Місткість накопичувача
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Швидкість обертання шпинделя

Опис Жорсткий диск 2TB Seagate Pipeline 5900rpm 64MB 3.5 SATA III (ST2000VM003)

Опис Жорсткий диск 2TB Seagate Pipeline 5900rpm 64MB 3.5 SATA III (ST2000VM003)

Жорсткі диски Seagate Pipeline HD Series ємністю 2 ТБ працюють надійно навіть у цілодобовому режимі, споживають невелику кількість електроенергії при високій продуктивності, відрізняються низьким рівнем шуму і забезпечують ефективну передачу потокового відео.

Підтримують не менше 10 відеопотоків високої чіткості і здатні працювати при температурі до 75°C, ці диски не тільки є надійним сховищем даних, але і дають можливість користуватися всіма сучасними послугами, такими як цифровий відеозапис і відео за запитом.

Завдяки поєднанню найбільш економічних в галузі профілів енергоспоживання і турботі компанії Seagate про довкілля, диски Pipeline HD більш ніж екологічні. Покупці отримують універсальне і надійне рішення, розроблене з урахуванням екологічних вимог та потреб клієнтів.

При низькому енергоспоживанні жорсткі диски Pipeline HD володіють високою продуктивністю і дуже ефективні в роботі. Так, вони підтримують одночасну передачу не менше десяти відеопотоків високої чіткості.

Екологічність і найкраще в цьому класі співвідношення продуктивності і споживання енергії дозволяють знизити вплив на навколишнє середовище. Ці жорсткі диски відповідають суворим вимогам програм енергозбереження, таких як Energy Star.

Технологія двигуна Seagate Soft Sonic гарантує практично безшумну (на рівні 19 дБ) і безперебійну роботу диска протягом довгих років експлуатації.
Низькі вимоги до охолодження, безшумна і безперебійна робота жорсткого диска в цілодобовому режимі 365 днів в році. Висока надійність навіть при безперервній роботі

Крім високої екологічності стратегія Seagate Think Green забезпечує підвищену надійність, низьке енергоспоживання, застосування програм повторної переробки, відповідність вимогам RoHS і вимогам до низького вмісту галогенів.

Характеристики Жорсткий диск 2TB Seagate Pipeline 5900rpm 64MB 3.5 SATA III (ST2000VM003)

Місткість накопичувача
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Призначення
Швидкість обертання шпинделя
Обсяг буфера
Технологія
Гарантія
 • 24 місяці
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 22

 • Дмитрий
  • Продавець: Cube Store

  Заказал, купил, получил, пользуюсь.
  Пока не могу сказать, что доволен покупкой, поскольку с диском наблюдаются некоторые странности.

  Купил в начале ноября, установил сразу, но использую не очень активно. За месяц использования несколько раз повторялась одна и та же ситуация:
  Диск какое-то время работает нормально, потом либо переходит в режим «только чтение», либо вообще перестает определяться системой (даже в Биосе). После одной или нескольких перезагрузок начинает работать снова. Потом через какое-то время ситуация повторяется. Повторяется не часто, но и использую я его, как уже сказал, не очень активно.
  При всем при этом SMART ничего сильно критичного не показывает. Но в моменты, когда с диском проблемы, даже SMART-утилиты не могут до него достучаться и выдать хоть какую-то информаци (он либо вообще не виден, либо определяется как «unknown device» без доступа к данным SMART).
  Пробовал передергивать кабеля на случай плохого контакта — особых изменений не заметил.

 • Роман
  • Продавець: Sparch

  Сумна історія. Яка ще продовжується. Але пишу поки те, що є. Диск був куплений у продавця Sparch, доставлений кур'єром з адресною доставкою. Встановлений в відеореєстратор та пропрацював 2 міс. З'ясувалось, що реєстратор не пише на диск - помилка. При перевірці з'ясувалось, що диск неробочий, присутні звуки "щелчки" при ініціалізації. При спілкування з продавцем диск був відісланий на сервіс НП за мій рахунок. Сервіс продавця підтвердив, що диск вийшов з ладу та висланий новий диск на заміну (за рахунок продавця). Сьогодні, 20.05.2020 року диск був забраний з НП та через 40-60 хв після цього був підключений до комп'ютера, щоб подивитись СМАРТ. І тут цікаве: новий диск, запакований, має параметри СМАРТ: час роботи - 4 год, число включень - 3, параметр 05 - "ТРИВОГА", переназначені сектори! Ось так. Знову зв'язався з продавцем, попросили протестувати Victoria. Знайшов РС, підключив. Тест СМАРТ з Victoria вкладаю. Знову зв'язався з продавцем, сказали надсилати знову в сервіс. Правда, домовились, що в цей раз за рахунок продавця.
  Як так може бути з новим диском? До речі, стосовно посилки з новим диском: фактично пакування відсутнє: диск просто замотаний в 4 шари "пупирки" та знаходиться в коробці без жодного значка "крихке" або аналогічне. Я не знаю ,як там НП перевозила цей диск без відповідних позначок про те, що товар в коробці - жорсткий диск. Не знаю, дочекаюсь висновку на другий диск від сервіса та, мабуть, буду повертати гроші. Не подобається мені такі продажі.

  Переваги:
  Ціна
  Недоліки:
  Вийшов з ладу через 2 міс експлуатації.
  • Жорсткий диск 2TB Seagate Pipeline 5900rpm 64MB 3.5 SATA III (ST2000VM003) фото від покупців 2
  • Жорсткий диск 2TB Seagate Pipeline 5900rpm 64MB 3.5 SATA III (ST2000VM003) фото від покупців 3
  • Жорсткий диск 2TB Seagate Pipeline 5900rpm 64MB 3.5 SATA III (ST2000VM003) фото від покупців 4
  • Жорсткий диск 2TB Seagate Pipeline 5900rpm 64MB 3.5 SATA III (ST2000VM003) фото від покупців 5
  • Жорсткий диск 2TB Seagate Pipeline 5900rpm 64MB 3.5 SATA III (ST2000VM003) фото від покупців 6
  • Жорсткий диск 2TB Seagate Pipeline 5900rpm 64MB 3.5 SATA III (ST2000VM003) фото від покупців 7
  • Жорсткий диск 2TB Seagate Pipeline 5900rpm 64MB 3.5 SATA III (ST2000VM003) фото від покупців 8
 • Василий
  • Продавець: Sparch

  На вид новый, дата изготовления смутила 09.2013.

  • Жорсткий диск 2TB Seagate Pipeline 5900rpm 64MB 3.5 SATA III (ST2000VM003) фото від покупців 1
Дивитися всі відгуки →

* Зверніть увагу, у холодний період року за температури нижче +5, не можна вмикати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату — це може призвести до поломки. До першого увімкнення потрібно почекати 8 годин за кімнатної температури

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення