• Материнська плата Gigabyte B450 Aorus Pro (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Gigabyte B450 Aorus Pro (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Gigabyte B450 Aorus Pro (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата Gigabyte B450 Aorus Pro (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 4
 • Материнська плата Gigabyte B450 Aorus Pro (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 5
 • Материнська плата Gigabyte B450 Aorus Pro (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 6
Материнська плата Gigabyte B450 Aorus Pro (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 1-е / 2-е / 3-е покоління/Ryzen з відеоядром Radeon Vega / 7-е покоління A-серії / Athlon X4

Опис Материнська плата Gigabyte B450 Aorus Pro (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)

Функція RGB Fusion
Материнські плати Aorus можуть похвалитися найбільш передовою на сьогодні системою LED-підсвітки. Завдяки фірмовій програмі RGB Fusion App зі зручним та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача, ви зможете надати системі Gigabyte свого неповторного вигляду. Ентузіасти LED-технологій тепер отримали у своє розпорядження ще більше можливостей для налаштування відразу декількох незалежних одна від одної зон. Функціонал програми дає можливість настроїти яскравість і мерехтіння світлодіодів для відображення режимів зміни температури або навантаження ПК.

Gigabyte RGB Fusion APP
Завдяки фірмовій програмі RGB Fusion зі зручним та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача, можна надати системі неповторного вигляду. Користувачі отримали у своє розпорядження ще більше можливостей для налаштування одразу кількох незалежних один від одного зон. Функціонал програми дає можливість настроїти яскравість і мерехтіння світлодіодів для відображення режимів зміни температури або навантаження ПК.

Ефект оточення світлом
Завдяки великому спектру налаштувань LED-лінійок, ПК набуває індивідуального вигляду в обраному користувачем стилі. Повноцінна підтримка RGB-гами кольорів, застосунок RGB Fusion і абсолютний контроль над світловим оточенням материнської плати.

RGBW і UV світлодіодні лінійки
Недостатньо яскравості? Під'єднуйте до спеціального роз'єму зовнішні RGB, RGBW або RGB/UV лінійки (напруга живлення 12 В) і керуйте всією схемою через фірмовий застосунок RGB Fusion. Лінійки RGBW, обладнані світлодіодами білого світіння, дають змогу організувати найбільш яскраве та насичене світлове оточення.

Фірмова функція RGB Fusion (розширений режим)
Функціонал нової програми RGB Fusion пропонує користувачам доступ до різних встановлених профілів LED-освітлення з можливістю вибору кольору. Зокрема, передбачено режим синхронізації світіння світлодіодів у такт із вашою улюбленою музикою, а також режим зі зміною кольору світіння, як індикатора поточної температури процесора.
Справжні експерти в галузі організації освітлення оцінять розширений діапазон параметрів, який допоможе організувати світлове оточення за індивідуальним планом зі своїми ефектами та колірними переходами, що встановлює певну тривалість і час переходу для світіння LED-лінійок.
По завершенні настроювання збережіть ваш індивідуальний профіль і поділіться ним з іншими ентузіастами.

Smart Fan 5
Завдяки Smart Fan 5 користувачі можуть бути впевнені в тому, що їхній ігровий ПК буде функціонувати в найсприятливішому температурному режимі без шкоди для продуктивності. Завдяки термодатчикам, розміщеним на материнській платі, засобами Smart Fan 5 можна контролювати роботу кожного вентилятора. Крім того, Smart Fan 5 — це ще й більша кількість гібридних роз'ємів для увімкнення вентиляторів, які підтримують режими роботи PWM і Voltage, забезпечуючи максимальну зручність обслуговування встановленої рідинної системи охолодження.

Гібридні роз'єми подвійного призначення
Гібридний роз'єм здатний визначити чи використовує система охолодження режими керування PWM або Voltage та автоматично перемкнутись у відповідний стан.
Підтримуються до двох підсилювачів із вбудованим захистом від перевантаження по струму — обов'язкова умова для потужних вентиляторів категорії high-end.

Нова програма Smart Fan 5
Можливість вибору оптимального режиму від найтихішого до повношвидкісного, відповідно до особливостей функціонування системи. Для кожного вентилятора або помпи може бути визначений свій графік роботи, із зазначенням межових значень для переходу на іншу швидкість обертання

Датчики та вентилятори оперативної взаємодії
Для кожного вентилятора можна вказати швидкість обертання крильчатки відповідно до певної температури охолоджуваного компонента системи (за винятком вентилятора ЦП).

Функція кривої вентилятора
Налаштування кривої вентилятора залежно від конкретної температури, інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс програми.

Вдосконалений інтерфейс BIOS
Запропонований GIGABYTE новий графічний інтерфейс забезпечує зручний доступ до функціонала істотно переробленої BIOS і дає змогу користувачу набути унікального досвіду тонкого налаштування нової системи.

High-End аудіоконденсатори
У материнських платах Aorus застосовується комбінація високоякісних аудіоконденсаторів японської компанії Nichicon і Hi-Fi конденсаторів WIMA FKP2 — ідеальне рішення для вбудованої аудіопідсистеми, характеристики якої відповідають вимогам найвибагливіших користувачів.

Швидкісні NVMe M.2-накопичувачі PCIe 3.0 x4 і х2 (типорозмір 110/80 мм, до 32 Гбіт/с)
Плати Aorus вигідно вирізняє набагато вища швидкість передавання M.2-пристроїв зберігання даних і можливість залучити для накопичувачів, як-от PCIe, так і SATA-інтерфейс.

Світлодіоди діагностики
Установлені на платі світлодіоди вбудованими засобами BIOS інформують про дефекти на етапі завантаження, що дає змогу користувачеві швидко визначити, який з основних компонентів (ЦП/ОЗП/Графіка/Накопичувач) несправний, і негайно вжити відповідних заходів.

Захист Ultra Durable для роз'ємів PCIe
Посилений захист роз'ємів PCIe, підтримуються повнорозмірні графічні плати для потужних ігрових ПК/систем віртуальної реальності

Піни живлення з суцільного металу
Збільшена контактна площа. Краще витримує підвищену напругу та тепловиділення. Неймовірно довговічні.

Резистори стійкі до впливу сірки
Сполуки сірки в повітрі можуть впливати на планарні компоненти (зокрема, резистори), що створює хімічні сполуки, можуть викликати коротке замикання. Якщо це станеться, материнська плата не функціонуватиме. Встановлюючи резистори стійкі до впливу сірки, компанія Gigabyte пропонує якісно новий рівень захисту Ultra Durable своїх виробів.

Утиліта EasyTune
Gigabyte EasyTune — фірмова утиліта з простим і наочним користувацьким інтерфейсом, яка дає змогу коригувати налаштування системи без необхідності перезавантаження ПК (регулювання тактової частоти та напруги живлення ключових компонентів у середовищі Windows). Завдяки функції Smart Quick Boost можна в автоматичному режимі виконати процедуру оверклокінгу в тих випадках, коли необхідний приріст продуктивності системи.

Оглядач SIV
Оглядач Gigabyte System Information Viewer (SIV) — одна з ключових функцій, яка моніторить та інформує користувача про поточний стан системи. Моніторингу, зокрема, підлягають системний годинник і процесор, швидкість обертання вентилятора під керуванням заданого профілю, системні сповіщення про перевищення температури або відповідний запис у системному журналі; всі ці та інші параметри зображаються у відповідному вікні інтерфейсу оглядача інформації про систему.

Патентована технологія Gigabyte DualBIOS (UEFI)
На системних платах Gigabyte сімейства Ultra Durable реалізована унікальна технологія Gigabyte DualBIOS, покликана убезпечити однин з найважливіших складників системної плати — BIOS. У межах технології DualBIOS на материнських платах Gigabyte встановлені дві мікросхеми BIOS — основна та резервна. Цей тандем надійно захищає мікрокод BIOS від вірусних атак, апаратних збоїв, викликаних виходом із ладу компонентів ПК, некоректних дій користувача, допущених під час оверклокінгу, а також від стрибків напруги в мережі в процесі оновлення BIOS.

Колодка G-Connector: легкість та зручність
На етапі під'єднання фронтальної панелі в умовах обмеженого простору корпусу системного блоку маніпулювати мініатюрними роз'ємами кабелів досить важко. Завдяки колодці G-Connector можна легко під'єднати всі потрібні кабелі відразу, неабияк спростивши процес самостійного складання ПК і заощадивши час.

Характеристики Материнська плата Gigabyte B450 Aorus Pro (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen 1-е / 2-е / 3-е покоління/Ryzen з відеоядром Radeon Vega / 7-е покоління A-серії / Athlon X4
PCI Express x1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 228

 • Дмитрий Бойко
  • Продавець: Rozetka

  Почитал по отзывам что r5 3600 поддерживается с коробки купил. Приехала без обновленного биоса... Звоню розетке говорю такая-то ситуация, они говорят хорошо пришлите нам мы обновим. Теперь самое интересное, прошло 2 недели я звоню им и спрашиваю ну что там как дела с матерью, они говорят ой нового биоса на эту мать нет. (Тут я прозрел, тоесть роезтка, а точнее её сервисный центр, они просто ничего не делают и просто игнорят запросы... ) В итоге эту мать в рабочем состоянии я получил спустя 40 дней!!! И это я им ещё все время через день звонил и спрашивал.

  Переваги:
  Товар отличный
  Недоліки:
  Сервисный центр розетки, ихним работникам плевать на запросы!!!
 • Дмитрий Бойко
  • Продавець: Rozetka

  Коробка приехала коцаная, Биос не обновлен(на мой Ryzen 5 3600) не подошла, наклеек нет она видимо была уже у кого-то до меня... Вернул в тот же день когда и купил. Не рекомендую к покупке на этом сайте!!!

  Переваги:
  Может быть и есть но розетка не дала нормально опробовать её.
  Недоліки:
  Может быть и есть я не знаю!
 • Игорь Большой
  • Продавець: Rozetka

  Представитель розетки , ответьте, почему характеристики отличаются от оффициальных, например на сайте производителя эта материнка идет как B450 AORUS PRO (rev. 1.0) , у вас же просто B450 AORUS PRO, у B450 AORUS PRO (rev. 1.0) есть отличия от тех что представлены у вас на сайте :это поддержка памяти до 128 Гб, у вас 64 Гб , частоты до 3600(O.C.) , у вас 3200(O.C.) , материнки B450 AORUS PRO на офф.сайте нет в помине , есть только с ревизией 1.0 и отличается от ваших описаний по памяти , вопрос , так что вы продаете то ???....контрафакт с Китая ? .... зайдите на офф. сайт гигабит и посмотрите что там представлено компанией , данной материнки с описаниями как у вас по оперативной памяти там нет....посилання .... как вы это все обьясните, хотел брать эту мать , сейчас сомневаюсь, продаете ли вы подлинную материнку .... с такими различиями то...

Дивитися всі відгуки →

Відео з Материнська плата Gigabyte B450 Aorus Pro (sAM4, AMD B450, PCI-Ex16)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення