- Вадим Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Гарний вибір по співвідношенню якість/ціна
- Переваги:
- Чорний колір
- Недоліки:
- Динаміки слабенькі
- Сергій П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Непоганий монітор для роботи
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Нема
- Петро Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хороший недорогий 2к монітор
- Переваги:
- Ціна, якість зображення
- Недоліки:
- -
- Андрій Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Монітором дуже задоволений, яскраві насичені кольори, чорний є чорний і білий колір виглядає природно, засвітів немає і битих пікселів теж немає!!!!
- Переваги:
- Насичені кольори, адекватна ціна!!!
- Недоліки:
- Динаміки звучать ніяк наче з відра! Ну добре що єсть динаміки!!!
- Ігор Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
я не був впевнений, що відеокарта вивалить картинку 2560х1440, але це сталося!!!
на цьому моніторі в 2 рази більше місця ніж на екрані ноутбука 1920х1080
я вже півроку кайфую з цього- Переваги:
- показує геть усі букви і цифри
- Недоліки:
- відсутні
- БогданВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
за таку ціну , такий великий приємний монітор , просто кайф
(Використовую для Веб дизайну)- Переваги:
- Картинка ,налаштування легке
- Недоліки:
- Треба було трішки відкрутити болтик щоб екран рухався , був ну дуже затянутий
- СергійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
В даній ціновій найкращий VA, якість пристойна, в налаштуваннях багато пунктів для підлаштування, дивитись фільми в HDR приємно, незвично після IPS, але за кілька днів можна звикнути, чудова робоча конячка, все просто і надійно.
- Переваги:
- Широка кольорова гама, справжні 8 біт, HDR, 2К
- Недоліки:
- Відсутні
- Ганна К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Читала в интернете что нужно выставить в настройках 2к расширение,но нет возможности это сделать. На ps4 и PC максимум 1080...
- Переваги:
- Хорошая цена
- Недоліки:
- Это не 2к,а 1920х1080
- Дмитрий К***
Тоже думал что это проблема. Оказалось ps4 не поддерживает формат 2к. Только fullHD или 4к. Это не проблема монитора.
- Олег Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Думал будет очень много места занимать на столе, но прикрепив к универсальной ножке понял, что места на столе не занимает вообще. К большой площади монитора привыкаеш быстро.
- Переваги:
- Цена. Много настроек.
- Недоліки:
- Пока нету
- Владислав К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хороший монітор, рекомендую.
- Переваги:
- ціна, якість.
- Виктор М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
хороший монитор, яркая и насыщенная картинка. Яркость в настройках пришлось даже немножко убирать, разрешение экрана в настройках максимальное 1920х1080, если вы хотите выставить 2560х1440 то это надо заходить в пользовательские настройки и самому добавлять
- Переваги:
- яркая насыщенная картинка
- Недоліки:
- нету
- Стеценко А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Касаемо качества изображения, не могу сравнить, т.к перешёл со старого монитора 1680х1050, разница понятно большая. Ножка хлипкой мне не показалась, специально пошатал стол - ну да, есть колебания монитора, но вполне нормальные для его размера/веса на ножке. Динамики как я написал, хуже чем в телефоне, даже копеечные от ЮСБ порта будут намного лучше. Но учитывая что это монитор а не телевизор, минусом не считаю.
- Переваги:
- Тонкие рамки, наличие динамиков.
- Недоліки:
- Динамики "формальные", по принципу лучше чем ничего. Громкость и звучание хуже чем в телефоне.
- Денис Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Были сомнения насчёт VA. Но изображение отличное.
- Переваги:
- Всё, что ожидал, всё получил. Всё работает отлично!
- АндрейВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отлично за эти деньги
- Переваги:
- QHD
- Пономарев Д***Продавець: Rozetka
Хороший монитор ЛОСь! Из относительно недорогих. Мрачные китайцы хоть бы первую букву написали нормально "А" в названии монитора, а то получаем монитор для конкретных "ЛОСей"
- Петро Ф***Продавець: Rozetka
Не розумію навіщо люди понаставляли 5 зірочок, я купив цей монітор на основі відгуків і не розділяю цієї радості. Єдина перевага, це ціна, але при умові, що ви готові отримати посередню якість зображення і зернистість. В порівнянні з моїм іншим монітором, трішки більшої діагоналі 4к та ips, це небо і земля. Так ціна вища, але чи варті страждання економії 3к грн, вирішувати вам.
- Переваги:
- Велика діагональ, ціна
- Недоліки:
- Зернистість, тип матриці
- Сашок
А з чим саме порівнюєте? На які моделі краще глянути щоб отримати 2к набагато кращий екран 27ʼʼ?
- Сергій Б***
в чому саме страждання і що значить "зернистість"?
- АндрійПродавець: Rozetka
Был выбор в данной ценовой категории между этим монитором и монитором Philips c FHD, 144 Гц, такой же матрицей VA.
У Филипса какая-то блеклая картинка, но выглядит статусней.
Преимущества АОС над вторым: разрешение 2К, более интересные цвета.
Кстати 75 Гц в видео выглядит очень даже неплохо. В игры не играю, не скажу.
Из минусов: дешёвый на ощупь пластик, дешёвая надпись краской, рамки довольно большие, хлипкая ножка - немного задел стол и монитор уже "гуляет".
В принципе в своём ценовом сегменте из новых устройств ± неплохой выбор.
Но если хочется новый монитор и есть возможность поднакопить, то советую так и сделать.- Переваги:
- Разрешение 2К, хорошая цветопередача, хороший запас яркости
- Недоліки:
- Дешёвый вид, хлипкая ножка
