Комп'ютер Apple Mac mini М1 2020 (MGNR3UA/A) - зображення 1
  Комп'ютер Apple Mac mini М1 2020 (MGNR3UA/A) - зображення 2

Apple M1 / RAM 8 ГБ / SSD 256 ГБ / Apple M1 Graphics / без ОД / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / macOS Big Sur

 • Немає в наявності

27 499

Продавець: Rozetka

Опис Комп'ютер Apple Mac mini М1 2020 (MGNR3UA/A)

Оновлений і заряджений
Чип Apple M1 дав змогу вивести найбільш універсальний настільний комп'ютер на принципово новий рівень. Потужність процесора зросла втричі. Графіка обробляється вшестеро швидше. А завдяки найпередовішій системі Neural Engine швидкість машинного навчання зросла до 15 разів. Mac mini надасть вам нових ресурсів для роботи, ігор і творчості — більше, ніж ви могли собі уявити.

Маленький чип. Грандіозний прорив.
Зустрічайте. Перший чип, розроблений спеціально для Mac. Дивна річ, але система на чипі Apple M1 вміщує 16 мільярдів транзисторів і об'єднує центральний і графічний процесори, систему Neural Engine, контролери уведення-виведення і безліч інших компонентів. Чип Apple M1 дає змогу використовувати на Mac унікальні технології і забезпечує неймовірну продуктивність у поєднанні з найкращою в галузі енергоефективністю. Це не просто ще один крок для Mac — це принципово новий рівень можливостей.

8-ядерний процесор
Потужний малий
Чип M1 забезпечує надзвичайну швидкість і потужність роботи Mac mini. 8-ядерний процесор утричі збільшив продуктивність, як порівняти з Mac mini попереднього покоління, однак розміри квадратного корпусу комп'ютера залишилися колишніми: його ширина становить усього 19,7 см.

Краса починається з чипа
8-ядерний графічний процесор у чипі M1 — найпотужніший з усіх, що коли-небудь створювали Apple. Це найшвидший у світі графічний процесор для персонального комп'ютера. З ним швидкість оброблення графіки на Mac mini виросла вшестеро. Це просто неймовірна графічна міць, особливо для такого компактного пристрою.

Машинне навчання
16-ядерна система Neural Engine. Мозок усіх операцій. Машинне навчання забезпечує неймовірну швидкість роботи та широкі можливості автоматизації під час аналізу відео, розпізнавання голосу, оброблення зображень і виконання багатьох інших завдань. Чип M1 обладнано 16-ядерною системою Neural Engine, він підтримує безліч технологій на базі машинного навчання, перетворює Mac mini в найпотужнішу машину.

Уся міць macOS Big Sur і чипа М1
Операційну систему macOS Big Sur розроблено з огляду на величезний потенціал чипа M1. Неабияк оновлено застосунки. Стильний новий дизайн. І передові функції безпеки та захисту даних. Нова операційна система — це неймовірно потужне програмне забезпечення, розроблене для найбільш просунутого обладнання від Apple.

Висока швидкість і швидкий відгук
Чип M1 і операційна система macOS Big Sur злагоджено працюють разом, забезпечуючи високу швидкодію комп'ютера. Mac mini майже моментально виходить із режиму сну. Менше часу витрачається на повсякденні дії: сторінки в Safari та фотографії відбиваються миттєво. І навіть для найпотужніших застосунків завжди достатньо ресурсів.

Найбільший вибір застосунків
Користуйтеся потужними застосунками, створеними спеціально для чипа Apple M1. Ваші застосунки теж працюватимуть завдяки технології Rosetta 2. А ще ви вперше зможете використовувати застосунки для iPhone і iPad прямо в macOS Big Sur. Унаслідок чого ви матимете найбільший вибір застосунків, будь-коли доступних на Mac.

Компактний дизайн
Завдяки сукупності технологій, використаних під час створення чипа M1, Mac mini здатний випереджати комп'ютери, що неабияк перевершують його за розміром. Водночас, навіть виконуючи ресурсомісткі завдання, він споживає до 60 відсотків менше енергії, ніж модель попереднього покоління.

Об'єднана пам'ять
Оперативна пам'ять для всіх завдань. Чип M1 містить 8 ГБ надшвидкісної об'єднаної пам'яті. Вона вирізняється високою пропускною здатністю і мінімальною затримкою. Завдяки цій пам'яті процесор, графічний процесор і система Neural Engine можуть миттєво отримувати дані від застосунків і обмінюватися цими даними між собою. Тому все працює швидко та плавно.

SSD-накопичувач
У Mac mini встановлено SSD-накопичувач надзвичайної місткості для всіх ваших фотографій, відео, файлів і застосунків. А завдяки швидкостям до 3,4 ГБ/с застосунки та файли будуть запускатися миттєво.

Універсальність
Скрізь на своєму місці
Компактні розміри, висока продуктивність і великий набір портів дають змогу використовувати Mac mini для виконання найрізноманітніших завдань у найрізноманітніших сферах. Усе тому, що всередині корпусу зі стороною всього 19,7 см приховано неймовірно потужний чип M1 — серце маленького, але працьовитого Mac mini.

Домашній офіс
На базі Mac mini можна скласти потужну робочу станцію. Потрібно тільки під'єднати до нього клавіатуру, мишу або трекпад і один або два монітори.

Ігри
Графічний процесор, вбудований у чип M1, за продуктивністю не поступається дискретним. Тому складна графіка в іграх відбивається без затримок, а зображення має чіткіший вигляд.

Створення музики
8-ядерний центральний процесор, надшвидка об'єднана пам'ять і прискорювачі машинного навчання — чип M1 дає змогу одночасно використовувати в Logic Pro більше доріжок, плагінів і фільтрів, ніж на будь-яких попередніх моделях Mac mini.

Цифрове мистецтво та вивіски
Mac mini можна використовувати для демонстрації приголомшливих інсталяцій або відбиття гігантських цифрових вітрин: для цього він має потужний чип і великий набір портів. Крім того, Mac mini займає мало місця і вкрай ефективно витрачає енергію.

Під'єднання та розширення
Під'єднуйте та володарюйте
Два надзвичайно швидких порти Thunderbolt, два порти USB-A, порт HDMI 2.0, підтримання Wi-Fi 6 і Gigabit Ethernet — Mac mini готовий практично до будь-якого під'єднання.

Порти Thunderbolt
Передавайте дані зі швидкістю до 40 Гбітів/с. Під'єднуйте та заряджайте зовнішні пристрої. Під'єднайте монітор із роздільною здатністю до 6K. Ще один монітор із роздільною здатністю до 4K можна під'єднати до порту HDMI 2.0.

Wi‑Fi 6
Ще одна технологія, яка вперше стала доступна на Mac mini, — Wi-Fi 6. Цей стандарт забезпечує вищу якість зв'язку з пропускною здатністю до 1,2 Гбіта/с. Передавання файлів і резервне копіювання в Time Machine будуть миттєвими.

Характеристики Комп'ютер Apple Mac mini М1 2020 (MGNR3UA/A)

Короткі технічні характеристики
 • Apple M1 / RAM 8 ГБ / SSD 256 ГБ / Apple M1 Graphics / без ОД / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / macOS Big Sur
Обсяг оперативної пам'яті
Порти
 • 2 х Thunderbolt 3 (USB Type-C) другого покоління (до 10 Гбіт/с) / 2 х USB 3.0 (Type A) / HDMI 2.0 / LAN (RJ-45) / аудіовихід
Потужність БЖ
 • 150 Вт
Відеокарта
Попередньо встановлене ПЗ
 • macOS Big Sur
Розміри
 • 197 х 197 х 36 мм
Вага
 • 1.2 кг
Комплект постачання
 • Неттоп
  Кабель живлення
  Документація
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 5

 • Владимир Миняйло
  • Продавець: Rozetka

  Только распаковал, буду подключать, но первые впечетления, вау!

  Переваги:
  Невероятно стильный
  Недоліки:
  Только распаковал
 • Станислав Растворов
  • Продавець: Rozetka

  Очень доволен покупкой!

  Использую для мобильной разработки (iOS). Xcode работает отлично: компилируется все быстро, работает стабильно, даже в Storyboard не тормозит ничего.

  Оперативной памяти 8 ГБ оказалось достаточно, учитывая то, как Apple Silicon ей управляет.

  В таких процессах, как обработка фото в Lightroom и Photoshop компьютер тоже показывает себя с лучшей стороны.

  SSD быстрый (больше 2 ГБ/с на чтение и запись), но 256 ГБ это всё-таки не так много. Правда, решается это просто внешним / сетевым диском.

  Переваги:
  Быстрый, тихий
  Недоліки:
  Нет
 • Алексей Горлов
  • Продавець: Rozetka

  Покупал не на розетке, но мнением поделюсь.
  Максимально практичный и удобный компьютер. Портов достаточно для любых целей, корпус сделан из приятного аллюминия. Ничего не люфтит, не скрипит. Места занимает очень мало. Производительность превосходная, имеется встроенный динамик, которого в принципе хватает для просмотра видео и фильмов, но на большее не нужно рассчитывать. Если Вам нужен полноценный компьютер (в нём стоит М1 не урезанный по количеству ядер, в отличаи от MacBook Air), который можно переносить в рюкзаке, то это лучший вариант. К тому же, это входной билет в экосистему Эппл для тех, кто сомневается. Берите, не пожалеете.

  Переваги:
  Не шумит, эргономичный, производительный, стильный - Впишется в любой интерьер. Много портов, встроенный динамик.
  Недоліки:
  Комплектация. Кроме компьютера, кабеля питания и наклеек в коробке нет ничего
Дивитися усі відгуки до товару →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення