• Материнська плата Gigabyte B450M H (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Gigabyte B450M H (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Gigabyte B450M H (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата Gigabyte B450M H (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 4
 • Материнська плата Gigabyte B450M H (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 5
Материнська плата Gigabyte B450M H (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 1-е/2-е покоління/Ryzen з відеоядром Radeon Vega

Опис Материнська плата Gigabyte B450M H (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)

Швидкісні NVMe M.2-накопичувачі PCIe 3.0 x4 (типорозмір 80 мм, до 32 Гбіт/с)
Рішення М.2 від Gigabyte найкращу швидкість як для PCI, так і для SATA SSD.
* Підтримує тільки інтерфейс SATA в разі встановлення процесорів AMD 7th Generation A-series або Athlon

Smart Fan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК буде функціонувати в найбільш сприятливому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, що розміщені на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Окрім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для під'єднання вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Новий застосунок Smart Fan 5
Можливість вибору оптимального режиму від найбільш тихого до на повну швидкісного відповідно до особливостей функціонування системи. Для кожного вентилятора або насоса може бути задано свій графік роботи, із вказаними граничними значеннями для переходу на іншу швидкість обертання.

 • Датчики та вентилятори оперативної взаємодії. Для кожного вентилятора можна задати швидкість обертання крильчатки відповідно до певної температури охолоджуваного компонента системи (за винятком вентилятора ЦП).
 • Функція кривої вентилятора. Індивідуальне налаштування кривої вентилятора залежно від конкретної температури, інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс утиліти.

Вдосконалений інтерфейс BIOS
Вдосконалений інтерфейс BIOS відкриває доступ до розширених функцій, зокрема до Smart Fan 5. Завдяки засобам встановлених на платі датчиків і утиліти Smart Fan 5 можна вказати порогові значення температури для функції кривої вентилятора, щоб мінімізувати рівень шуму, змінивши швидкості обертання системних вентиляторів у різних режимах — для всього цього не потрібно перезавантажувати Windows.

Оновлення BIOS
Просто, зрозуміло, доступно
Функціонал BIOS має першочергове значення для користувача на етапі пошуку та вибору оптимальних параметрів. Запропонований Gigabyte новий графічний інтерфейс забезпечує зручний доступ до функціонала істотно переробленої BIOS і дає можливість користувачу набути унікального досвіду тонкого налаштування нової системи.

Центр застосунків APP Center
Центр застосунків Gigabyte App Center надає миттєвий доступ до фірмових застосунків Gigabyte, які допоможуть отримати максимальний ефект від експлуатації материнської плати. Інтуїтивно зрозумілий користувацький інтерфейс Gigabyte App Center дає змогу виконувати запуск усіх застосунків Gigabyte, встановлених у системі, перевіряти та повідомляти в режимі онлайн про доступні для завантаження оновлення, завантажувати актуальні програми, драйвери та BIOS.

Утиліта EasyTune
Gigabyte EasyTune — фірмова утиліта з простим і доступним, призначеним для користувача інтерфейсом, яка дає змогу коригувати налаштування системи без необхідності перезавантаження ПК (регулювання тактової частоти та напруги живлення ключових компонентів у середовищі Windows). За допомогою функції Smart Quick Boost можна в автоматичному режимі виконати процедуру оверклокінгу в тих випадках, коли необхідний приріст продуктивності системи.

7 кольорів для RGB LED-смуг
Зробіть ПК по-справжньому персональним, вибравши найкращий колір світлодіодної RGB-смужки. Загалом є 7 кольорів, які допоможуть надати вашій системі унікального вигляду!

Ексклюзивний дизайн вбудованої аудіопідсистеми
Забезпечує високоякісну деталізацію й розширення звуку для створення найбільш реалістичних звукових ефектів для професійних геймерів.

Піни живлення з суцільного металу
Збільшена контактна площа. Краще витримує підвищену напругу та тепловиділення. Неймовірно довговічні.

Резистори стійкі до впливу сірки
З'єднання сірки в повітрі можуть впливати на планарні компоненти (зокрема, резистори), створюючи хімічні сполуки, що можуть викликати коротке замикання. Якщо це станеться, материнська плата не зможе функціонувати. Установлюючи резистори, які стійкі до впливу сірки, компанія Gigabyte пропонує якісно новий рівень захисту Ultra Durable своїх виробів.

Характеристики Материнська плата Gigabyte B450M H (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 1-е/2-е покоління/Ryzen з відеоядром Radeon Vega
PCI Express x16
PCI Express x1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 58

 • Михаил Гайдаш
  • Продавець: Rozetka

  Товар пришёл без заводской пленки, так сказать вскрытый.

 • Илья Приходько
  • Продавець: Rozetka

  Пожалел взяв эту материнскую плату. Стояла А320 до этого, проблем никаких не было вообще. Решил купить на В450 чипсете, работает нестабильно, кулер процессора работает на 100% гудит. Но самое главное, перед каждым запуском компьютера, будь то перезагрузка или выключение\включение, материнка на несколько секунд все выключает, кулера, монитор, вобщем все. Это раздражает. Хотелось обратно А320. Может по дороже версии В450 лучше, эту материнку не советую.

  Переваги:
  Купил по акции
  Недоліки:
  Компьютер с ней включается со второго раза
  • Материнська плата Gigabyte B450M H (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) фото від покупців 3
 • Тимур Матяш
  • Продавець: Rozetka

  Отличная материнка

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

Відео з Материнська плата Gigabyte B450M H (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення