Монітор 24.5" Acer Nitro VG252QP (UM.KV2EE.P01) - NVIDIA® G-SYNC® Compatible / 8-bit / DisplayHDR 400

56 відгуків

Код:  220286491

Відгуки покупців про Монітор 24.5" Acer Nitro VG252QP (UM.KV2EE.P01) - NVIDIA® G-SYNC® Compatible / 8-bit / DisplayHDR 400 56

Фотографії та відео покупців

 • Монітор 24.5" Acer Nitro VG252QP (UM.KV2EE.P01) - NVIDIA® G-SYNC® Compatible / 8-bit / DisplayHDR 400 фото від покупців 1
 • Монітор 24.5" Acer Nitro VG252QP (UM.KV2EE.P01) - NVIDIA® G-SYNC® Compatible / 8-bit / DisplayHDR 400 фото від покупців 2
 • Монітор 24.5" Acer Nitro VG252QP (UM.KV2EE.P01) - NVIDIA® G-SYNC® Compatible / 8-bit / DisplayHDR 400 фото від покупців 3
 • Монітор 24.5" Acer Nitro VG252QP (UM.KV2EE.P01) - NVIDIA® G-SYNC® Compatible / 8-bit / DisplayHDR 400
 • Монітор 24.5" Acer Nitro VG252QP (UM.KV2EE.P01) - NVIDIA® G-SYNC® Compatible / 8-bit / DisplayHDR 400 фото від покупців 4
 • Монітор 24.5" Acer Nitro VG252QP (UM.KV2EE.P01) - NVIDIA® G-SYNC® Compatible / 8-bit / DisplayHDR 400 фото від покупців 5
 • Монітор 24.5" Acer Nitro VG252QP (UM.KV2EE.P01) - NVIDIA® G-SYNC® Compatible / 8-bit / DisplayHDR 400 фото від покупців 6
 • Монітор 24.5" Acer Nitro VG252QP (UM.KV2EE.P01) - NVIDIA® G-SYNC® Compatible / 8-bit / DisplayHDR 400

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

Найкорисніші відгуки

 • Олександр Святодух
  • Продавець: Rozetka

  Купував на заміну LG M2452 24'' 60 Гц телевізору-монітору і залишився цілком задоволений покупкою. Всі задані параметри в повному обсязі відповідають дійсності (може крім Flicker-Less, Bluelight Shield, Low Dimming, Comfyview, ZeroFrame, бо тільки 2 перших параметри зазначені всюди, а інші тільки у розетці і важко підтвердити навіть їх наявність). Також задоволений комплектацією і наявністю DisplayPort 1.2a(1.4) і HDMI кабелів, дизайном і маленьким індикатором живлення.

  HDR перевірив спеціальною програмою з офіційного сайту VESA посиланнязнизу і дійсно HDR-400 пройшов всі тести. Маю відеокарту GTX 1060, в панелі керування NVIDIA виставив 10-біт, повний діапазон кольорів, налаштування від NVIDIA - картинка чітка і насичена наскільки дозволяє цей рівень HDR, але скріншоти і захват екрану виглядають відбіленими і це відома проблема, але якщо використовувати програми які мають захват HDR10 - то все дуже якісно і кольорово. Всі інші профілі крім HDR треба дуже ретельно налаштовувати, бо з нуля вони неприємні для очей.

  На фотографіях світліший знімок - з HDR режимом камери телефону, темніший - без HDR режиму камери телефону, в обох випадках HDR-400 режим дисплею.

  G-SYNC працює лише з увімкненою опцією Adaptive-Sync, при цьому час відгуку вище цієї опції змінюється з "предельный" на "обычный", що трохи збиває з пантелику, розривів кадрів не помічав.

  Звісно перші враження від монітору - плавність курсора і анімацій за рахунок 144 Гц, розмір дисплею і 5 мм рамки також додають враження повноти заявлених дюймів.

  Несуттєві недоліки і побажання: кнопки керування монітора гучні, але не чутливі, тобто звук натискання є, але щоб вони виконали бажану дію потрібно сильніше натиснути і після звуку, на дисплеї зліва є мінімальний засвіт, який видно тільки на чистому чорному фоні і більше ніколи, хотілося би підставку нейтрального або синього кольору і не таку глибоку як на фотографії.

  Переваги:
  Ціна, HDR-400, 144 Гц, G-SYNC, майже безрамочний, маленький індикатор живлення, DP1.2a(1.4) в комплекті!
  Недоліки:
  Надто несуттєві щоб не купувати.
  • Монітор 24.5" Acer Nitro VG252QP (UM.KV2EE.P01) - NVIDIA® G-SYNC® Compatible / 8-bit / DisplayHDR 400 фото від покупців 1
  • Монітор 24.5" Acer Nitro VG252QP (UM.KV2EE.P01) - NVIDIA® G-SYNC® Compatible / 8-bit / DisplayHDR 400 фото від покупців 2
  • Монітор 24.5" Acer Nitro VG252QP (UM.KV2EE.P01) - NVIDIA® G-SYNC® Compatible / 8-bit / DisplayHDR 400 фото від покупців 3
 • Володимир Хрущ
  • Продавець: Rozetka

  Пересів зі звичайного офісного 23.8" 75HZ 1080p 250 кд/м^2 LG монітора.

  Позитивні сторони:

  + На попередньому моніторі розмір пікселя злегка різав око, переживав що тут буде ще гірше -- на диво, навпаки, тут щільність зображення навіть трішки краща (суб'єктивно)(видно справа не лише в розмірі, а й якості виконання). Але якщо плануєте сидіти за монітором на мінімальній відстані (як, власне, за звичайним монітором і сидять) і взагалі купувати монітор відчутно дорожчий, ніж цей -- раджу шукати таки з більшою щільністю, хоча б для порівняння (принаймі 100+ ppi, ґуґліть "dpi/ppi calculator").

  + 144 Гц після 60/75 Гц це справді відчутно приємніше і зручніше, тим паче якщо поставити їх поруч. Ігри, інтернет, робота з документами -- вплив відчутно всюди, в тій чи іншій мірі (суб'єктивно -- дуже відчутно). Якщо переживаєте за стрибки FPS у "важких" іграх -- робота G-Sync і адаптивної синхронізації мене особисто задовольнили повністю і я навіть не помічаю падіння FPS у насичених сценах.

  + Відсутні рамки це приємна і одразу помітна дрібниця. Коротко: відчуття таке, немов би Ви раніше дивилися на картину в рамці, а тепер дивитесь на саме полотно на мольберті. Так, відступи по пів сантиметра по боках та зверху нікуди не зникають, але як мінімум для любителів темних тем (де лиш це можливо) вони будуть доволі непомітними.

  + Різниця в яскравості між 250 та 400 (кд/м^2) не колосальна, але справді помітна і зручна. При максимумі біля 250 одиниць 100% яскравості було недостатньо під час яскравого літнього дня, при максимумі на рівні 400 одиниць 100% не встановлював ще ні разу, 75% встановлював коли був один яскравий день (надворі весна, сонце є, але не яскраве). Якщо кімната з вікнами на південь і монітор відчутно дорожчий, ніж цей -- шукайте ще вищу максимальну яскравість.

  + HDR початкового рівня, для знайомства якраз підходить. Якщо Вам HDR потрібен лише для ігор -- нічого ніде вмикати не треба, увімкнете в налаштуваннях гри/консолі. Де-не-де HDR реалізований так (Sekiro), що після налаштування (в грі) почнете помічати нові деталі та кольори. Де-не-де так (Doom Eternal, Windows 10), що краще вимкнути і користуватись SDR. Якщо монітор відчутно дорожчий, ніж цей -- шукайте кращий HDR.

  + Додатковий HDMI порт дозволяє частково забути про ручне перемикання кабелів (DisplayPort -- PC, HDMI1 -- консоль, HDMI2 -- робочий ноутбук чи ТВ-тюнер).

  Негативні сторони (суб'єктивно дріб'язкові, я на ціну в 7 тис. грн):

  - Динаміки -- лише "щоб були". Слухати можна хіба що здалека, бажано з іншої кімнати, а ще краще -- взагалі не слухати.

  - Кнопки клацають гучно, навіть дуже. На щастя часто користуватися ними і нема потреби.

  - Товстий, як корова, і з вентиляції (зверху ззаду), якщо всунути носа, пахне підігрітим пластиком.

  P.S. Користуюсь тиждень -- задоволений повністю. Кращі ніж ця модель будуть лише професійні моделі (з "суперточними" кольорами, наприклад), або хоча би з такими ж характеристиками, але вже з розширеннями 1440р/2160р. Битих пікселів не знайдено -- дякую працівнику Розетки за допомогу!

  Переваги:
  Якість зображення, частота оновлення матриці, яскравість, відсутність рамок, G-Sync, HDR, 2х HDMI.
  Недоліки:
  Вбудовані динаміки; кнопки клацають гучно, як мишоловки; товщина і запах.

Всі відгуки

 • Микола Півоваров
  • Продавець: Rozetka

  Дякую. Монітор супер - нарікань немає!

 • Даценко Вячеслав
  • Продавець: Rozetka

  Дуже приємний монітор, перехід з 60гц найбільше дає відчути новий досвід користування таким звичним пристороєм як монітор. За свої гроші хороший варіант як на мене.

  Переваги:
  144гц, приємна картинка, Displayport + 2 HDMI 2.0, G-sync
  Недоліки:
  Не дуже міцна ніжка, трохи бовтається.
 • Алексей Яковлев
  • Продавець: Rozetka

  Монитор нормальный , на вид - ничего выдающегося или сильно отличающего его от других мониторов . Красочный . Динамики - пищалки которые если кто помнит ставили в старые компьютеры типа 286 ... т.е. убогость ровно на то что б услышать какой то звук . не пытайтесь даже сравнить с телевизионными - такие даже на китайские телеки не ставят .

  Переваги:
  Он работает
  Недоліки:
  звук динамиков
  • Алексей Яковлев

   По прошествию - иногда на секунду гаснет экран , произвольно , не часто . не запоминает настройки яркости , вернее он показывает - яркость 20 , но реально она больше , добавил / убавил единицу и она становится 20 реально . Вообщем пару звезд надо убрать с прошлого отзыва . Убого .

 • Валентин
  • Продавець: Rozetka

  Битых пикселей нету, засветов тоже. Тонкие рамки сверху и по бокам. Хорошо выглядит. Матрица имеет честных 8-bit без frc.

  Переваги:
  Хорошая 8-bit матрица
  Недоліки:
  -
 • Володимир Шведа
  • Продавець: Rozetka

  Купив даний агрегат, в цілому задоволений, на щастя битих пікселей не було , так брав додатково перевірку на місці щоб не везти додому і там розчаруватися, спочатку не хотів працювати вибило біос і все думали що віндовс настроює якісь драйвера адже перший раз підключався дісплей порт , проблема виявилась в банальному потрібно було відключити hdmi кабель той що йшов до телевізора(можливо комусь пригодиться) , якість картинки покращилась адже заміняв свій старенький 18 дюймів самсунг ще квадратик) з тим що тепер монітор плоский ще не звик ) але діло набувне, а так все задовільнило)

 • Павел Гурин
  • Продавець: Rozetka

  заказал в розетке, забрал на следующий день, все оперативно, проверил на стойке на битые пиксели, в комплекте дисплей порт и HDMI, качество динамиков ни о чем, но их наличие-просто приятный бонус. Меню интуитивно не понятно, вместо включения режима отсутствия синего света, какие-то проценты и не понятно это в плюс или в минус, в меню указаны только технологии без расшифровок-не совсем удобно. Во всем остальном все супер, к покупке рекомендую.
  #мояраспаковка

  Переваги:
  цена-качество
  Недоліки:
  ножка не регулируется по высоте, громкое нажатие кнопок настройки, интуитивно не понятное меню
  • Монітор 24.5" Acer Nitro VG252QP (UM.KV2EE.P01) - NVIDIA® G-SYNC® Compatible / 8-bit / DisplayHDR 400
 • Ерёменко Александр
  • Продавець: Rozetka

  Сын доволен, разница существенная с стоявшим до этого у него LG 21,5" 60ГЦ.
  Битых пикселей слава богу нет.

 • Максим Клещев
  • Продавець: Rozetka

  Прочел перед покупкой много не лестных комментариев, в том числе и жалобы на засветы и брак, битые пиксели, неустойчивую ногу и заломы пластика при монтаже - ничего такого не случилось. Заусенцы на пластике есть, но глаза же не колит :) Вообще-то, потратил время на чтение комментариев в пустую. Есть рейтинг в звёздах - это покащатель. Да, после топового 29 дюймового монитора, немного нужно привыкнуть, но сама суть покупки - наличие технологии синхронизации с видеокартой NVIDEA, и я отмечу, что работает превосходно на высоких частотах через Display Port. С предыдущим монитором на 75 Hz не сравнить. Колонки использую внешние. Эргономика - выше ожиданий!!! А жалею, что не взял с большей диагональю. Про безопасность: Глаза как на курорте. Один не ключевой и мало существенный момент - очень теплые тона. В целом, монитор отличный, рекомендую к покупке.

  Переваги:
  Акционная цена, хорошее качество
  Недоліки:
  Сильно теплые тона, а регулировка не решает полностью
 • Роман
  • Продавець: Rozetka

  В среднем оценка получилась 3.....

  В пункте выдачи предложило проверку на битые пиксели (что +), но дальше начался цирк:

  Монитор не включался - предложили переоформить заказ с доставкой на другую дату.
  Через пол часа позвонили, удалось монитор включить (первый раз не смогли вставить нормально кабель питания)
  Монитор не подключался к компу - оказался поломан DVI кабель на точке проверки... еще время...

  Вобщем качество обслуживания радость от приобретения как то поумерили....

  Переваги:
  Монитор 5 балов (великолепный монитор за свои деньги)
  Недоліки:
  Обслуживание в пункте выдачи - 2
 • Александр Серебров
  • Продавець: Rozetka

  Отличный Монитор,советую к покупке,битых пикселей нет, много настроек.на любой вкус! Получил то что хотел!

  Переваги:
  IPS,144гц много настроек, под игры отличный!
  Недоліки:
  цена. подставка не регулируемая!
  • Монітор 24.5" Acer Nitro VG252QP (UM.KV2EE.P01) - NVIDIA® G-SYNC® Compatible / 8-bit / DisplayHDR 400 фото від покупців 5