• Материнська плата Asus ROG Strix X399-E Gaming (sTR4, AMD X399, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Asus ROG Strix X399-E Gaming (sTR4, AMD X399, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Asus ROG Strix X399-E Gaming (sTR4, AMD X399, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата Asus ROG Strix X399-E Gaming (sTR4, AMD X399, PCI-Ex16) - зображення 4
 • Материнська плата Asus ROG Strix X399-E Gaming (sTR4, AMD X399, PCI-Ex16) - зображення 5
 • Материнська плата Asus ROG Strix X399-E Gaming (sTR4, AMD X399, PCI-Ex16) - зображення 6
 • Материнська плата Asus ROG Strix X399-E Gaming (sTR4, AMD X399, PCI-Ex16) - зображення 7
Материнська плата Asus ROG Strix X399-E Gaming (sTR4, AMD X399, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen Threadripper
 • GECID The Choice of Gamers

Опис Материнська плата Asus ROG Strix X399-E Gaming (sTR4, AMD X399, PCI-Ex16)

Материнські плати ROG Strix Gaming продовжують славні традиції геймерських продуктів серії Pro Gaming, доповнюючи їх сучасними рішеннями від команди розробників Republic of Gamers. Модель ROG Strix X399-E Gaming — це сміливий дизайн, першокласна продуктивність і неймовірний звук. Підтримка новітніх процесорів AMD поєднується в цьому стильному пристрої з ексклюзивними інноваціями серії ROG. Приєднуйтесь до Республіки Геймерів і перемагайте разом з ROG Strix X399-E Gaming!

Затьмарюючи конкурентів
Технологія ASUS Aura Sync дає можливість використовувати разом одразу кілька пристроїв зі світлодіодною підсвіткою Aura, забезпечуючи ідеальну синхронізацію візуальних ефектів із єдиним центром керування зі зручного застосунку. За допомогою Aura Sync ви зможете створити справжню симфонію світла та зробити зовнішній вигляд свого комп'ютера воістину унікальним!

Світлодіодна підсвітка Aura
ROG Strix Gaming — це не тільки потужна та функціональна, але ще й неймовірно красива материнська плата. Крім вбудованої підсвітки, до неї можна під'єднати стандартні світлодіодні стрічки та у такий спосіб надати комп'ютеру ще більшу індивідуальність і яскравість. Для керування підсвіткою (як вбудованою, так і зовнішньої) додається спеціальна утиліта, яка пропонує дев'ять режимів роботи.

Чудова якість звучання
Вбудована аудіосистема SupremeFX, реалізована на цій материнській платі, може похвалитися неймовірно високою якістю лінійного входу для запису звуку, так само як і лінійного виходу для його відтворення. Крім сучасного кодека, до її складу входять операційні підсилювачі, що відрізняються низьким рівнем спотворень.

Sonic Studio III
Як програмне доповнення до материнської плати пропонується утиліта Sonic Studio III, яка дає змогу задати безліч налаштувань вбудованої аудіосистеми. З її допомогою також можна створити та застосувати профілі з різними наборами параметрів, оптимізовані під конкретні програми.

Sonic Radar III
Розроблена фахівцями ASUS функція Sonic Radar III дає можливість візуалізації джерел звуку в комп'ютерній грі, навіть якщо ті не перебувають у межах прямої видимості. Водночас напрямок на розташування ворога вказується стрілкою, а можливість посилення гучності дасть змогу почути навіть найслабші звуки.

Автоматичне налаштування різних параметрів комп'ютера
Знайти оптимальні налаштування комп'ютера стало гранично просто — досить скористатися функцією 5-сторонньої оптимізації від ASUS! З її допомогою можна легко домогтися максимальної продуктивності процесора або економії електроенергії, задати стабільні налаштування цифрової системи живлення, відрегулювати швидкість роботи вентиляторів і навіть конфігурувати мережевий контролер і аудіосистему. Таким чином, комп'ютер моментально оптимізується під конкретні програми, які використовуються в даний момент часу.

Холодно та тихіше
Fan Xpert 4 Core — це інтелектуальна система керування вентиляторами, яка допоможе домогтися ефективного охолодження комп'ютера за мінімального рівня шуму. Підтримуються як 4-, так і 3-контактні вентилятори з будь-яким способом регулювання (ШІМ або налаштування напруги).

Прискорюйтесь!
Ця материнська плата підтримує технологію RAMCache, за допомогою якої можна виділити частину системної пам'яті для використання як надшвидкого кешу для жорсткого диска або NVMe-накопичувача. Це допоможе неабияк прискорити час завантаження часто застосовуваних програм.

Захист мережевого інтерфейсу — LANGUARD
Роз'єм дротової мережі на цій материнській платі обладнується спеціальним захистом від статичної електрики та перепадів напруги.

Більше, ніж віртуальна реальність
Материнська плата ROG Strix X399-E Gaming має значок «Beyond VR Ready», що означає не тільки повну сумісність із сучасними системами віртуальної реальності, а й високу продуктивність, необхідну для будь-яких інших типів застосунків: професійних, геймерських, розважальних.

Характеристики Материнська плата Asus ROG Strix X399-E Gaming (sTR4, AMD X399, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Підтримка процесорів
 • AMD Ryzen Threadripper
PCI Express x16
PCI Express x1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 7

 • олег Глезин
  • Продавець: Rozetka

  Подскажите, какую память лучше всего взять? Чтоб максимальная совместимость была, и частоту максимальную выдавало. Спасибо.

 • Григорий
  • Продавець: Rozetka

  Поскажите какую сюда можно поставить видеокарту. Спасибо.

 • Иван Трач
  • Продавець: Rozetka

  Если поменять охлад цепей питания на Фуллкавер водоблок, то гарантия останится, или нет. А то хочу охлад от EK, на проц и цепи одним водоблоком.

Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення