Картка Rozetka

Відгуки покупців про Монітор 27" Dell Pro Plus P2725QE (210-BRDS)

Код:  510814939
Оцінка користувачів 5/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Олександр Ц***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
  • Ірина С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    вдалий розмір, працюю з таблицями
    якісне зображення, очі швидко не втомлюються
    перешла з 24д 2023 року.. але різниця дуже відчутна

    Переваги:
    вдалий розмір, хороша якість зображення
    Недоліки:
    на сьогоднішній день відсутні
  • Виталий М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Зовсім нова модель, дуже мало оглідів в інтернеті. Купив виходячи з потрібного функціоналу. Використовую 2 ноутбука, треба було монітор щоб можна було підлючити обидва одночасно. Перший підключений через USB-C, другий через USB-C-DisplayPort кабель. Якість зборки шикарна, якісний пластик, крутий дізайн без зайвих кнопок і лейблів, дуже тонкі рамки (~5 мм), які "під склом", тому взагалі виглядяє як суцільна поверхня. 100 герц дійсно плавніші за 60, воно того варто (1 ноут в мене старий і тому там лише 60, це помітно). З макбук (M) працює відмінно, якість зображеня гарна - не помітив мильних шрифтів про що часто кажуть - все читаємо і красиво, спочатку хотів брати 5К але не було в наявності і тепер розумію що 4К вистачить на найближчи роки мені, тим паче контенту 5К немає.
    Якість матриці гарна, не скажу що багато порівнював, але принаймі не поступається екранам дорогих ноутів (Lenovo Thinkpad T14) і поруч з Macbook Air M1 теж не виглядає гірше. З недоліків немає KVM перемикача, але клавіутара+мишка від Logitech цю проблему вирішують. Ну і вартість немала, теоретично якщо у вас 1 ПК який можна пікдючити по HDMI то можна дивитися моделі дешевше. А в цілому DELL це якість і дизайн, модель 2025 року, на найближчи роки закриє мої потреби

    Переваги:
    Дізайн, якість, функціонал
    Недоліки:
    Вартість, немає KVM
    • Роман

      Сфоткайте панель портів, має бути як тут
      посилання

    • Виталий М***

      Роман, все як тут на фото. На офіційному сайті є і фото і опис портів, і user manual

    • Виталий М***

      Роман, у Вас силка на U серії монітор, там набагато більше портів і можливостей

  • Самошкін О***
    Продавець: Rozetka

    Не скажу за pros/cons в використанні, бо так і не купив.

    Але у магазині поставивши цей монітор на стол та підключивши до ноута, перше на що звертаєшь увагу це дуже шатка стійка, бо панель хитається на ней як желе, навіть якщо це мікровібрації при типовій роботі за клавіатурою.

    В мене зараз є давній DELL монітор ще 12 або 14-го року і там конструкція залізобетонна. А тут так враження що пальнь висить у повітрі на тросах.

    Ну і ще жалілися в reddit'і на проблему "свиста катушок", та я в магазині не почув, але там було багато фонових шумів (музика, голоса, тощо).

    Загалом, поки що шукаю далі.