Лише 4 години вражаючих знижок!

Відгуки покупців про Кулер DeepCool AK400 Zero Dark Plus Black (R-AK400-BKNNMD-G-1)

Код:  359852946
Оцінка користувачів 4.67/5
на основі 34 відгуки
  • 5 зiрок
    26 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • AI аналіз відгуків
    37 відгуків:  приблизно 73% позитивних, 10% нейтральних, 17% негативних
    На основі 37 відгуків користувачів Deepcool AK400 Zero Dark Plus, більшість покупців залишилися задоволені покупкою. Кулер відзначають за його ефективність охолодження, низький рівень шуму й простоту встановлення на Intel, але виникли істотні нарікання на сумісність з сокетами AMD і окремими материнськими платами. Покупці радять перевіряти сумісність перед покупкою, особливо для платформи AM4. В цілому продукт отримує схвалення за співвідношення ціна-якість, хоча питання із сумісністю та комплектом для кріплення потребують уваги.
    Виберіть, щоб дізнатися більше
  • Станіслав Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Доволі тихий, за свої гроші топ

  • Роман
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороше охолодження для процесорів i3-i5. На I5-13400 середня температура 50-55°.

    Переваги:
    Відсутність шуму
    Недоліки:
    Немає
  • Ігор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Гарний кулер

  • Михайло Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Тихий

  • Владимир Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Все очень отлично делаю разгон до 100% и при этом тихо работает, минусов не нашел

  • Руслан П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Взял под ryzen 5 9600x, по температурам выше 70 не поднимается (проц с павер лимитом в пике потребляет 88 ват)

    Переваги:
    Легко устанавливается, хорошие температуры
  • Артем К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Не сумісний з материнкою, ні асус тьорф м4, ні мсай з м5.

    Переваги:
    Для мене ніяких
  • Артем К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Не сумісний з материнкою, ні асус тьорф м4, ні мсай з м5.

    Переваги:
    Для мене ніяких
    • Артем К***

      Замовив інший кулер Pure Rock Pro 3 LX Black в комплекті з ним йшло 2 коплекти кріплень під амд та інтел.
      Тут всього один набір і він лише під інтел, адаптувати під амд ніяк не вийде.
      За кордоном діплук висилають амд кріплення кіт. Безкоштовно.
      В нас треба його докупати за свій кошт але сумісність з амд все ще пишуть.

  • Вадим Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Топ куллер

  • Артем Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Написано що для сокету АМ4, але коли я спробував поставити пластину він банально не вліз. Повертаю товар

    Переваги:
    Не виявив
    Недоліки:
    Не для сокету АМ4
    • Святослав З***

      на офц. сайте написано. у вас проблемы с мат. платой
      Application ForIntel
      LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155
      AMD AM5/AM4

    • Анатолій О***

      АМ4 сокет, Ryzen 7 5700x, все підходить, все працює, оберти не памятаю, в іграх 60 градусів

    • Денис С***

      Вітаю!
      В мене така ж проблема, підкажіть, будь ласка, як ви її вирішили?

  • Євгеній Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Гарний куллер. Без зайвих світлових ефектів.
    Добре тримає температуру процесора.
    В самому корпусі займає меньше місця ніж здавалось по фотографіям.

    Переваги:
    Дуже тихий
  • Діма Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Супер але 1 естетичний нюанс на фото
    Стрілялки ж показують куди має бути вентилятор і коли ставиш правильно то видно перевернуті надписи а не логотип

    • Антон А***

      Ясно
      Стрелки показывают направление воздуха
      Ты горячий воздух в корпус вдуваешь
      Разверни вертушки обратно
      И сзади на корпус поставь

    • Андрей

      Дружище, у тебя вентилятор установлен обратной стороной.

    • Данил Б***

      у тебя не просто не так стоят винты так и ещё радиатор перевернут)

  • Діма Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Процесор тримає не вийде 75° в екстремальних навантаженнях
    Супер тихий в робочіх

    Переваги:
    Тихий і одразу є термопаста, тому достали і одразу на процесор кладіть
    • Святослав З***

      поставьте вертушку на выдув, будет больше эффект выдува

  • Іван К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Добре охолоджує

    Переваги:
    мінімалізм дизайну
  • Горобчук С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дуже задоволений , доволі тиха та ефективна башня , температура проца упала на 10-15 граудусі, результатом задоволений - рекомендую!

    Переваги:
    Доволі тиха та ефективня башня
    Недоліки:
    Покі непомітив
  • Артур К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороший кулер, за свою ціну норм

    Переваги:
    2 вентилятори
    Недоліки:
    Немає
  • Максим А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    В руках ощущается как качественный продукт, встал на замену gammaxx 300 на i5 12600kf. Очень сильно снизился шум от всей системы.

    Вентилятор на выдув хотелось бы тоже лицевой стороной с обратной крыльчаткой

    Переваги:
    Внешний вид, простота установки
    Недоліки:
    Вид второго вентилятора
  • Дмитро Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Взяв под i5 12600kf в іграх температура 50-60 градусів.В стресс тесті aida64 максимальная температура була 70.

    Переваги:
    Топ за свої гроші ніяких підсвіток нічого лишнього
    Недоліки:
    Скоби для кріплення вентиляторів я їх не люблю, але то таке не страшно)
  • Максим К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Гарний кулер

    Переваги:
    Дуже добре справляється з intel core i7-9700
    Недоліки:
    Нарікань на роботу кулера немає
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Шановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
      Дякуємо за схвалення і симпатію до нашої продукції, вона стане для нас джерелом енергії на нашому шляху вперед. Це також буде хорошим еталонним значенням для інших покупців.
      З повагою

  • Стас З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Отличный кулер

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
      Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
      С уважением

  • Вітя
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Поставил в пару с ryzen 5 7600, все летает, температуры в играх 60-65 градусов, при этом тихий. Докупал отдельно термопасту MX4, дабы все работало четко.

    Переваги:
    Тихий, температура, удобство установки.
    Недоліки:
    -
  • Константин С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Бомбей!

    Переваги:
    Понижает градус цп от 10-15 градусов.
    Недоліки:
    Нет.
  • Константин С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Очень крутой радиатор ! - 10-15 градусов!

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
      Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
      С уважением

  • Артем Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дуже чудова башня. В мене стоїть процесор ryzen 5 3600 і раніше стояв бох кулер, процесор грівся під 97° при максимальному навантаженні, коли поставив башню 70° це на маленьких оборотах, тобто її взагалі не чутно.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Шановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
      Дякуємо за схвалення і симпатію до нашої продукції, вона стане для нас джерелом енергії на нашому шляху вперед. Це також буде хорошим еталонним значенням для інших покупців.
      З повагою

  • Денис В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Взяв цю башню і не пожалів. На 1200 сокет поставив без проблем

    Переваги:
    Тихий, невеликий за розміром, легкий за встановленням, без підсвітки виглядає просто прекрасно
    Недоліки:
    Немає
  • Сергій Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Прекрасно справляется с процессором Intel Core i5 13500.На самых минимальных оборотах в стресс тесте Аида64 чуть более 60+ градусов,в играх меньше.Удобное крепление,не шумный,эффективный

    Переваги:
    тихий,эффективный,много креплений
    Недоліки:
    Нет
    • Артем

      Башня там где кулеры провода , можете перевернуть под дна . спрятать кабели .

  • Платон Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Встановив у пару з і7 10700kf, чудово охолоджує. Легко монтовуєтся.

    Переваги:
    Невеликий, потужний, доволі тихий
    Недоліки:
    Не виявив
    • Петро К***

      Яка температура при тесті?

  • Петро К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Кулер непоганий, довжина трубок від основи до радіатора 47мм,легко вміщується в материнські плати mAtx, загальна довжина 155 мм. Охолоджує гарно. Заводська термопаста нанесена на куллер гарної якості, як noctua nh1. До оборотів 1300 працює дуже тихо. Більше поки не підіймалось. Одне тільки дратує, що сметдить горілою резиною, запах дають вентилятори, а саме резинові вставки в них. Не знаю чи вивітриться.

    Переваги:
    Компактний відносно, тихий.
    Недоліки:
    Присутній запах дешевого пластику. Вже третій день і не вивітрюється з корпусу. Запах йде з самих вентиляторів.
  • Петро К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купив даний апарат. В наявності були кріплення на сокет 1115 та 1200, ам4. Встановлюється легко. До цього стояла башта на 150w, цей скинув температуру ЦП бл.10 градусів. При 100% стрес тесті температура скаче від 67-80. Процесор intel core i5 11400F. , в простої 30 градусів. На іграх вище 70 не бачив. Швидкість оберту більше 1300 об/хв не бачив поки, працює тихо. Мій корпус має 5 вентиляторів. Тестував з рідною термопастою, поміняв на noctua h1 різниця становила 1-2 градуси в користь останньої. Тести та фото пристрою додаю.

    Переваги:
    2 вентилятора, тихий
    Недоліки:
    Вентилятори на скобах, а не на гвинтах
    • Михайло Ф***

      гарний, корисний відгук.
      дуже крута збірка і розташування на фото.
      в коробці топовий протяг. супер!

    • Василь

      Салют Петро. Скажіть будь ласка, який у Вас корпус?

    • Петро К***

      Василь Lenovo Legion T5 26IOB6

  • Роман
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Отлично справляется с охлаждением I5-13400F. На Micro-ATX плате не перекрывает разъёмы оперативной памяти. В нагрузке вентиляторы не слышно.

    Переваги:
    Скорость доставки, цена, тихий.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
      Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
      С уваженеием

  • Артур К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    С Ryzen 5 5600 в разгоне до 4.5 Гц на стрессе в Аида максимум был по температуре 51 градус

    Переваги:
    Хорош за свои деньги
    Недоліки:
    Может немго шумного, мне так показало, после одновентеляторного
  • Валерий Ж***
    Продавець: Rozetka

    Отличный черный с коробочки кулерок, все отвечало заявленым х-м, проц 7600 охлаждает как нужно, в простое не выше 400 об/м, при нагрузке практически не слышно, без нагрузок - вообще не слышно. Рекомендую.

    Переваги:
    Холоднейший кулёк
    Недоліки:
    Все в огнях
  • Сергей Г***
    Продавець: Rozetka

    брав для охолодження i5 13400f але думаю підійде для більш потужних проців. за рік роботи працює тихо і добре. рекомендую, для робочих задач 3D та рендеру те що треба!

    Переваги:
    тихий та ефективний
  • Алексей
    Продавець: Rozetka

    Тут TDP 220W а не 260W как в характеристиках

    • Давид К***

      зачем ставить 1 звезду если вы в этом не понимаете? версия на 220ват з 1 вентилятором, а версия з 2 вентиляторами на 260ват

    • Алексей

      На официальном сайте указано до 220W
      Так что не выдумывай сказки про 260 с 2 вентиляторами

    • Анатолій В***

      По логіці якщо накинути 15 вентиляторів,то буде вже 700Вт