Літній фешн розпродаж до -70%

Відгуки покупців про Корпус Chieftec Elox Black (AS-01B-OP)

Код:  362027832
Оцінка користувачів 4/5
на основі 5 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Егор М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Повністю відповідає заявленим характеристикам.

    Переваги:
    Лаконічний дизайн. Без скла. Такий корпус і шукав.
    Недоліки:
    Важко знімати передню панель.
  • Дмитро О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Гарний корпус, повноцінний АТХ

  • Максим
    Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Чудовий корпус без усіляких підсвічувань та скла, класичний звичайний корпус з дуже непоганими можливостями зробити гарне охолодження з малими габаритами. Більш детально у відерозпакуванні.

  • Владислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Хороший кузов. Широкий и высокий. Поставил в него плату ATX формата, стала удобно. В комплекте достаточное количество винтов, много М3 - хватило и для платы, и для дисков, плюс удобные стяжки для проводов. Винты для крепления крышек и кареток дисков залиты пластиком - можно скручивать и закручивать без отвёртки. Из минусов только то, что задняя панель видеокарты (фото карты для примера) не позволила поставить её в корпус и пришлось немного её сточить и отшлифовать чтобы ничего не царапать. Дополнительные корпусные кулеры ставить удобно, сам кузов продувается хорошо.

    Переваги:
    Прочный, хорошо продувается, достаточный объём для удобного монтажа железок, полная комплектация(винты, хомуты).
    Недоліки:
    Пришлось подточить заднюю панель видеокарты для монтажа в корпус.
  • Занудный Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    це якесь скупчення дефектів а не корпус. з трьох що я бачив всі три мають криво відлиту пластикову лицьову панель. важко показати чорне на чорному як вона випирає збоку. далі: зазори крізь. всі наклейки: і ніжки і обезшумка наклеєні дуже косо. і вишенька на торті : при зварюванні корпусу вони захопили кабель від кулера і зажали його між панелями. навіть ноунейми не мають такого браку. розетка теж неприємно здивувала. навіть хлопці на видачі перші два маркували як відмова по браку але розтка їх завертала і знов відвантажувала. всі мої намагання хоча б відслідкувати це за допомогою зворотного зв'язку і взяти з нової партії були марні. мені ніхто навіть не намагався допомогти якоюсь конкретикою. це все дуже сумно. скільки я часу витратив на це... мені потрібна була саме ця модель. нема майже вибору по норм корпусам без скла , з обезшумкою, та в такій компоновці

    Переваги:
    обесшумка
    Недоліки:
    якість
    • Занудный Д***

      update. подивився ще два екземпляри. всі п'ять з браком. вибрав найменш кривий. продовжу "нахвалювати". pc speaker в комплекті відсутній. пильника під лицевою панеллю нема. під БЖ ніякої підкладки нема. бокові панелі входять в якісь пази лише в самому кінці через це як тільки ви починаєте їх знімати вони відразу падають на підлогу