- TellerySpyro_GTXВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Одні з найефективніших кулерів, що мають підсвітку, на ринку. Але ви маєте чітко знати, для чого ви їх берете й що доведеться миритися з рівнем шуму. Як зазначалося в одному з відгуків, у них дійсно є гул в межах 1300 обертів. Можна налаштувати в BIOS так, щоб оберти були вищими за це, й тоді рівень шуму буде теж нижчим, а ефективність вищою.
- Переваги:
- Гарний зовнішній вигляд, наявність ARGB, сильний повітряний потік
- Недоліки:
- Рівень шуму на певних обертах
- Денис Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Заменил штатные корпусные, доволен как слон, тишина и покой
- Переваги:
- Тихие
- Недоліки:
- Нет
- БорисВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Шикарний потужний кулер, гарна підсвітка
- Переваги:
- Підсвітка, звук(тихий)
- Недоліки:
- Певно ціна
- Евгеній К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
при 1300 обертах йде гул. Треба танцювати з бубном що в простої та в навантажені обминати цю частоту обертання. Купува 5 штук, вигляд бомба
- Переваги:
- красиві
- Недоліки:
- гул при певних оборотах
- ДмитроВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Ну таке. Усереднено усе, неприємно гудить вже на 900, підсвітка не вражає зовсім та не варта цього. Silent 4 - найкращий вибір за цей прайс.
- Переваги:
- Якість збірки
- Недоліки:
- Дуже чутно на відміну від silent
- Евгеній К***
той момент коли я купив 5 штук їх) а відчув гул потім, все субєктивно, у меня при 1300 таке, тут до уваги розмір корпусу
- Евгеній К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купив у цієї фірми корпус за 8к, там самі бічові куллери, а хотілось би такі з коробки, купив окремо, але тут Аргб, а там ргб підсвітка, китайський контроллер рішив проблему Аргб.
Тихі при 500 обертах- Переваги:
- 2200 РПМ
- Недоліки:
- ціна
- ВладимирВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хороший кулер, тихий
- Переваги:
- тихий
- Недоліки:
- винты крепления тяжело вкручиваются
- Кирилл Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Установил на замену ноктуа. Эти биквает шумноваты в нагрузках, но повышенная скорость оборотов и подсветка — победили.
- ВикторВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
На 100% швидкості 3шт на передній панелі корпуса тримають лист А4
- Переваги:
- Роблять вітер
- Недоліки:
- Нема
- Сергей С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Кулера отличные, правда у меня в корпусе крепления немного перекрывали подсветку, пришлось немного корпус резать.
Кулерами остался доволен, подсветка яркая. Подключил через конвертор с RGB на ARGB так как в материнской плате нет ARGB порта.
#мояраспаковка- Переваги:
- Подсветка, цена
- fnx
який конвектор використовуєте?
- Сергей С***
Использую вот этот, Хаб для управления RGB подсветкой DeepCool Gamerstorm (RGB CONVERTOR) Подробнее: посилання
- Андрей К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
вентиляторы отличные, полностью справляются со своей задачей. Проблем в работе никаких не замечено. Розетка на высоте.
- Переваги:
- хорошо работают
- Недоліки:
- нет
