Картка Rozetka

Відгуки покупців про Кулер DeepCool AG400 LED Black

Код:  359852934
Оцінка користувачів 4.73/5
на основі 51 відгук
  • 5 зiрок
    37 оцінок
  • 4 зiрок
    5 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • AI аналіз відгуків
    54 відгуки:  Позитивний: 80%, нейтральний: 12%, негативний: 8%
    Кулер DeepCool AG400 LED отримав переважно позитивні відгуки від покупців. Користувачі особливо відзначають його ефективне охолодження, прийнятний рівень шуму, легкість встановлення та гарний зовнішній вигляд завдяки підсвітці. Основними мінусами називають нерегульовану LED-підсвітку та окремі ситуації з комплектацією (брак термопасти або кріплень), а також під окремим сильним навантаженням деякі скарги на шум або обмеження у відведенні високого теплового навантаження.
    Виберіть, щоб дізнатися більше
  • Сергій Є***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Ідеально підходить до корпуса з прозорою боковою кришкою, але за умови, якщо є LED-стрічка. Модель, що має чорний колір не дає такого візуального ефекту. Достатньо тихий та гарно охолоджує. Кріплення дуже надійне.

  • Виктор З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороший куллер для Ryzen r5 різних поколінь з теплопакетом 90 ват. На моєму, r5 1600x температури не перевищують 70 градусів при завантаженій відеокарті яка теж гріє повітря і не самому хорошому повітряному потоці в корпусі.

    Переваги:
    Хороший куллер за таку ціну. Нормальне кріплення для райзенів!
    Недоліки:
    Непомітив
  • Виктор Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороший вентилятор, поставил на R5 5500

  • Ярослав П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Отличный кулер проц больше 60 градусов не подымаетсья (amd7 5700x3d)

  • Дмитро Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Впринципі все з ним гаразд, якщо б не одне "але". Пакетик з термопастою був, але був порожній. А я на неї розраховував.
    Довелось посеред збірки бігти шукати термопасту, дуже неприємно.

    Також зверніть увагу, що тут саме LED підсвітка, а не ARGB, тобто кольори не можна змінити. Однак кольори доволі приємні.

    Переваги:
    Працює, охолоджує, тихий
    Недоліки:
    НЕ БУЛО ТЕРМОПАСТИ, нерегульована підсвітка
    • Виктор Ч***

      какой провод подключения у него? Там 1 4 пин? Или 4 + 3 пин?

  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    У мене системник в коридорі, тому кулер мене влаштовує на 100%, за свою ціну. Але якщо ставити комп в кімнаті, де знаходишся, то буде, занадто шумно, як на мене (хоча я з іншими не-боксовими кулерами особисто не порівнював). Тому, для компа "за стінкою" - ідеальний варіант, а для компа "під столом" - не ідеальний.

    Переваги:
    Досить потужне охолодження за доступною ціною
    Недоліки:
    Може шуміти, не вимикається LED
  • Павло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Покупал 2 года назад, на r5 7500f в разгоне до 5400мгг, можно играть в игрушки, потребляет чудо чадо стало с 90ват, до 125, как 7600x, в целом норм, но когда происходит компиляция шейдеров, может греться 95градусов или ниже, уже не помню, условно тест в виде ЦПУ и фпу вместе проходит, если только запустить фпу тест, моментальная перезагрузка, возможно перегрев или нестабильный разгон
    Ну в играх играть так можно, в разгоне около 70 градусов там показывает

    Переваги:
    Качество, хороший кулер
    Недоліки:
    Я бы брал без подсветки, ибо ее убрать невозможно
  • Чернюк Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    р5 5600 в турбобусті до 4.5 ггц в іграх гріється до 60 градусів, при стресстесті в аіді максимум бачив 65.
    Тихий, гарний, температури при 3 120мм кулерах в корпусі, 1 на видув позаду та 2 попереду.

    Переваги:
    Тихий, потужний
    Недоліки:
    Трещить при максимальних обертах (іноді)
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Шановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
      Дякуємо за схвалення і симпатію до нашої продукції, вона стане для нас джерелом енергії на нашому шляху вперед. Це також буде хорошим еталонним значенням для інших покупців.
      З повагою

  • Юрій К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Придбав даний кулер на заміну старого боксового. Брав для процессора Ryzen 5700x.
    Материнка: Asus TUF B450-Plus Gaming

    Не робив жодних стресс тестів лише практичне використання.
    Для порівняння брав PUBG ( процессор в даунвольтингу на мінімальне значення, бо давав більше 84 градусів на боксовому кулурі):
    - боксовий кулер від Ryzen 1600x давав 84 градуси в активних сценах
    - цей дає в тих же сценах 70+-

    Установка була дуже проста, дуже гарна інструкція, все зрозуміло.
    Про якість термопасти нічого не можу сказати, так як використовував свою МХ4.

    Ті хто пишуть що, мовляв, на ставиться на АМ4, почитайте інструкцію:) Потрібна лише стандартна пластина з комплекту материнки)

    Переваги:
    Підходить до АМ4. Тихий. Лекго в установці.
    Недоліки:
    Поки немає
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Шановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
      Дякуємо за схвалення і симпатію до нашої продукції, вона стане для нас джерелом енергії на нашому шляху вперед. Це також буде хорошим еталонним значенням для інших покупців.
      З повагою

  • Бодя С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купил,визуально крутой кулер,в характеристиках написано сокет ам4,под материнку asus tuf gaming plus 2 с сокетом ам4,не подошёл.

    Переваги:
    Большая башня,крутой дизайн.
    Недоліки:
    Не подошло крепление под сокет ам4.
    • К В***

      то потрібно було кріплення дивитися яке тобі підходить

  • Шаховець І***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Брав під 12600к. Під навантаженням взагалі не чутно. Тарахтіли фронтальні обдувки (одна, вже мега стара) спочатку думав, що це чи карта, чи кулер. Придбав два нових замість того, який майже вийшло з ладу. Головне що не перекриває слот оперативної пам'яті. be quiet pure rock перекривав.

    Переваги:
    Тихий.
    Недоліки:
    Поки не виявлено
    • Денис Ч***

      Хочу теж брати 12600к, і цей кулер для монтажу та рендеру відео. Хотів спитати, як на цей час охолоджує? Все чудово?

    • Шаховець І***

      Так, все чудово і досі жодних нарікань ні по шуму, ні по роботі яу і по охолодженню. (Більше карта розкручує час від часу, вентилятори коли в BG3 граю)

  • Володя
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    в целом не плохой кулер, но при нагрузке начинает шуметь и дребезжать

    Переваги:
    не плохая
    Недоліки:
    дребезжит
  • Даніель Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Пока что проверить не могу работоспособность его, но все что могу пока сказать это то, что пришло все более менее, НО коробка помятая и пакетик с термопастой разоровный. Жду пока приедет МХ-6 14-15 числа, тогда отзыв отредактирую с первыми впечатлениями.

    Переваги:
    -
    Недоліки:
    Помятая коробка, разорваный пакетик с термопастой.
    • Даніель Т***

      R5 7600 держит, в стресс тесте по всем ядрам 75 градусов, но в некоторых играх при телепортах поднимается чуть выше, но в среднем держится около 60-65 градусов в большой части игр. После сток кулера где было 80 и более градусов просто сказка

  • Денис
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    13600k Держит с запасом, тихий

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
      Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
      С уважением

  • Денис К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Топчик ryzen 5500 под ним очень холодный,в стресс тесте 15 минут всего максимум 57 градусов,в просто 26-27

    Переваги:
    Удобный в установке
    Недоліки:
    Нет
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
      Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
      С уваженеием

    • Юра

      У меня тоже стоит 5500, но почему то в простое идет 50 градусов, при нагрузке максимум 58

  • Денис Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Отличная башня за свой ценник. Шум минимальный даже при запуске OCCT. Держит i5-12400f в пределах 60 градусов в современных ААА проектах.

    Переваги:
    Цена, отвод тепла, низкий шум вентилятора при высоких нагрузках
    Недоліки:
    Не обнаружено
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
      Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
      С уваженеием

  • Галина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Суперський кулер, досить тихий навіть на максимальних обертах, Ryzen 7 5700x охолоджує прекрасно. Єдиний, але взагалі незначний мінус, що колір підсвітки не можна змінити, хоча він і так дуже гарно виглядає.

    Переваги:
    Якість, низький рівень шуму
    Недоліки:
    -
  • Павел Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    i5 12400f максимальная температура в тестах 43 градуса

    Переваги:
    Тишина
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
      Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
      С уваженеием

  • Богдан Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Тихий кулер, на ам4 став без проблем, нічого не хрустіло і т.п. термопаста в комплекті але трохи не зручно стискати з цього пакета. Лед пісвітка на висоті.

    Переваги:
    Тихий, перехідники в комплекті, лед
    Недоліки:
    Термопасту незручно наности
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Шановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
      Спасибі за ваш відгук, ваші пропозиції будуть продовжувати покращувати нашу продукцію і робити нас все кращими і кращими
      З повагою

  • Сергій Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Вентилятор доволі тихий і під навантаженням не рокоче, підсвітки стала і не регулюється, тобто світить постійно як на фото. Збірка не викликала великих зусиль. Тестував на R5 5600, температури 53 градусів на відкритому корпусі 100% завантаження стрес в CPU-Z. В комплекті всі необхідні кріплення і термопаста.

    Переваги:
    Ціна якщо купувати по акції. Нормальні температури. Не сильно гучний.
    Недоліки:
    Не найкраще оброблення країв, що основи, що пластин.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Уважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
      Спасибо за ваш отзыв, ваши предложения будут продолжать улучшать нашу продукцию и делать нас все лучше и лучше.
      С уваженеием

    • Сергій Ф***

      Доповню свій відгук. Зручно те що можна встановити вентилятор і при подальших монтажних роботах його не знімати. Конструкція зроблена таким чином що він не заважає. Шкода що не можна регулювати підсвітку і в цій моделі вона стала. В мому випадку ввечері трохи за яскраво. Та загалом чудовий кулер як за такі гроші.

  • Виталий Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Доброго дня .Прийшов кулер взагалі без кріплень ,в коробці тільки кулер і інструкції. Підскажіть що робити в такому випадку.

    Переваги:
    Поки не знаю
    Недоліки:
    Поки не знаю
    • Гість

      а вони там точно мають бути?

  • Денис П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Башня коштує своїх грошей!) Гарна підсвітка, легка установка, на стрес тестах не провіряв, але навіть в іграх його не чути, тихий.

    Переваги:
    Підсвітка, тихий, легко установити.
    Недоліки:
    Не виявив.
  • Феникс Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Брал под i7-12700k
    При 100% нагрузке температура выше 80 не поднималась
    В обычной работе 50-60
    Шум можно услышать только на макс оборотах, в остальное время на фоне остальной системы его не слышно

    Переваги:
    Тихий
  • Моисеева Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Тихий, гарний колір, працює, проблем не виникло

  • Богдан Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    В наборі було багато деталей під різні сокети, паста. Ставився не важко. роботу свою виконує

    Переваги:
    Виконує свою роботу, проста установка
  • Татьяна П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Гарна підсвітка.

    Переваги:
    Працює тихо.
    Недоліки:
    Немає
  • Александр П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    В парі з
    посилання
    політ нормальніий

    Переваги:
    Хороший кулер
    Недоліки:
    -
  • Юра
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Доволен.

  • Артур Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Тихий куллер. Красивая подстветка, яркая(если вам важно это). В связке с 12400f и rtx3060 отлично показывает, проц холодный. В процессе тестов.

    Переваги:
    Подстветка, тихий, холодный
    Недоліки:
    Пока не выявил
  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Взяв такий на 13400f, тихо працює, температура в простої 28-30 градусів. В навантаженні на прикладі гри last of us - 40-45 градусів

    Переваги:
    Тихий, добре охолоджує
    Недоліки:
    Незнайшов
    • Віктор Я***

      Щочь замало у цій грі, напевно у вас TDP залочений менше 100 ватт

    • Олександр

      Нічого в мене не залочено.

  • КтотоГдето
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороший, относительно тихий кулер, Ryzen 5 5600 держит до 60. лёгкая установка, однозначно стоит своих денег, но, подсветка такая себе.
    Во-первых её нельзя отключить, во вторых она не имеет никакого конекта с Sync (Aura и т.д.), ну и светит только так как на картинке и никак иначе

    Переваги:
    Отличный кулер
    Недоліки:
    Подсветка
  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Працює з і5 13600К і для моїх потреб повністтю вистачає, тихенько працує)

    Переваги:
    Тихий
    Недоліки:
    Не знайшов
  • Александр Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купив даний кулер. Вигладяє классно, підсвітка м'яка і насичена. Вентилятор не гучний, температури не можу сказати добре чи ні сюиває, бо зараз він охолоджує i3-6100, але купляв я його тому, що на рідному охолодженні злоґамалося кріплення, а процесор все одно планую найближчим часом міняти, тому купив напаред. Проблем з установкою не виникло зовсім. Все зрозуміло

    Переваги:
    Тихий, гарно виглядає, доступна ціна, легко монтується
    Недоліки:
    Не виявив
  • Микита К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    За свою цену прекрасный кулер, заказал через УкрПошту, довезли аккуратно. Внутри очень хорошо упакован, к ниму идёт сам кулер, инструкция, пакетик для поставки кулера сверху процессора и маленькая упаковка термопасты(в принципе она хорошая, но заменю потом на MX4), поставил его на I7-4790, при разгоне до 4.0 ГГц градусы в простое 30, при нагрузке - 55 градусов. Советую всем для покупки.

    Переваги:
    Цена, лёгкая установка, хорошо упакован
    Недоліки:
    Не найдено
  • Артём К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    I5 11400f
    63 градуса в тестах
    Полностью доволен

  • Роман М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    З і5 11400 справляється чудово

    Переваги:
    Топ за свої гроші
    Недоліки:
    Не можна вимкнути підсвічування вентилятора (але це важко назвати недоліком)
    • Іванко

      Яка температура в стрес тестах з знятими лімітами потужності?)