Картка Rozetka

Відгуки покупців про Оперативна пам'ять Kingston Fury Renegade 16Gb x 2 (32Gb Kit) DDR4, 3600 MHz Black (KF436C16RB12K2/32)

Код:  586571650
Оцінка користувачів 4.6/5
на основі 20 відгуків
  • 5 зiрок
    13 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Виктор Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Працюэ добре

    Переваги:
    Таймінги
    Недоліки:
    Ціна
  • Іван П***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU

    Працює
    Сталкер 2 завантажується у 2 рази швидше ніж на двох модулях памʼяті по 8 з частотою 4800
    До цього як купив думав ССД м2 треба кращий був на 3500 мб читання/запису, ставив через це на 7000, але нічого не змінилося. Виявилось сильно вирішує ОЗУ

    Переваги:
    Працює, нормальні затримки
    Недоліки:
    Поки немає
  • Павло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    материнка MSI B450 a pro max, працює на частоті 3600 без проблем

  • Роман Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Завелась відразу на заявленій частоті без проблем.
    Працює стабільно з процесором r9 5900x

  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Поки працює, 5700x3d +B550 tuf asus.

    • Ілля

      Чому наставили дизлайків та нічого не написали? У мене такий же сетап, планую взяти

    • Олександр Є***

      Ілля, то боти досять. В мене RTX 5070 + 5700x3d. Краще збирайте на АМ5

  • Вадим Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Так вже трапилось що зараз 16гб оперативи малувато, взяв 32гб на заміну однорангової Crucial 3200, не пригадав, наче і таймінги у XMP 3600 MHz більші ніж у крушів, але реально проворніша.

  • Андрей Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Память приятно удивила.

    У меня роцессор Ryzen 5800X и материнская плата на чипсете A520.

    Поскольку у этой памяти 2 ранг (считай 2 планки в одной) большой объём, высокая частота и низкие тайминги — это сложная задача для процессоров и чипсета.

    Два набора памяти от других производителей выдавали ошибки, но эта заработала сразу с XMP-профилем при напряжении 1.35 В. Полчаса теста в OCCT — 0 ошибок.

    Бенчмарк AIDA64 показал приятные показатели с XMP профилем.
    Скорость читання 50 000, Latency 64 ns.
    Очень приятные цифры, но учитывая удачные чипы, можно еще покрутить.
    Скриншоты прикрепляю.

    Я очень доволен!

    Переваги:
    Качественный продукт
  • Андрій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купував для розширення пам'яті. В парі з вже встановленими модулями посилання
    Без проблем запустилась в 3600 MT/s на R7 5700X3D та B550M Aorus Pro

  • Alex30
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    13600k + B760M на XMP 3600 завелось с первого раза. Завелось в режиме Gear1. Планки двухранковые, если кому интересно. Думаю DDR4 с большей частотой брать смысла нет. Оно того не стоит. На этом же железе, сравнивал с DDR4-4000 другого бренда, разница в тестах мизерная (в пользу 4000), в играх её вообще нет.

    Переваги:
    Хорошее соотношение цена\скорость. Отсутствие подсветки.
  • Денис
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    B450, ryzen 5700x3d
    Dual rank 3600 завівся з коробки (після вмикання xmp профілю)

  • Роман Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    XMP не запустился на 3600!
    Пришлось гнать в ручную!
    Запустилась и прошла тесты в AIDA64 при таких параметрах:
    1.45 V 3700гц cl 16 20 20 44 CR 1T

    Переваги:
    Цена/качество
    Недоліки:
    заявленную частоту по XMP не взяла!) нужно вручную!
    • Денис Д***

      А що за проц, материнка?

    • Роман Р***

      8700К Мать MSI z370 sli plus

  • Максим Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Відповідає всім зазначеним параметрам

    Переваги:
    Швидка та якісна память
  • Олег Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купив учора нову оперативну пам’ять, доставили вже на наступний день після замовлення. Одразу встановив у системник і налаштував частоту через BIOS. Раніше ніколи цього не робив, але все вийшло з першого разу.

    У BIOS обрав заявлену частоту 3600 МГц, і система її коректно прийняла та відображає.

    Перевірив у грі Rust і помітив значний приріст продуктивності порівняно з моєю старою оперативною пам’яттю (16 ГБ, 2400 МГц). FPS зріс приблизно на 50-60%, а мікрофризи зникли. У місцях із великою кількістю будівель FPS опускається до 110-120, але для Rust це абсолютно нормально.

    Фризи поки що не помічав, тож схоже, що проблему вирішено. Планую насолоджуватися іграми далі!

    Переваги:
    Герцовка та таймінги
    Недоліки:
    Поки не помітив
  • Дмитрий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Работает стабильно. ryzen 5700x asus tuf b450-pro gaming
    Возможно разогнать до 3733

  • Сущенко К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Материнська плата ASUS Z-370 TUF Gaming II, процесор 9700k. Комп’ютер з XMP профілем 3600 CL16 з даною пам’яттю не запрацював. Після підняття таймінгів до 18 22 22 42 система запустилась. Стресс тест пройшов стабільно, але за 4 години роботи 1 раз вилетів браузер, чого раніше не спостерігалось.

    Переваги:
    Краща за попередню оперативну пам’ять по затримкам на 20%, по пропускній здатності на 50%.
    Недоліки:
    XMP профіль 3600 CL16 з коробки не запрацював, довелось піднімати таймінги.
    • Представник бренду

      Добрий день!
      Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

      Шановний Костянтин! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

      Зазначений Вами процесор офіційно підтримує максимум 2666, і то при одноренкових модулях. Вочевидь - 3600 для нього забагато.

  • Павло М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купив щоб 3600 працювала включивши xmp на 3600 частоті дало лише 3000... Буду оформляти повернення. Ставив на проц amd ryzen 5600х та материнка asus rog strix b550 f.

    Переваги:
    Нема
    Недоліки:
    Можливо бракована
    • Представник бренду

      Добрий день!
      Дякую, що обрали продукт нашої компанiї.

      Шановний Павло! Дякую, що знайшли час i залишили нам вiдгук. Дозвольте принести вам свої вибачення за ту проблему, з якою ви зiткнулися. Сталося деяке непорозумiння.

      Для початку варто переконатися в тому, що BIOS материнської плати оновлений до актуальної версії, а самі планки встановлені в ті слоти, що рекомендовані в документації до материнської плати. Після цього варто скинути настройки BIOS на заводські значення замиканням на кілька секунд контактів CLR_CMOS і переконатися, що система на цих настройках штатно стартує. І тільки після всього перерахованого - починати експерименти з розгоном.

      До того ж варто мати на увазі, що зазначений Вами процесор офіційно підтримує максимум 3200, і тільки на одноренкових модулях.

  • Олег Б***
    Продавець: Rozetka

    Користуюсь такою парою планок 2×16.Частота 3600 через біос XMP.Ппацює в парі з AMD Ryzen R7 5700X.Комп працює з 1 лютого 2024 року

    Переваги:
    Таймінги 16 20 20 39
    Недоліки:
    Без підсвітки
  • Олег
    Продавець: Rozetka

    Проц у меня i3 9100f и материнка ASUS ROG STRIX Z390-F GAMING.
    xmp профиль включил, максимум что я смог добиться это 2933Mhz, но это скорее всего ограничение в контроллере памяти процессора).
    Покупал не здесь.

  • Андрій П***
    Продавець: Rozetka

    Брав не тут, але точно такий комплект. Бачив що пишуть про те що не працює на b550 і ryzen. В мене завелась відразу на XMP 3600, прогнав тестами і аіда і TestMem5 різними сценаріями, саме 3600 помилок ніяких немає. Якщо погнати більше навіть 3666 то будуть помилки, намагався 3733 і 3800 з різними таймінгами і вольтажем нічого не допомагає, testmem5 на таких частотах відразу сипить помилки.

    Тому підкрутив таймінги на 3600 Вийшло 16-19-19-21, напруга 1.35v. Працює майже як моя стара на 16гіг на частоті 3733. З такими таймінгами стрес тести проходить добре.
    Пам'ять Hynix DJR. Детальніше на скріншоті, якщо цікаво таймінги, пишіть кину скрін ZenTimings.

    Доречі, материнка MSI b550 A pro, проц 5600G.

    Переваги:
    Працює на AMD
    Недоліки:
    Не розганяється більше 3600
    • Владимир К***

      В мене А520 Асус ТУФ з 5500GT частота 4400 (шину руками встановити 2200) при 18-23-23-23-50 напруга 1.45.
      спробуйте. якщо не стартує на крок нижче 4333 (шина 2166)

  • Іван Ч***
    Продавець: Rozetka

    Покупал не тут, но с официальной поставки. Первый комплект и брак сразу с упаковки (была запечатана). Материнка asus rog b550-a, проц - ryzen 5600.
    1 планка проваливает стресс тест во всех слотах в режиме xmp(docp)3600. 2я планка работаюет в этом режиме без ошибок и сбоев только с вольтажом 1,37-1,39 в слоте А2. В B2 слоте сыпет при любом вольтаже , с 1,35 сыпет стресс в любом варианте. И соответственно парой они при любом вольтаже сыпят стресс. Если запускать в режиме jdec в авто настройке памяти на сток частоте 2400 - все проходит, никаких проблем. Но и скорость почти в 2 раза ниже. Проверка через aida64. Все сопутствующие проблемы в виде вываливании игр, приложений которые нагружают память, вылеты синего экрана (windows 11 pro лицензионная, не ломанина), все драйвера крайние. Как-то так. До этого был комплект 32 гига предыдущего поколения (тоже 3600). Проработал почти пол года без ошибок, и тоже сдулся :(, вот менял по гарантии на этот комплект (последнее поколение renegade), а тут сразу с коробки брак.
    Временно есть комплект ренегат 2х32 предыдущего поколения с частотой 3200 - все отлично. У всех ренегатов чипы Hynix d-die. Кингстон крайне разочаровал своим качеством. Буду менять на gskill скорее всего. Но вроде и он уже на Hynix :(

    Переваги:
    Скоростная память
    Недоліки:
    Брак
    • Представник бренду

      Добрый день!

      Уважаемый Iван! Приносим свои извинения за ваш негативный опыт использования нашей памяти. Мы понимаем ваше негодование: ситуация действительно крайне обидная.

      Обратитесь, пожалуйста, в сервис по гарантии.

      С другой стороны, описанная Вами ситуация очень похожа на снижение у процессора разгонных возможностей вследствие работы при завышенных напряжениях питания контроллера памяти - многие BIOS при разгоне завышают эти напряжения, обеспечивая стабильность работы с одной стороны, но сокращая срок службы процессора на этой частоте, с другой.

    • Іван Ч***

      все оказалось банальнее - эта память не работает корректно с Ryzen. Как минимум с 5000-й серией и на чипсетах B550. На Интел-платформе работает отлично.
      Всем кто будет рассматривать ее для AMD - не тратьте время. Кто для Intel - можете смело брать, работает отлично.

    • Олег Б***

      Печально но ренегаты частенько дают брак а цена недешево я вот купил КУДОС про ХМР 4000(18-22-22-46) 1,35в. Так они спокойно работают на 4133 не меняя тайминги и не добавляя вольтаж на ХМП профиле а чипы микрон правда одногановая ну как-то так да и цена дешевле этих ренегатов