Картка Rozetka

Відгуки покупців про Монітор 27" Dell U2724D (210-BKVB)

Код:  429410111
Оцінка користувачів 4.64/5
на основі 14 відгуків
  • 5 зiрок
    8 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Дикий О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Вирішив оновити свої старі монітори Dell S-серії на щось більш професійне. Обирав між 2к та 4к монітором, та, все ж, прийшов до висновку що 2к буде достатньо, і абсолютно задоволений вибором. Після старих моніторів відчувається ніби з екрана зняли плівку - кольори насичені, контрастість картинки набагато краща. Монітор ідеальний для професіоналів, які працюють в сферах дизайну, або для тих кому важлива точна передача кольору. Планую докупити ще один такий

    Переваги:
    Чудова передача кольорів, дизайн
    Недоліки:
    Не виявив
  • Сергій Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Гарна якість після 1080р і 60Гц тут все чіткіше і плавніше. Битих пікселів, засвітів і т.п. не було, лише легка неоднорідність при заливці певним кольором але це не суттєво. Чи вартий він своїх коштів це спірне питання, щоб впевнено сказати потрібно порівнювати з аналогічними параметрами за меншу ціну. Поки все влаштовує, думав що очі боліти не будуть, трішки дискомфорт був, можливо так як новий і багато робив налаштувань і сильно видивлявся всі нюанси побачимо далі якщо що доповню

    Переваги:
    Оптимально по характеристиках
    Недоліки:
    Не побачив
  • Ігор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Брав в першу чергу для роботи, мені підійшов. Ще в іграшки можна погратись. Після 60Гц і 1080р (старий монік 27") дуже сильно відчувається 120Гц + 2к. Монітором задоволений

    Переваги:
    Чудові кольори, чіткі шрифти, прикольна компактна ніжка
    Недоліки:
    Поки немає
    • Олександр

      Добрий день. Чи можете, будь ласка, сказати яка дата виробництва Вашого монітору? А також яка ситуація із засвітами?

    • гор

      Так, дата виробництва - 02.2025, засвітів, битих пікселів немає

  • Евгений Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купив два таких монітора, один з них виявився бракованим (через деякий час з'явилась вертикальна блакитна лінія, але Rozetka безкоштовно відремонтувала по гарантії).
    Серед недоліків можна зазначити лише те, що на macOS є складнощі з масштабуванням. За замовчуванням, виставляється розширення 2560x1440 пікселів, через що зображення здається дуже дрібним. При масштабуванні до, наприклад, 2048х1152, втрачається якість, через що помітно пікселі. Проблему вирішити можна лише через спеціальний додаток для macOS (BetterDisplay).
    На Windows 11 проблем немає, масштабування працює ідеально.

    Переваги:
    QHD роздільна здатність, 120Hz частота оновлення, автоматичне налаштування яскравості і температури кольору в залежності від освітлення
    Недоліки:
    Один монітор виявився з браком (але відремонтували по гарантії), складнощі з налаштуванням масштабування на macOS
    • Богдан

      Тоді бали потрібно знімати з MacOS а не з монітору.

    • Олександр

      Підкажіть, а даний монітор працює з макбуком через штур?
      Передається заряд і зображення через один кабель? чи потрібно підключати окремо на картинку і на живлення?

    • Евгений

      Олександр, нажаль цей монітор підтримує лише data only Type C. Тобто, живлення для ноутбука потрібно буде підключати окремо.

  • Ігор К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Топовий монік, прекрасно підійшов для макбука, рекомендую

  • Стас
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    вау ефекту після старого LG не було, хоча Dell на папері має багато переваг, калібровка з коробки може не всім сподобатись бо вона нейтральна, але я кольори не міняв користуюсь режимом DCI-P3 підняв трохи яскравість і очі взагалі не втомлюються проводжу за екраном від 12-14 годин на відстані 80 см, на відмінну від старого LG, при бажанні у делл до монітору йдуть програми в яких можна відкалібрувати монітор на свій смак, сподобався чорний колір але з мінусів що безліч сайтів і не тільки замість чорного роблять шото середнє між сірим та чорним, а де явно чорний запрограмований виглядає супер круто, глоу ефект присутній але в межах технології, артефактів чи перекосів чи засвітів я не виявив на своєму моніторі, битих пікселів також не знайшов з першого ж монітору, монітором дуже задоволений так як отримав те що очікував і що читав по відгуках без сюрпризів, якщо у вас уже є сучасний монітор і міняти його на цей вирішувати вам, якщо у вас монітор з дефектами або старий однозначно є сенс, це максимально універсальний робочий інструмент як і задумувався виробником. p.s. володію монітором вже 5 місяців.

    Переваги:
    якість збірки, 120 гц, чорний колір, легкий в налаштуваннях
    Недоліки:
    короткий шнур для хабу, та і в цілому хабом не дуже зручно користуватись якщо за монітором стіна, нижня рамка огидна
  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Загалом монітор чудовий. Але є нюанс. Цей монітор відблискує не нейтрально сірим, а жовто-зеленим віддінком. Навіть при виключеному стані це помітно. При роботі з графікою цей нюанс виявився критичним - в місцях відблиску білий з жовтуватим віддінком. Крім того, він відблискує більше ніж попередній iiyama. Нажаль, довелося повернути

    Переваги:
    Дизайн. Гарні насичені кольори
    Недоліки:
    Відблиск з жовтуватим віддінком
    • Руслан

      Ого. Нічого собі інформація (( Якраз придивляюсь до цього монітору для роботи з фото. Наскільки все критично?

    • Freeman

      Желтит из-за встроенного фильтра ComfortView Plus и отключить нельзя. Так что лучше взять какой-то Asus.

  • Павло М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Монітором задоволений. Хоча є нюанси. В нижній частині екрану дійсно є або якесь напилення, або дефект матриці. Полоса приблизно 5мм від нижнього краю. Особливо помітно на дрібному тексті, він виглядає брудним та жовтить. Але ця проблема залежить від екземпляру - на першому ефект був сильніший, а на другому майже не помітний. Засвітів по краях немає, чорний виглядає доволі чорним. Очі не втомлюються після 8 годин за ним. До нього був Асус ProArt, на Dell зображення чіткіше і очі менше втомлюються, але на Асусі кольори трохи більш насичені. Ну і 120Гц проти 60Гц у Асуса

    Переваги:
    Глибокий чорний колір, чітке зображення, 120Гц
    Недоліки:
    В нижній частині екрану зображення може жовтити та здаватися брудним
    • Юрій

      немає в нього 120 Гц

  • Якушин М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Придбав цей монітор для довготривалого використання без втоми для очей.
    Він справляється з цією функцією на всі 100%, завдяки фільтруванню синього спектру на окремій довжині хвиль.
    Приємні кольори, насичені, котрастний чорний та розподільча здатність додають додаткові переваги.
    Для тих кому потрбна довга праця за монітором можете не хвилюватись і купляти цей монітор, до цього був монітор Асус на ньому постійно потрібна була перерва для відновлення зору.

    Переваги:
    Приємна кртинка, кольори, зовнішній вигляд, конструкція, пакування
    Недоліки:
    можливо відсутність hdmi
    • Роман

      В даному моніторі HDMI присутній. Перевірте.

    • Якушин М***

      Мав на увазі кабель hdmi

    • Ольга

      Вітаю! Підкажіть, будь ласка, покриття антиблікове?

  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Почну з того, що дуже довго придивлявся до цього монітору.
    Щодо зовнішнього вигляду, ергономіки - він просто супер. очей не відведеш.
    Зручні налаштування, можливість розділити екранний простір на декілька девайсів.
    Також досить круто, що в ньому є вбудований функціонал для самодиагностіки (дуже допомагає під час огляду монітору виявити брак). Битих пікселей у мене не було.
    Але...на привеликий жаль, отримав модель з досить помітним засвітом зліва по центру та менш помітними, розкиданими по краях з інших сторін. Навіть при денному освітленні, у темних сценах одназу був помітий засвіт блакитного кольору.
    Також, (я вже читав про подібне на rtings на youtube) не дуже сподобалося якесь дивне "напилення" на нижній частині екрану. виглядає наче "тонування" нижнього краю матриці. Найбільш помітно дивлячись зверху вниз.

    Я завжди віддавав перевагу моніторам Dell, досі маю декілька екземплярів U\P, серій 2012 \ 2015 років, але жодних засвітів на них за 10+ років не помічав.
    На жаль, довелося повернути і тепер не знаю, що робити. Сам монітор мені дуже сподобався, і в якості другого монітору хочу саме цей! Але, оновлюючи монітор на новий за 400+ американських, я хочу насолоджуватися якісною картинкою, а не роздивлятися засвіти, яких у мене досі ніколи не було..
    В якості основного монітору маю нещодавно придбаний ASUS PA278CGV який з першого вдалося придбати без жодного видимого дефекта, тож, є з чим порівнювати.
    Висновок: купуючи преміальну лінійку Dell я очікував отримати безкомпромісну якість, коли ми кажемо за професійний монітор.

    Переваги:
    Ергономічність, функціональність
    Недоліки:
    Засвіти, якесь горизонтальне "напилення" по нижній частині екрану
    • Валерій

      Викладіть фото, що за засвіти та напилення.

    • Олександр

      На жаль, я вже не можу відредагувати відгук та додати фото, тому залив на якийсь сервіс для перегляду

      посилання
      посилання

    • Роман

      Шкода що вам такий попався. Я теж його дуже ретельно оглядав на відділені бо коробка вже була відкрита, але все ок. (мій відгук є по цьому монітору)
      Ще одне замітив що вони то є в наявності то немає. Цікаво, чи то монітори завозять і вони так швидко продаються, чи то є кілька і вони катаються від одних покупців до інших після повернення.
      Ваш був вже відкритий?

  • Роман
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Загалом монітор добрий, чіткі насиченв кольори. Вибирав його по характеристиках та оглядах. Власне потрібно було 120 герц та заводська калібрація кольорів для роботи з графікою. При довготривалій роботі за монітором очі не втомлюються (в порівнянні зі старим 12 річним делл 60 герц). В порівнянні з Самсунг одісей 5, цей має кращу, більш природню кольоропередачу, але на самсунгу трішки чіткіше читається текст якщо монітори налаштовані на 150 % маштабування, але то таке чисто моє спостереження. Коробка вже була відкрита до мене, хоча технічно він повністю справний тому з цим питань немає, битих пікселів наразі немає. Кому для роботи з кольором - рекомендую.

    Переваги:
    120 герц, G-sync, заводська калібрація кольорів, очі не втомлюються. Гарантія 3 роки.
    Недоліки:
    ціна завищена як на мене, потрібно ставити дві окремі програми щоб керувати якскравістю+контраст та кольорами.
    • Тарас

      Доброго дня, чи є засвіти на чорному?

    • Роман

      Тарас, засвітів під час роботи не видно взагалі. В темній кімнаті на чорному фоні трохи є, але це норм для IPS.

  • Костянтин І***
    Продавець: Rozetka

    Очікував чогось більшого від монітора за 17К.
    Просто хороший, гарний монік)
    Можна було сміливо брати щось дешевше за 12-14К
    Але в цілому він хороший.
    Очі взагалі не болять. До цього був теж DELL full-hd 60 Гц, була нагрузка на очі.

    Переваги:
    Дизайн, рамки, кольоропередача. Дуже гарно виглядає)
    Недоліки:
    Є засвіти але не кретично.Їх видно тільки на залитому чорному фоні.Є один битий піксель
  • Євген
    Продавець: Rozetka

    Брав не тут, але вирішив залишити відгук. Шукав монітор в основному для роботи (програмування) і ігор по вихідних, і як виявилось це не така вже і тривіальна задача.
    Зупинився на цій моделі і не жалкую. Очі після 9 годин роботи почувають себе значно краще. 120 герц для казуального геймінгу цілком достатньо. Gsync добре працює з 5070ti. Час відгуку не зовсім геймерський, але мені норм, бо граю в основному в "повільні" ігри.
    Якість збірки середня, помітних засвітів не виявлено, але є 1 битий піксель на білому фоні.
    В цілому покупкою задоволений.

    Переваги:
    Добре підходить для роботи з текстом, хороші кольори та контраст, засвітів нема, 120 герц
    Недоліки:
    Є 1 битий піксель, але помітний лише на білому
  • Валерій
    Продавець: Rozetka

    Гарний монітор