Картка Rozetka

Відгуки покупців про Кулер DeepCool AK620 White

Код:  359852916
Оцінка користувачів 5/5
на основі 8 відгуків
  • 5 зiрок
    8 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Маргарита М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Чудесное охлаждение, идеально справляется со своей работой. Слегка шумит, но уровень шума вполне приемлемый, особенно если учесть эффективность работы.
    При установке пришлось поиграться, разобрать, чтобы видеть что и как ты вкручиваешь, но это лишь 2 минуты работы, не более.

    Переваги:
    Эффективность, внешний вид
    Недоліки:
    Не обнаружено
  • Володимир Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Відмінний кулер за свої гроші. Брав до і5 13600kf. З його охолодженням впорався з легкістю. У стес тестах добре себе показав (без андервольтів проца). Налагодив оберти в біосі і забув. В майбутньому хочу спробувати розігнати проц і подивитися на шо спроможний буде кулер.

    Переваги:
    Всі
    Недоліки:
    Досить важкий, але норм
  • Керімов Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Згідно тестів інтернет видань, це один з найкращих кулерів. На вигляд масивний.

    Переваги:
    Привабливий.
    Недоліки:
    Не виявив.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Шановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
      Дякуємо за схвалення і симпатію до нашої продукції, вона стане для нас джерелом енергії на нашому шляху вперед. Це також буде хорошим еталонним значенням для інших покупців.
      З повагою

  • Куцеренко Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Пользуюсь им уже как 4 месяца охлаждает мой 5 5600 только так в тяжёлых не нагревается выше 60-65 градусов

    Переваги:
    Супер пупер
    Недоліки:
    Вы думаете в нем есть минуса? скажу так нет их нету вообще он идеален
  • Роман
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Біла версія виглядає просто чудово, встановлювати легко, навіть не треба виймати мамку с корпуса. Витягує 13600кф без проблем.
    У знайомого дарк рок 4 про, різниця кілька градусів, а ціна набагато більше.

    Переваги:
    - білий колір дуже подобається
    - досить добре охолоджує як за свою ціну
    - тихо працює до 1200 об, в простої безшумний взагалі (600-800 об)
    - видно одну rgb озу, для кого важливо
    Недоліки:
    - Досить гучний під нагрузкою, але це вже залежить від тпд проца та того як ви налаштуєте обороти
    - це скоріше суб'єктивно, але мені аржб не вистачає
    • Юрій

      Что за корпус ?

    • Роман

      Bequit 500dx

    • Григорий Г***

      как он одевается на на сокет 1700? тоже интересует проц 13600kf. Нужно докупать специальный крепёж?

  • Куцеренко Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Красивый, хорошо охлаждает, компактный,и вообще топ

    Переваги:
    Много
    Недоліки:
    Пока нету
  • Максим М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Гарний, потужний, трохи гучноватий, але дуууже крутий. Встанолюється дуже легко (порівняно з гаммакс 300), але не одразу розумієш як саме його тре встановлювати на АМ4 сокет під Райзен, там усілякі переходніки, приколи, айй ну його, з інструкції є тільки англомовне відео, але яка різниця на якій мові, якщо на відео там все гарно показано.

    Переваги:
    Вигляд, охолодження, простота встановлення
    Недоліки:
    Трохи чутно, нема інструкції
    • Роман

      В комплекті була волога серветка для видалення термопасти?

  • Руслан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    1700 сокет підтримує, схоже що в опис його випадково не додали

    Переваги:
    Найкраща біла башня на 1700 сокет