• Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16) - зображення 4
 • Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16) - зображення 5
Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen/7-е покоління серії A/Athlon під сокет AM4

Опис Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16)

Smart Fan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК буде функціонувати в найсприятливішому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для увімкнення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Гібридні роз'єми подвійного призначення
Гібридний роз'єм здатний визначити чи використовує система охолодження режими керування PWM або Voltage та автоматично перемкнутись у відповідний стан.
Підтримуються до двох підсилювачів із вбудованим захистом від перевантаження за струмом — обов'язкова умова для потужних вентиляторів категорії high-end.

Нова програма Smart Fan 5
Можливість вибору оптимального режиму від найтихішого до повношвидкісного, відповідно до особливостей функціонування системи. Для кожного вентилятора або помпи може бути заданий свій графік роботи, із зазначенням межових значень для переходу на іншу швидкість обертання.

 • Датчики та вентилятори оперативної взаємодії. Для кожного вентилятора можна задати швидкість обертання крильчатки відповідно до певної температури охолоджуваного компонента системи (за винятком вентилятора ЦП).
 • Функція кривої вентилятора. Індивідуальне налаштування кривої вентилятора залежно від конкретної температури, інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс утиліти.

Вдосконалений інтерфейс BIOS
Вдосконалений інтерфейс BIOS відкриває доступ до розширених функцій, зокрема до Smart Fan 5. Засобами встановлених на платі датчиків і утиліти Smart Fan 5 можна вказати порогові значення температури для функції кривої вентилятора, щоб мінімізувати рівень шуму, змінивши швидкість обертання системних вентиляторів у різних режимах, і все це без необхідності перевантаження Windows.

Оновлення BIOS
Просто, зрозуміло, доступно
Функціонал BIOS має першорядне значення для користувача на етапі пошуку й вибору оптимальних параметрів. Запропонований Gigabyte новий графічний інтерфейс забезпечує зручний доступ до функціонала істотно переробленої BIOS і дає змогу користувачу набути унікального досвіду точного налаштування нової системи.

Резистори стійкі до впливу сірки
Сполуки сірки в повітрі можуть впливати на планарні компоненти (зокрема, резистори), що створює хімічні сполуки, можуть викликати коротке замикання. Якщо це станеться, материнська плата не функціонуватиме. Встановлюючи резистори стійкі до впливу сірки, компанія Gigabyte пропонує якісно новий рівень захисту Ultra Durable своїх виробів.

Центр програм APP Center
Центр програм Gigabyte App Center надає миттєвий доступ до фірмових програм Gigabyte, які допоможуть отримати максимальний ефект від експлуатації материнської плати. Інтуїтивно зрозумілий користувацький інтерфейс Gigabyte App Center дає змогу запускати усі програми Gigabyte, встановлені у системі, перевіряти та повідомляти в режимі онлайн про доступні для завантаження оновлення, завантажувати актуальні програми, драйвери та BIOS.

Утиліта EasyTune
Gigabyte EasyTune — фірмова утиліта з простим і наочним користувацьким інтерфейсом, яка дає змогу коригувати налаштування системи без необхідності перезавантаження ПК (регулювання тактової частоти та напруги живлення ключових компонентів у середовищі Windows). Завдяки функції Smart Quick Boost можна в автоматичному режимі виконати процедуру оверклокінгу в тих випадках, коли необхідний приріст продуктивності системи.

Оглядач SIV
Оглядач Gigabyte System Information Viewer (SIV) — одна з ключових функцій, яка моніторить та інформує користувача про поточний стан системи. Моніторингу, зокрема, підлягають системний годинник і процесор, швидкість обертання вентилятора під керуванням заданого профілю, системні сповіщення про перевищення температури або відповідний запис у системному журналі; всі ці та інші параметри зображаються у відповідному вікні інтерфейсу оглядача інформації про систему.

Патентована технологія Gigabyte DualBIOS (UEFI)
На системних платах Gigabyte сімейства Ultra Durable реалізована унікальна технологія Gigabyte DualBIOS, покликана убезпечити однин з найважливіших складників системної плати — BIOS. У межах технології DualBIOS на материнських платах Gigabyte встановлені дві мікросхеми BIOS — основна та резервна. Цей тандем надійно захищає мікрокод BIOS від вірусних атак, апаратних збоїв викликаних виходом із ладу компонентів ПК, некоректних дій користувача, допущених під час оверклокінгу, а також від кидків напруги в мережі в процесі оновлення BIOS.

Роздільна здатність екрана 4K (Ultra HD)
Екранна роздільна здатність 4К — це наступний етап у технологічному ланцюжку обробляння та перетворення HD-контенту, який оперує 4000 пікселів по горизонтальній осі (учетверо перевищує типове значення цього параметра), забезпечуючи неперевершену чіткість зображення і приголомшливий реалізм. Плати Gigabyte на апаратному рівні підтримують режим відео 4K засобами інтегрованого графічного контролера Intel HD Graphics і інтерфейсу HDMI.

HDMI — мультимедійний інтерфейс нового покоління
HDMI (High Definiton Multimedia Interface) — це мультимедійний інтерфейс високої чіткості, який забезпечує одночасне передавання відеоконтенту зі швидкістю до 5 Гбіт/с (в межах базової специфікації HDMI 1.0) і 8-канального HD-аудіо сигналу по одному кабелю. Серед переваг HDMI-інтерфейсу — можливість передавання відео- й аудіокомпонент без стиснення й передавання цифрового контенту у форматі Full HD 1080p без втрати якості (без втрат на операціях аналогово-цифрового перетворення сигналу, характерних для інтерфейсів попереднього покоління). Інтерфейс HDMI сумісний із функцією HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection), яка забезпечує захист цифрового контенту під час відтворення дисків Blu-Ray, HD DVD і деяких інших форматів, які розповсюджують на захищених носіях.

Характеристики Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen/7-е покоління серії A/Athlon під сокет AM4
PCI Express x16
PCI Express x1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 131

 • Александр Андрияш
  • Продавець: Rozetka

  #мояраспаковка спасибо за быстро выполненный заказ! Бюджетная плата для АМ4 платформы с полноценным М2 слотом и хорошим набором интерфейсов - в принципе, эти два момента и цена - главные достоинства этой платы. Подсистемы питания легко хватит для 6-ядерного r5 1600/2600 в стоке. r5 3600, 5600x или что-то более мощное я бы нее уже не ставил. Бралась для сборки домашнего мультимедийного ПК на базе Athlon 3000g, работает стабильно. Рекомендую!

  Переваги:
  цена, М2 слот
  • Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16) фото від покупців 28
  • Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16) фото від покупців 29
  • Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16) фото від покупців 30
  • Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16) фото від покупців 31
  • Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16) фото від покупців 32
  • Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16) фото від покупців 33
  • Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16)
 • Назарій Бригіцький
  • Продавець: Rozetka

  Хороша материнка за свою ціну.

 • Андрей
  • Продавець: Rozetka

  #мояраспаковка
  Хорошая бюджетная материнская плата. Ревизия 3.0 с коробки. Поддержка 3 поколения райзенов.

  Переваги:
  Цена
  Недоліки:
  нет
  • Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16)
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

Відео з Материнська плата Gigabyte GA-A320M-S2H (sAM4, AMD A320, PCI-Ex16)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення