Спеціальні ігрові комп'ютери мають характеристики, які дадуть змогу запустити будь-яку комп'ютерну гру. Щороку кількість і якість ігор зростає. Отже, зростають і вимоги до техніки для них. Є достатня кількість пристроїв, призначених для ігор із різною конфігурацією. У комплект до самого пристрою входять різні аксесуари для поліпшення роботи.

Чим особливі ігрові комп'ютери

Вже готові пристрої для ігрових застосунків мають достатню потужність. Перед вибором варто врахувати всі характеристики товару різних виробників. Порівняти відгуки, ознайомитися з оглядами і якістю роботи. У разі невідповідності комп'ютерної техніки зазвичай віддають перевагу зібраним аналогам. Перевага в тому, що можна зібрати досить потужний агрегат індивідуально. Це дає змогу не тільки зробити індивідуальний комп під запити споживача, але й заощадити кошти. 

Перед тим, як робити вибір, варто визначитися з деякими характеристиками ігрового пк. Якщо заплановане користування поза домом, то розглядається варіант ноутбука. Але економним варіантом і з аналогічними вимогами залишається стаціонарний комп'ютер, який у разі поломки можна з легкістю полагодити, а у разі потреби і модернізувати. Оптимальний варіант для техніки, яка буде призначена для ігрових програм. Рекомендується робити вибір на користь сучасних пристроїв недавнього походження. Завдяки їм можна без труднощів встановити велику кількість застосунків з високими вимогами. Ігрові комп'ютери мають екран для зображення високої якості, зручні клавіатуру й мишу. Але найголовніше це те, чим начинений системний блок агрегату. 

Характеристики товару

Серцем комп'ютера є центральний процесор, який у конструкції має мати не менш ніж 4 ядра з тактовою частотою мінімум 2,44 ГГц. Велику популярність має компанія Intel. Для ігрового комп'ютера дорогою, але важливою частиною залишається відеокарта. У разі запуску важких програм потрібно від 2 Гб пам'яті відеокарти. З великими навантаженнями й багатозадачністю допоможе впоратися материнська плата з двома слотами для двох відеоадаптерів. Це набагато підвищить якість графіки. Оперативна пам'ять також має мати високу роздільну здатність за частот від 1600 МГц для швидкої роботи пристрою.

Ігрові комп'ютери

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів