Відгуки покупців про Термопаста Gembird TG-G1.5-01 3

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Игорь
  • Продавець: Rozetka

  Нормальная бюджетная термопаста, примерно уровня Titan nano grise, и по цене такая же. Чудес не делает, но свои функции вполне выполняет, хватит нанести 1-2 раза.

  Переваги:
  Не дорогая, хорошее бюджетное решение
  Недоліки:
  Не высокая теплопроводность
 • SUBZEX
  • Продавець: Rozetka

  Дану субстанцію термпастою назвати не повертається язик, хоч я й розумію, що певними теплопровідними властивостями вона наділена, скоріше за все може використовуватись в радіоелектроніці як термоінтерфейс для деталей які толком не гріються, для пк використовувати таке не можна на жаль, скоріше за все це якийсь ніби налог gd900, хоча по ціні виходить дорожче, ніж оригінал. Якщо ви таки ризикнете використати її з процесором, то я б порадив слідкувати за температурами хоч раз в тиждень і коли вона висохне, або іншим чином втратить теплопровідні властивості її слід замінити. А якщо вдатися до арифметики, то при цій ціні за 1.5г, arctic mx4 при ціні біля 200 грн за 4 грами не є такою не є такою спрашенно дорогою, зате купите і будете спокійні (до речі недавно брав на розетці і партія виявилася дуже хороша).
  Як підсумок можу сказати, що конкретні пасту радити не варто нікому, бо конкуренти по ціні втекли недалеко, а по якості далеко!

  Переваги:
  ціна
  Недоліки:
  від термоінтерфейсу тут лише назва
 • Михайло Коваленко
  • Продавець: Rozetka

  Недорога паста для недуже гарячих систем брал для охолодження смарт приставки. В пару з мідною пластиною.

  Переваги:
  Недорога
  Недоліки:
  Нету