Картка Rozetka

Відгуки покупців про Вентилятор be quiet! Light Wings 140 мм PWM High-Speed (BL075)

Код:  328337452
Оцінка користувачів 4.55/5
на основі 11 відгуків
  • 5 зiрок
    8 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • TellerySpyro_GTX
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Одні з найефективніших кулерів, що мають підсвітку, на ринку. Але ви маєте чітко знати, для чого ви їх берете й що доведеться миритися з рівнем шуму. Як зазначалося в одному з відгуків, у них дійсно є гул в межах 1300 обертів. Можна налаштувати в BIOS так, щоб оберти були вищими за це, й тоді рівень шуму буде теж нижчим, а ефективність вищою.

    Переваги:
    Гарний зовнішній вигляд, наявність ARGB, сильний повітряний потік
    Недоліки:
    Рівень шуму на певних обертах
  • Денис Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Заменил штатные корпусные, доволен как слон, тишина и покой

    Переваги:
    Тихие
    Недоліки:
    Нет
  • Борис
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Шикарний потужний кулер, гарна підсвітка

    Переваги:
    Підсвітка, звук(тихий)
    Недоліки:
    Певно ціна
  • Евгеній К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    при 1300 обертах йде гул. Треба танцювати з бубном що в простої та в навантажені обминати цю частоту обертання. Купува 5 штук, вигляд бомба

    Переваги:
    красиві
    Недоліки:
    гул при певних оборотах
  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Ну таке. Усереднено усе, неприємно гудить вже на 900, підсвітка не вражає зовсім та не варта цього. Silent 4 - найкращий вибір за цей прайс.

    Переваги:
    Якість збірки
    Недоліки:
    Дуже чутно на відміну від silent
    • Евгеній К***

      той момент коли я купив 5 штук їх) а відчув гул потім, все субєктивно, у меня при 1300 таке, тут до уваги розмір корпусу

  • Евгеній К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купив у цієї фірми корпус за 8к, там самі бічові куллери, а хотілось би такі з коробки, купив окремо, але тут Аргб, а там ргб підсвітка, китайський контроллер рішив проблему Аргб.
    Тихі при 500 обертах

    Переваги:
    2200 РПМ
    Недоліки:
    ціна
  • Владимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороший кулер, тихий

    Переваги:
    тихий
    Недоліки:
    винты крепления тяжело вкручиваются
  • Кирилл Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Установил на замену ноктуа. Эти биквает шумноваты в нагрузках, но повышенная скорость оборотов и подсветка — победили.

  • Виктор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    На 100% швидкості 3шт на передній панелі корпуса тримають лист А4

    Переваги:
    Роблять вітер
    Недоліки:
    Нема
  • Сергей С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Кулера отличные, правда у меня в корпусе крепления немного перекрывали подсветку, пришлось немного корпус резать.
    Кулерами остался доволен, подсветка яркая. Подключил через конвертор с RGB на ARGB так как в материнской плате нет ARGB порта.

    #мояраспаковка

    Переваги:
    Подсветка, цена
    • fnx

      який конвектор використовуєте?

    • Сергей С***

      Использую вот этот, Хаб для управления RGB подсветкой DeepCool Gamerstorm (RGB CONVERTOR) Подробнее: посилання

  • Андрей К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    вентиляторы отличные, полностью справляются со своей задачей. Проблем в работе никаких не замечено. Розетка на высоте.

    Переваги:
    хорошо работают
    Недоліки:
    нет