• Материнська плата Gigabyte B450 Gaming X (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Gigabyte B450 Gaming X (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Gigabyte B450 Gaming X (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата Gigabyte B450 Gaming X (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 4
 • Материнська плата Gigabyte B450 Gaming X (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 5
 • Усе омріяне у кредит
Материнська плата Gigabyte B450 Gaming X (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 1-е/2-е покоління/Ryzen/Athlon з відеоядром Radeon Vega

Опис Материнська плата Gigabyte B450 Gaming X (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)

Індустріальний стандарт для захисту LAN-портів від статичної електрики та пробою
Для захисту від електростатики в материнських платах Gigabyte застосовуються мікросхеми, запас міцності яких у тричі вищий за типові ІС. Це допомагає надійно захистити материнську плату та її компоненти від пошкоджень, викликаних статичною електрикою. Материнські плати Gigabyte також обладнані спеціальними мікросхемами, які забезпечують захист материнської плати й ПК загалом від перенапруг і перевищення потужності в разі перебоїв з електроживленням.

Функція SmartFan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК буде функціонувати в найсприятливішому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для увімкнення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Fan Stop
Вибирайте тишу! Коли температура опуститься нижче заданого значення, функція Fan Stop видасть команду зупинити вказаний вентилятор. Засобами вбудованих датчиків відстежується поточна температура та визначається момент зупинки крильчатки конкретного вентилятора, — функціонал Fan Stop і персональні налаштування доступні користувачеві в повному обсязі.

Занурення у віртуальну реальність

 • VR вимагає від системи більшої, ніж Full HD графіка, продуктивності, для гарантованої зміни кадрів із частотою не менш ніж 90 кадр/c
 • Тільки ігрові ПК здатні розкрити весь потенціал VR

Функція RGB Fusion 2.0
Материнські плати Aorus можуть похвалитися найбільш передовою на сьогодні системою LED-підсвітки. Завдяки фірмовій програмі RGB Fusion App зі зручним та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача, ви зможете надати системі Gigabyte свого неповторного вигляду. Ентузіасти LED-технологій тепер отримали у своє розпорядження ще більше можливостей для налаштування відразу декількох незалежних одна від одної зон. Функціонал програми дає можливість настроїти яскравість і мерехтіння світлодіодів для відображення режимів зміни температури або навантаження ПК.

Застосунок RGB Fusion 2.0
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і розширений функціонал застосунку RGB Fusion 2.0 дають нагоду швидко та максимально ефективно налаштувати підсвітку будь-якого сумісного з цією технологією пристрою. Об'єднуйте в одну схему підсвітки материнську плату та графічний 3D-прискорювач, периферійні пристрої та інші компоненти, надайте Вашому ігровому ПК унікального неповторного вигляду й поділіться персональними профілями з друзями. Новий режим підсвітки <Гра> дає змогу застосувати доступні світлові ефекти до обраних ігрових застосунків, допомагаючи зробити розваги на ПК ще інтерактивнішими та придбати неоціненний ігровий досвід.

Застосунок Gigabyte RGB Fusion
Зробіть так, щоб ваш комп'ютер засяяв, немов витвір мистецтва, друзям на заздрість! За допомогою мобільного застосунку Gigabyte RGB Fusion користувачі можуть спостерігати та керувати підсвіткою власного ігрового ПК. Виконати поставлене завдання стало набагато простіше, оскільки налаштувати колірну гаму та вибрати швидкість переходів щодо різних режимів тепер можна без участі клавіатури та монітора.

Захист від оксидів сірки
Сполуки сірки в повітрі можуть впливати на планарні компоненти (зокрема, резистори), що створює хімічні сполуки, можуть викликати коротке замикання. Якщо це станеться, материнська плата не функціонуватиме. Встановлюючи резистори, стійкі до впливу оксидів сірки, компанія Gigabyte пропонує якісно новий рівень захисту Ultra Durable своїх виробів.

Оновлення BIOS
Функціонал BIOS має першорядне значення для користувача на етапі пошуку й вибору оптимальних параметрів. Запропонований Gigabyte новий графічний інтерфейс забезпечує зручний доступ до функціонала істотно переробленої BIOS і дає змогу користувачу набути унікального досвіду точного налаштування нової системи.

Центр програм APP Center
Центр програм Gigabyte App Center надає миттєвий доступ до фірмових програм Gigabyte, які допоможуть отримати максимальний ефект від експлуатації материнської плати. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс GIGABYTE App Center дає змогу запускати всі застосунки Gigabyte, встановлені в системі, перевіряти та повідомляти в режимі онлайн про доступні для завантаження оновлення, завантажувати актуальні застосунки, драйвери та BIOS.

Утиліта 3D OSD
Утиліта 3D OSD автоматично ідентифікує та виводить на дисплеї інформацію про систему одночасно з активним іграми платформи, що дає змогу спостерігати й аналізувати дані, не перемикаючись між екранами утиліти (на стільниці) і застосунку.

Роздільна здатність екрана 4K (Ultra HD)
Екранна роздільна здатність 4K — це наступний етап у технологічному ланцюжку обробки та перетворення HD-контенту, який оперує 4000 пікселями по горизонтальній осі (більш ніж учетверо перевищує нині чинне типове значення цього параметра), забезпечуючи неперевершену чіткість зображення і приголомшливий реалізм. Материнські плати Gigabyte забезпечують повноцінну підтримку роздільної здатності 4K засобами інтегрованої графіки Intel HD Graphics і HDMI-інтерфейсу.

HDMI — мультимедійний інтерфейс нового покоління
HDMI (High Definiton Multimedia Interface) — це мультимедійний інтерфейс високої чіткості, який забезпечує одночасне передавання відеоконтенту зі швидкістю до 5 Гбіт/с (в межах базової специфікації HDMI 1.0) і 8-канального HD-аудіо сигналу по одному кабелю. Серед переваг HDMI-інтерфейсу — можливість передавання відео- і аудіокомпонентів без стиснення й передавання цифрового контенту у форматі Full HD 1080p без втрати якості (немає втрат на операціях аналогово-цифрового перетворення сигналу, характерних для інтерфейсів попереднього покоління). Інтерфейс HDMI сумісний із функцією HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection), яка забезпечує захист цифрового контенту під час відтворення дисків Blu-Ray, HD DVD і деяких інших форматів, які розповсюджуються на захищених носіях.

Характеристики Материнська плата Gigabyte B450 Gaming X (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 1-е/2-е покоління/Ryzen/Athlon з відеоядром Radeon Vega
PCI Express x16
PCI Express x1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 48

 • Андрей Наверно
  • Продавець: Rozetka

  Снял роспаковку и обзор #мояраспаковка

  Переваги:
  Мощная, 6 фаз питания процессора, дешовая, много возможностей и приянтых дополнений!)
  Недоліки:
  Оперативная память максимум 2933 МГц
  • Материнська плата Gigabyte B450 Gaming X (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)
 • Андрей Гергелюк
  • Продавець: Rozetka
 • Andrew Gergeluk
  • Продавець: Rozetka

  Модератор! Плата примоугольная ATX)) Почему в характеристиках розмер 30,5 × 30,5 !?

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

Відео з Материнська плата Gigabyte B450 Gaming X (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення