.

Intel H310 Express — це новітній чипсет, оптимізований для роботи з процесорами Intel Core 8-го покоління, що встановлюються в роз'єм LGA 1151. Він характеризується високою стабільністю, продуктивністю і пропускною здатністю.

Ексклюзивний дизайн вбудованої аудіопідсистеми
Забезпечує високоякісну деталізацію й розширення звуку, створюючи найбільш реалістичні звукові ефекти для професійних геймерів.

Резистори стійкі до впливу сірки
Сполуки сірки в повітрі можуть впливати на планарні компоненти (зокрема, резистори), що створює хімічні сполуки, можуть викликати коротке замикання. Якщо це станеться, материнська плата не функціонуватиме. Встановлюючи резистори стійкі до впливу сірки, компанія Gigabyte пропонує якісно новий рівень захисту Ultra Durable своїх виробів.

Захист від вологості, друковані плати нового покоління
Вологість негативно впливає на термін служби ПК. Відомо, що вміст вологи в повітрі змінюється залежно від сезону. Проблема вологості довкілля для системних плат Gigabyte сімейства Ultra Durable не актуальна, оскільки скловолокно нового покоління, на базі якого виготовляються друковані плати для виробів Gigabyte, спроможне ефективно протистояти волозі. Прогресивна технологія виробництва друкованих плат передбачає застосування як основи принципово нового скловолокна, у якого відстань між волокнами скорочено, а вузли переплетення щільніші. У такий спосіб, волозі набагато важче проникнути у внутрішні шари, ніж на друкованій платі традиційного дизайну. Запропоноване рішення забезпечує надійніший захист виробу від короткого замикання і збоїв у роботі, спричинених сирістю.

Вдосконалений інтерфейс BIOS
Вдосконалений інтерфейс BIOS відкриває доступ до розширених функцій, зокрема до Smart Fan 5. Засобами встановлених на платі датчиків і утиліти Smart Fan 5 можна вказати порогові значення температури для функції кривої вентилятора, щоб мінімізувати рівень шуму, змінивши швидкість обертання системних вентиляторів у різних режимах, і все це без необхідності перевантаження Windows.

Функція Smart Fan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК буде функціонувати в найсприятливішому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для увімкнення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Характеристики Материнська плата Gigabyte H310M H 2.0 (s1151, Intel H310, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core/Pentium/Celeron 8-го покоління під сокет LGA1151
PCI Express x16
PCI Express x1
Максимальний обсяг оперативної пам'яті
 • 32 ГБ (2666/2400/2133 МГц)
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 40

 • Олексій
  • Продавець: Rozetka

  Чудова і дуже проста плата. Вставив до корпусу. Дав процесор та пам'ять і все завелось. Чудова покупка яка дозволяє потім онлвитись

  Переваги:
  Ціна. Якість. Універсальність
  Недоліки:
  Немає
 • Victor
  • Продавець: Rozetka

  #мояраспаковка Вставил в неё процессор Intel Celeron G4930 3.2GHz/8GT/s/2MB и ОЗУ G.Skill DDR4-2400 4096MB PC4-19200 Aegis (F4-2400C17S-4GIS) , завелось без проблем

  Переваги:
  Цена
  Недоліки:
  не обнаружил
 • Ростислав Химич
  • Продавець: Rozetka

  Хорошая недорогая материнка.
  Качество на высоте.
  Можно брать не пожалеете.
  #мояраспаковка

  Переваги:
  Не дорогой качественный
  Недоліки:
  нет
Дивитися всі відгуки →

Відео з Материнська плата Gigabyte H310M H 2.0 (s1151, Intel H310, PCI-Ex16)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення