- AI аналіз відгуків54 відгуки: Позитивний: 80%, нейтральний: 12%, негативний: 8%Виберіть, щоб дізнатися більше
- Сергій Є***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Ідеально підходить до корпуса з прозорою боковою кришкою, але за умови, якщо є LED-стрічка. Модель, що має чорний колір не дає такого візуального ефекту. Достатньо тихий та гарно охолоджує. Кріплення дуже надійне.
- Виктор З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хороший куллер для Ryzen r5 різних поколінь з теплопакетом 90 ват. На моєму, r5 1600x температури не перевищують 70 градусів при завантаженій відеокарті яка теж гріє повітря і не самому хорошому повітряному потоці в корпусі.
- Переваги:
- Хороший куллер за таку ціну. Нормальне кріплення для райзенів!
- Недоліки:
- Непомітив
- Виктор Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хороший вентилятор, поставил на R5 5500
- Ярослав П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отличный кулер проц больше 60 градусов не подымаетсья (amd7 5700x3d)
- Дмитро Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Впринципі все з ним гаразд, якщо б не одне "але". Пакетик з термопастою був, але був порожній. А я на неї розраховував.
Довелось посеред збірки бігти шукати термопасту, дуже неприємно.
Також зверніть увагу, що тут саме LED підсвітка, а не ARGB, тобто кольори не можна змінити. Однак кольори доволі приємні.- Переваги:
- Працює, охолоджує, тихий
- Недоліки:
- НЕ БУЛО ТЕРМОПАСТИ, нерегульована підсвітка
- Виктор Ч***
какой провод подключения у него? Там 1 4 пин? Или 4 + 3 пин?
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
У мене системник в коридорі, тому кулер мене влаштовує на 100%, за свою ціну. Але якщо ставити комп в кімнаті, де знаходишся, то буде, занадто шумно, як на мене (хоча я з іншими не-боксовими кулерами особисто не порівнював). Тому, для компа "за стінкою" - ідеальний варіант, а для компа "під столом" - не ідеальний.
- Переваги:
- Досить потужне охолодження за доступною ціною
- Недоліки:
- Може шуміти, не вимикається LED
- ПавлоВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Покупал 2 года назад, на r5 7500f в разгоне до 5400мгг, можно играть в игрушки, потребляет чудо чадо стало с 90ват, до 125, как 7600x, в целом норм, но когда происходит компиляция шейдеров, может греться 95градусов или ниже, уже не помню, условно тест в виде ЦПУ и фпу вместе проходит, если только запустить фпу тест, моментальная перезагрузка, возможно перегрев или нестабильный разгон
Ну в играх играть так можно, в разгоне около 70 градусов там показывает- Переваги:
- Качество, хороший кулер
- Недоліки:
- Я бы брал без подсветки, ибо ее убрать невозможно
- Чернюк Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
р5 5600 в турбобусті до 4.5 ггц в іграх гріється до 60 градусів, при стресстесті в аіді максимум бачив 65.
Тихий, гарний, температури при 3 120мм кулерах в корпусі, 1 на видув позаду та 2 попереду.- Переваги:
- Тихий, потужний
- Недоліки:
- Трещить при максимальних обертах (іноді)
Представник постачальникаШановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
Дякуємо за схвалення і симпатію до нашої продукції, вона стане для нас джерелом енергії на нашому шляху вперед. Це також буде хорошим еталонним значенням для інших покупців.
З повагою
- Юрій К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Придбав даний кулер на заміну старого боксового. Брав для процессора Ryzen 5700x.
Материнка: Asus TUF B450-Plus Gaming
Не робив жодних стресс тестів лише практичне використання.
Для порівняння брав PUBG ( процессор в даунвольтингу на мінімальне значення, бо давав більше 84 градусів на боксовому кулурі):
- боксовий кулер від Ryzen 1600x давав 84 градуси в активних сценах
- цей дає в тих же сценах 70+-
Установка була дуже проста, дуже гарна інструкція, все зрозуміло.
Про якість термопасти нічого не можу сказати, так як використовував свою МХ4.
Ті хто пишуть що, мовляв, на ставиться на АМ4, почитайте інструкцію:) Потрібна лише стандартна пластина з комплекту материнки)- Переваги:
- Підходить до АМ4. Тихий. Лекго в установці.
- Недоліки:
- Поки немає
Представник постачальникаШановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
Дякуємо за схвалення і симпатію до нашої продукції, вона стане для нас джерелом енергії на нашому шляху вперед. Це також буде хорошим еталонним значенням для інших покупців.
З повагою
- Бодя С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купил,визуально крутой кулер,в характеристиках написано сокет ам4,под материнку asus tuf gaming plus 2 с сокетом ам4,не подошёл.
- Переваги:
- Большая башня,крутой дизайн.
- Недоліки:
- Не подошло крепление под сокет ам4.
- К В***
то потрібно було кріплення дивитися яке тобі підходить
- Шаховець І***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Брав під 12600к. Під навантаженням взагалі не чутно. Тарахтіли фронтальні обдувки (одна, вже мега стара) спочатку думав, що це чи карта, чи кулер. Придбав два нових замість того, який майже вийшло з ладу. Головне що не перекриває слот оперативної пам'яті. be quiet pure rock перекривав.
- Переваги:
- Тихий.
- Недоліки:
- Поки не виявлено
- Денис Ч***
Хочу теж брати 12600к, і цей кулер для монтажу та рендеру відео. Хотів спитати, як на цей час охолоджує? Все чудово?
- Шаховець І***
Так, все чудово і досі жодних нарікань ні по шуму, ні по роботі яу і по охолодженню. (Більше карта розкручує час від часу, вентилятори коли в BG3 граю)
- ВолодяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
в целом не плохой кулер, но при нагрузке начинает шуметь и дребезжать
- Переваги:
- не плохая
- Недоліки:
- дребезжит
- Даніель Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пока что проверить не могу работоспособность его, но все что могу пока сказать это то, что пришло все более менее, НО коробка помятая и пакетик с термопастой разоровный. Жду пока приедет МХ-6 14-15 числа, тогда отзыв отредактирую с первыми впечатлениями.
- Переваги:
- -
- Недоліки:
- Помятая коробка, разорваный пакетик с термопастой.
- Даніель Т***
R5 7600 держит, в стресс тесте по всем ядрам 75 градусов, но в некоторых играх при телепортах поднимается чуть выше, но в среднем держится около 60-65 градусов в большой части игр. После сток кулера где было 80 и более градусов просто сказка
- ДенисВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
13600k Держит с запасом, тихий
Представник постачальникаУважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
С уважением
- Денис К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Топчик ryzen 5500 под ним очень холодный,в стресс тесте 15 минут всего максимум 57 градусов,в просто 26-27
- Переваги:
- Удобный в установке
- Недоліки:
- Нет
Представник постачальникаУважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
С уваженеием- Юра
У меня тоже стоит 5500, но почему то в простое идет 50 градусов, при нагрузке максимум 58
- Денис Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отличная башня за свой ценник. Шум минимальный даже при запуске OCCT. Держит i5-12400f в пределах 60 градусов в современных ААА проектах.
- Переваги:
- Цена, отвод тепла, низкий шум вентилятора при высоких нагрузках
- Недоліки:
- Не обнаружено
Представник постачальникаУважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
С уваженеием
- ГалинаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Суперський кулер, досить тихий навіть на максимальних обертах, Ryzen 7 5700x охолоджує прекрасно. Єдиний, але взагалі незначний мінус, що колір підсвітки не можна змінити, хоча він і так дуже гарно виглядає.
- Переваги:
- Якість, низький рівень шуму
- Недоліки:
- -
- Павел Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
i5 12400f максимальная температура в тестах 43 градуса
- Переваги:
- Тишина
Представник постачальникаУважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
Спасибо за ваше одобрение и симпатию к нашей продукции, это будет для нас источником энергии на нашем пути вперед.
Это также будет хорошей справочной ценностью для других покупателей.
С уваженеием
- Богдан Х***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Тихий кулер, на ам4 став без проблем, нічого не хрустіло і т.п. термопаста в комплекті але трохи не зручно стискати з цього пакета. Лед пісвітка на висоті.
- Переваги:
- Тихий, перехідники в комплекті, лед
- Недоліки:
- Термопасту незручно наности
Представник постачальникаШановний клієнт DeepCool, здрастуйте!
Спасибі за ваш відгук, ваші пропозиції будуть продовжувати покращувати нашу продукцію і робити нас все кращими і кращими
З повагою
- Сергій Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Вентилятор доволі тихий і під навантаженням не рокоче, підсвітки стала і не регулюється, тобто світить постійно як на фото. Збірка не викликала великих зусиль. Тестував на R5 5600, температури 53 градусів на відкритому корпусі 100% завантаження стрес в CPU-Z. В комплекті всі необхідні кріплення і термопаста.
- Переваги:
- Ціна якщо купувати по акції. Нормальні температури. Не сильно гучний.
- Недоліки:
- Не найкраще оброблення країв, що основи, що пластин.
Представник постачальникаУважаемый клиент DeepCool, здравствуйте!
Спасибо за ваш отзыв, ваши предложения будут продолжать улучшать нашу продукцию и делать нас все лучше и лучше.
С уваженеием- Сергій Ф***
Доповню свій відгук. Зручно те що можна встановити вентилятор і при подальших монтажних роботах його не знімати. Конструкція зроблена таким чином що він не заважає. Шкода що не можна регулювати підсвітку і в цій моделі вона стала. В мому випадку ввечері трохи за яскраво. Та загалом чудовий кулер як за такі гроші.
- Виталий Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Доброго дня .Прийшов кулер взагалі без кріплень ,в коробці тільки кулер і інструкції. Підскажіть що робити в такому випадку.
- Переваги:
- Поки не знаю
- Недоліки:
- Поки не знаю
- Гість
а вони там точно мають бути?
- Денис П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Башня коштує своїх грошей!) Гарна підсвітка, легка установка, на стрес тестах не провіряв, але навіть в іграх його не чути, тихий.
- Переваги:
- Підсвітка, тихий, легко установити.
- Недоліки:
- Не виявив.
- Феникс Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Брал под i7-12700k
При 100% нагрузке температура выше 80 не поднималась
В обычной работе 50-60
Шум можно услышать только на макс оборотах, в остальное время на фоне остальной системы его не слышно- Переваги:
- Тихий
- Моисеева Ю***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Тихий, гарний колір, працює, проблем не виникло
- Богдан Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
В наборі було багато деталей під різні сокети, паста. Ставився не важко. роботу свою виконує
- Переваги:
- Виконує свою роботу, проста установка
- Татьяна П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Гарна підсвітка.
- Переваги:
- Працює тихо.
- Недоліки:
- Немає
- Александр П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
В парі з
посилання
політ нормальніий- Переваги:
- Хороший кулер
- Недоліки:
- -
- ЮраВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Доволен.
- Артур Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Тихий куллер. Красивая подстветка, яркая(если вам важно это). В связке с 12400f и rtx3060 отлично показывает, проц холодный. В процессе тестов.
- Переваги:
- Подстветка, тихий, холодный
- Недоліки:
- Пока не выявил
- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Взяв такий на 13400f, тихо працює, температура в простої 28-30 градусів. В навантаженні на прикладі гри last of us - 40-45 градусів
- Переваги:
- Тихий, добре охолоджує
- Недоліки:
- Незнайшов
- Віктор Я***
Щочь замало у цій грі, напевно у вас TDP залочений менше 100 ватт
- Олександр
Нічого в мене не залочено.
- КтотоГдетоВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хороший, относительно тихий кулер, Ryzen 5 5600 держит до 60. лёгкая установка, однозначно стоит своих денег, но, подсветка такая себе.
Во-первых её нельзя отключить, во вторых она не имеет никакого конекта с Sync (Aura и т.д.), ну и светит только так как на картинке и никак иначе- Переваги:
- Отличный кулер
- Недоліки:
- Подсветка
- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Працює з і5 13600К і для моїх потреб повністтю вистачає, тихенько працує)
- Переваги:
- Тихий
- Недоліки:
- Не знайшов
- Александр Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купив даний кулер. Вигладяє классно, підсвітка м'яка і насичена. Вентилятор не гучний, температури не можу сказати добре чи ні сюиває, бо зараз він охолоджує i3-6100, але купляв я його тому, що на рідному охолодженні злоґамалося кріплення, а процесор все одно планую найближчим часом міняти, тому купив напаред. Проблем з установкою не виникло зовсім. Все зрозуміло
- Переваги:
- Тихий, гарно виглядає, доступна ціна, легко монтується
- Недоліки:
- Не виявив
- Микита К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
За свою цену прекрасный кулер, заказал через УкрПошту, довезли аккуратно. Внутри очень хорошо упакован, к ниму идёт сам кулер, инструкция, пакетик для поставки кулера сверху процессора и маленькая упаковка термопасты(в принципе она хорошая, но заменю потом на MX4), поставил его на I7-4790, при разгоне до 4.0 ГГц градусы в простое 30, при нагрузке - 55 градусов. Советую всем для покупки.
- Переваги:
- Цена, лёгкая установка, хорошо упакован
- Недоліки:
- Не найдено
- Артём К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
I5 11400f
63 градуса в тестах
Полностью доволен - Роман М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
З і5 11400 справляється чудово
- Переваги:
- Топ за свої гроші
- Недоліки:
- Не можна вимкнути підсвічування вентилятора (але це важко назвати недоліком)
- Іванко
Яка температура в стрес тестах з знятими лімітами потужності?)

