• Материнська плата Asus Prime B365M-K (s1151, Intel B365, PCI-Ex16) - зображення 1
 • Материнська плата Asus Prime B365M-K (s1151, Intel B365, PCI-Ex16) - зображення 2
 • Материнська плата Asus Prime B365M-K (s1151, Intel B365, PCI-Ex16) - зображення 3
 • Материнська плата Asus Prime B365M-K (s1151, Intel B365, PCI-Ex16) - зображення 4
 • Материнська плата Asus Prime B365M-K (s1151, Intel B365, PCI-Ex16) - зображення 5
Материнська плата Asus Prime B365M-K (s1151, Intel B365, PCI-Ex16) - зображення 1
Сокет
Формфактор
Підтримка процесорів
 • Intel Core, Pentium Gold, Celeron 8-го і 9-го покоління під сокет LGA1151

Опис Материнська плата Asus Prime B365M-K (s1151, Intel B365, PCI-Ex16)

Материнська плата ASUS Prime B365M-K забезпечують міцну основу, необхідну для вашого першого збирання, а також гнучкість, необхідну для ваших амбіцій. Asus об'єднав усе гарне, що є в новітніх процесорах, з необхідним дизайном і розробленням, тому ви отримуєте переваги від передових технологій, включно з автоматичним настроюванням системи, всебічним керуванням охолодженням й імерсійною вбудованою аудіосистемою.

Покращена стабільність DDR4
ASUS OptiMem зберігає цілісність сигналу пам'яті, переспрямовуючи траси та переходи на оптимальний рівень друкованої плати, а схема трасування T-Topology забезпечує синхронізацію сигналів за часом за допомогою балансування довжин трас між слотами пам'яті. Ці удосконалення дають змогу ASUS Prime B365M-K підтримувати широкий спектр наборів пам'яті з двома модулями пам'яті DIMM, забезпечуючи водночас стабільність вашого збирання, для роботи з будь-яким типом робочого навантаження — чи то гра, чи то робота з інтенсивними застосунками.

Всебічна енергоефективність
З блоком оброблення енергії (EPU) ви зможете заощадити електроенергію в масштабі всієї системи. EPU автоматично оптимізує енергоспоживання й максимізує економію з режимом, якого бракує — розумним налаштуванням, яке створює сценарій екстремального енергозбереження за допомогою вимкнення невикористовуваних контролерів вводу-виводу.

Вимогливі тести на сумісність
Компанія ASUS - найбільший у світі виробник материнських плат; компанія реалізує в них функції й можливості, які задовольняють вимоги користувачів. Продукція створюється згідно з суворими стандартами якості, у ній використовуються найкращі компоненти. Материнські плати перевіряються на сумісність із більш ніж 1000 компонентами і пристроями і піддаються не менш ніж 7000 годин строгих випробувань. Тому ви можете бути впевнені, що плати ASUS будуть стабільно працювати в будь-яких умовах і з будь-якими застосунками. Найкращі комп'ютери створюються на базі материнських плат ASUS.

Для максимальної надійності та довговічності
Цілий ряд інженерних рішень, реалізованих у материнській платі ASUS, слугують для їхнього захисту від електричних перевантажень, корозії й інших неприємностей. Материнська плата ASUS забезпечить гарантовано довгий термін служби.

Цифрова система живлення
Цифровий стабілізатор живлення DIGI+, реалізовуваний на новій материнській платі ASUS, наділяє її високою енергоефективністю і прекрасним розгінним потенціалом.

Захист від перевантаження по струму
Для запобігання перевантаження за струмом та коротких замикань на материнській платі використовуються вбудовані запобіжники. Вони захищають усі компоненти пристрою, починаючи з периферійних роз'ємів і закінчуючи слотами пам'яті.

Захист від електростатичних розрядів
Система заземлення слугує захистом материнської плати від потенційно небезпечних розрядів статичної електрики.

Збільшений термін служби
Твердотільні конденсатори, що використовуються на материнській платі ASUS, забезпечують довший термін служби, який становить 5000 годин. Ці компоненти проходять ретельне тестування в умовах високої температури (аж до 105°), яке підтверджує їхню здатність працювати довго та стабільно в найжорсткіших умовах.

Спрощений режим — спеціально для недосвідчених користувачів
ASUS UEFI BIOS являє собою реалізацію стандарту UEFI (Unified Extensible Firmware Interface — Уніфікований розширюваний інтерфейс прошивки), який прийшов на зміну традиційним системам BIOS. Однією з видимих неозброєним поглядом переваг ASUS UEFI BIOS є підтримання не тільки клавіатури, а й миші. Крім того, спеціально для недосвідчених користувачів пропонують спрощений режим роботи (EZ Mode), у якому можна легко та швидко поставити базові налаштування комп'ютерної системи.

Характеристики Материнська плата Asus Prime B365M-K (s1151, Intel B365, PCI-Ex16)

Сокет
Країна-виробник
Чипсет (Північний міст)
Формфактор
Кількість роз'ємів M.2 (NGFF)
Підтримка процесорів
 • Intel Core, Pentium Gold, Celeron 8-го і 9-го покоління під сокет LGA1151
PCI Express x16
PCI Express x1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 50

 • Святюк Юрій
  • Продавець: Rozetka

  I5 7500 можно ставить?

 • Данило Меранов
  • Продавець: Rozetka

  Зі старту підхопив процесор Intel Core i5-9400F 2.9GHz / 8GT / s / 9MB (BX80684I59400F) s1151 BOX (купував теж в Розетці). Ніяких оновлень прошивок не знадобилось.
  Для тих, хто ще не працював з подібними материнками, пропоную в біосі одразу в розділі Tools вимкнути Q-Installer! Це наче і постійне оновлення софта для плати, але в ньому є декілька "фішок", таких як вимикання мережевої карти на 10-15 секунд...

 • SilveR
  • Продавець: Rozetka

  Заказа данную материнскую плату она не запускается , идёт питание но не запускается биос. Что делать ? Можно ли оформить возврат ?

Дивитися всі відгуки →

Відео з Материнська плата Asus Prime B365M-K (s1151, Intel B365, PCI-Ex16)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення