• Материнська плата Gigabyte GA-970A-DS3P (sAM3+, AMD 970 / AMD SB950, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Gigabyte GA-970A-DS3P (sAM3+, AMD 970 / AMD SB950, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Gigabyte GA-970A-DS3P (sAM3+, AMD 970 / AMD SB950, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата Gigabyte GA-970A-DS3P (sAM3+, AMD 970 / AMD SB950, PCI-Ex16) - зображення 4
Материнська плата Gigabyte GA-970A-DS3P (sAM3+, AMD 970 / AMD SB950, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • AMD AM3 Phenom II / AMD Athlon II
  Повна сумісність з процесорами сімейства AMD AM3+ FX

Опис Материнська плата Gigabyte GA-970A-DS3P (sAM3+, AMD 970 / AMD SB950, PCI-Ex16)

Для того, щоб забезпечити сумісність виробу у виконанні AM3+ із новими процесорами AMD FX-серії, будь ласка, оновіть версію BIOS системної плати, завантаживши її з офіційного сайту Gigabyte (секція «Системні плати», розділ «Завантажити»).

Захист від вологості

Прогресивна технологія виробництва друкованих плат передбачає застосування як основи принципово нового скловолокна, у якого відстань між волокнами скорочено, а вузли переплетення більш щільні. У такий спосіб, волозі набагато важче проникнути у внутрішні шари, ніж на друкованій платі традиційного дизайну. Запропоноване рішення забезпечує надійніший захист виробу від короткого замикання і збоїв у роботі, спричинених сирістю.

Електростатичний захист

На всіх системних платах Gigabyte сімейства Ultra Durable 4 Classic застосовуються високоякісні мікросхеми з високим, порівнюючи з традиційними компонентами, опором електростатичного розряду (ESD).

Захист від перепадів напруги живлення

Якщо з якої-небудь причини подавання електроенергії припинене, комп'ютери на основі системних плат Gigabyte серії Ultra Durable 4 гідно впораються з указаною проблемою. Цим виробам доступна запатентована технологія DualBIOS, яка забезпечує найкращий захист BIOS.

Захист від високої температури

Системні плати Gigabyte серії Ultra Durable 4 Classic вигідно вирізняє високоякісна елементна база, яка здатна витримувати більш високі температури навіть в екстремальних умовах, на тлі надійного захисту ПК від перегріву.

Технологія UEFI DualBIOS

Дружний і простий в освоєнні інтерфейс UEFI DualBIOS (32-розрядна глибина кольору, керування курсором миші) дає змогу швидко зорієнтуватися в налаштуваннях і новачкам, і підготовленим користувачам. Крім того, UEFI DualBIOS, спільно з 64-розрядною ОС, на апаратному рівні підтримує жорсткі диски місткістю понад 3 Тбайт.

Концепція Gigabyte 333

Системні плати Gigabyte демонструють неперевершені швидкісні якості, засобами прогресивних інтерфейсів SuperSpeed USB 3.0 і SATA 3.0 (пропускна здатність до 6 Гбіт/с). Крім того, для виробів Gigabyte характерна висока енергоефективність кожного з USB-портів (посилені ланцюги живлення, функція 3хUSB Power Boost) і зворотна сумісність з USB-пристроями попередніх стандартів.

Повна сумісність із процесорами AMD для роз'єму Socket AM3 (45-техпроцес)

Технологія On/Off Charge

Фірмова технологія Gigabyte On/Off Charge дає можливість заряджати ваш iPhone, iPad і iPod Touch навіть у той момент, коли ПК, до якого вони приєднані, знаходиться в стані очікування або вимкнений (програмне вимкнення). Логічний розвиток концепції Gigabyte 3x USB PowerBoost — функція On/Off Charge припускає заряджання підключених до USB-портів зовнішніх пристроїв великим струмом (порівнюючи з типовими рішеннями). Це дає можливість істотно скоротити час заряджання і завершити процедуру навіть швидше, ніж від штатного зарядного пристрою.
Примітка: За браком на системній платі USB-порту з функцією ON/OFF Charge, процедуру заряджання мобільного пристрою можна здійснити, під'єднавши його до звичайного USB-порту до того, як ПК буде переведений в режим S4/S5.
*Час заряджання пристрою залежить від конкретної моделі.

Norton Internet Security

Швидкий, всебічний та своєчасний захист від мережевих атак, ефективна безпека для системи особистих даних і домашньої мережі, без шкоди для продуктивності ПК. Програмний комплекс Norton Internet Security демонструє підвищену швидкодію, дає змогу робити покупки через Інтернет, проводити операції з банківськими рахунками та здійснювати пошук інформації в мережі ще зручніше й безпечніше, ніж раніше.

Утиліта EasyTune6

Нова версія утиліти EasyTune6 надає широкі можливості тонкої настройки параметрів і моніторингу системи для досягнення максимальної продуктивності. Незалежно від того, на якому ПК встановлене фірмове ПЗ Gigabyte — новачка або досвідченого користувача, — набір утиліт EasyTune6 дасть змогу налаштувати систему легко та просто.

Відповідність директиві ErP Lot 6

Директива ErP (Energy-Related Products Directive) є однією зі складників нового європейського стандарту вимог до електронного обладнання. Він покликаний зумовити нові рамки енергоефективності та економічності енергоспоживання. Компанія Gigabyte надає користувачам материнські плати, у яких висока продуктивність технологічно суміщена з енергоефективністю.

Характеристики Материнська плата Gigabyte GA-970A-DS3P (sAM3+, AMD 970 / AMD SB950, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Підтримка процесорів
 • AMD AM3 Phenom II / AMD Athlon II
  Повна сумісність з процесорами сімейства AMD AM3+ FX
Чипсет (Південний міст)
 • AMD SB950
PCI Express x1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1177

 • Борис Савченко
  • Продавець: Rozetka

  Щас радиаторы приклею и буду гнать фуфыкс на водянке

  Переваги:
  Разгоооооон
 • игорь лукин
  • Продавець: Rozetka

  очень нужая мать,ждем наличия!!!!!!!!

  Переваги:
  вполне функциональна.
  Недоліки:
  ждем наличия...
 • Дмитрий Самойлов
  • Продавець: Rozetka

  Скажите пожалуйста есть ли шанс что она еще появится ?

  Переваги:
  Отличнейшая мать!
  Недоліки:
  Нет в наличии=(
Дивитися всі відгуки →

Відео з Материнська плата Gigabyte GA-970A-DS3P (sAM3+, AMD 970 / AMD SB950, PCI-Ex16)

 • Відео розпакування від покупця

 • Відео розпакування від покупця

 • Відео розпакування від покупця

 • Відео розпакування від покупця

 • Відео розпакування від покупця

 • Відео розпакування від покупця

 • Відео розпакування від покупця

 • Відео розпакування від покупця

 • Відео розпакування від покупця

 • Відео розпакування від покупця

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення