Монітор 24.5" Asus TUF Gaming VG259QR (90LM0530-B03370)

6 відгуків

Код:  287673028

Відгуки покупців про Монітор 24.5" Asus TUF Gaming VG259QR (90LM0530-B03370) 6

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Руслан Федусяк
  • Продавець: Rozetka

  Хороший монітор, без битих пікселів, гарна якість зображення, рекомендую.

 • Тарас Писарчук
  • Продавець: Rozetka

  Ставлю 3 бали за надто хитрих маркетологів Asus, і таких же реселлерів, які здирають більш ніж 2000 грн переплати за монітор з мінімальними змінами порівняно з модельним рядом попередніх років. Наклейка 'Nvidia G-sync", розігнана зі 144 до 165Гц матриця, роздута з 23.8 до 24.5 діагональ при FullHD розрішенні - цього не коштують. Так, різниця при переході з 75Гц моніка 2014 року Samsung S24E391HL з 6-бітною матрицею є. Для використання в домашніх умовах і для роботи (перегляд медичних DICOM зображень) і для геймінга, загалом підходить. Але вимагає переключення збережених користувацьких профілів налаштувань зображення.

  Переваги:
  Якісна 8-бітна матриця (а не 6 біт + FRC, як це було в старіших моделях), частота оновлення більше 60Гц, підтримка адаптивної синхронізації (перевіряв з Gigabyte GTX 1060 6Gb G1), якісний корпус з регульованою по висоті стійкою з тунелем для прокладки кабелів. Основа стійки відносно невелика, і займає менше місця на столі, порівняно з T-подібною, АЛЕ: виліт монітора допереду через наявність механізму регулювання висоти більший, що слід враховувати при невеликому по глибині столі, де стоятиме монітор.Запасу яскравості 300кд/м2 вистачить для роботи в будь-яких умовах освітлення.
  Недоліки:
  Завищена ціна за маркетинговий трюк - наліпку на корпусі "Gsync" і 165Гц. Модель 2019р, VG249Q, з підтримкою Adaptive sync (підходить і для відеокарт AMD, і сумісна з 1000-ною, 16...-ною і новішими серіями відеокарт Nvidia), коштує 5750грн. Завелика діагональ 24.5 дюймів при fullHD роздільній здатності автоматично зменшує щільність пікселів; краще б залишили діагональ на рівні старіших моделей - 23.8. Незручне розміщення кнопок керування на задній стінці справа, ще й зависоко. Швидкості відгуку матриці 1мс тут і близько немає (той же маркетинговий хід), тут є чесні 4мс. Безглузді технології-"улучшайзери", що подаються, як переваги, насправді в OSD меню монітора або неактивні, або якщо в стають доступними для включення, то безнадійно псують зображення.
  • Тарас Писарчук

   Не здавав куплений монітор назад для обміну на більш дешеву модель з 144Гц, без технології G-sync, по 2 причинах: 1. Матриця вже купленого монітора без битих пікселів, що вже - удача (перевіряв в точці видачі Розетки за 200грн). Не факт, що товарні залишки моделі 2019 року VG249Q за 5700грн, куплені в травні 2021р., прийдуть без битих пікселів, глоу-ефекту і без бракованої підсвітки. 2. Не хочу зв'язуватись із сервісом Розетки, із 2-тижневим очікуванням рішення, чи немає зданий мною монітор мікроподряпин від дихання; бо наклейки по кутах монітора із рекламою технологій вже зняті і були пошкоджені (відклеїти їх від корпуса монітора без розриву неможливо). А це - вже підстава для відмови у поверненні коштів. Тим більш монітор використовується в тому числі для роботи, а її специфіка не передбачає простою.

  • Представник бренду ASUS

   Доброго вечора, Тарас!Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію ти ділитеся враженнями про неї!

  • Никс

   да ты просто размер матрицы сравни хотя бы = 23,8 против 24,5

 • Антон
  • Продавець: Rozetka

  Крутой моник, советую!

  Переваги:
  АСУС
  Недоліки:
  нема
 • Нихат Оездал
  • Продавець: Rozetka

  Отличный монитор. Есть регулировка по высоте. Порадовала качественная "картинка". До это был 144Гц, и сказать, что после перехода на 165Гц прям был ВАУ эффект - так нет.Может быть, если рядом их поставить так разницу и ощутишь... Но что больше греет душу - отсутствие вопросов по нему - дочь играет и могз не колупает.

 • Дмитрий
  • Продавець: Rozetka

  Очень удобно наличие веса крепления. Сразу купил телескопическую ножку для стола, что бы монитор не нанимал место.
  Порадовало отсутвие битых пикселей сразу из коробки. Не пришлось менять.

  Переваги:
  Хороший монитор на адекватные деньги.
  Недоліки:
  пока не заметил.
  • Представник бренду ASUS

   Здравствуйте, Дмитрий! Спасибо за Ваш выбор и за то, что длитесь впечатлениями о нашей продукции! Чтобы полностью раскрыть возможности данного игрового монитора рекомендуем не забывать про апгрейд комплектующих ПК актуальными моделями.

 • Сергей
  • Продавець: Rozetka

  Купил этот монитор на замену Асус Vs239 60 Гц. Без битых пикселей попался сразу. 144 Гц (но в настройках можно включить 165 Гц) хватает за глаза (видяха 2080ti мне в Киберпанке дает 70 кадров на максималках). не знаю, какая новая игра на максималках у меня пойдет на 144 кадра в секунду, разве что старенькие Контра и Дота.
  Юзаю с Ж-синком. Но если, вдруг, потом куплю видяху АМД, то буду юзать их адаптив-синк.
  Для галочки попробовал работают ли колонки. Работают. Больше от них и не ждал. Не знаю. кто юзает встроенные колонки в мониторы. Они все звучат, как смартфон.

  Переваги:
  Наличие и Ж-синк и Адаптив-синк, крепление веса 100 (прицепил на кронштейн), юсб-хаб
  Недоліки:
  Звук из колонок оставляет желать лучшего (хотя, они все такие).
  • Представник бренду ASUS

   Здравствуйте, Сергей! Спасибо за Ваш выбор и за то, что делитесь впечатлениями о нашей продукции!

  • Тарас Писарчук

   В цій моделі монітора немає встроєних колонок

  • Сергей

   Есть тут колонки. Может Вы путаете с другим монитором? Бывает отличие в одной букве, а модель совсем другая.