Картка Rozetka

Відгуки покупців про Відеокарта GF RTX 5070 12 GB GDDR7 Infinity 3 Palit (NE75070019K9-GB2050S) ( Black ) 37665

Код:  508474779
Оцінка користувачів 4.5/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Ростислав М***
    Відгук від покупця. Продавець: WOWS. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    дорогувато

  • Андрій П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Топ за ці кошти

    Переваги:
    Може все
    Недоліки:
    Не помітив
  • Ярослав П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Отличная видеокарта, фпс в кс на средних 450-500 в среднем, пиково 600, жарил в furmark макс 76, не увидел как говорили в обзорах 85. за эту цену четкая видюха. В требовательных играх идеально тянет все с ультра текстурами

    Переваги:
    Цена, Температура адекватная
    Недоліки:
    24 месяца гарантии а не 36 как у остальных
  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Хороша карта для сучасних ігор, але коли включаєш RT про максималки без генератора кадрів вже не думаєш. Тий же Сталкер 2, ремастер Обівіона, другий спайдер мен, як приклади неоптимізованих ігор, в яких потрібно буде чимось жертвувати. Генератор і dlss спасають і особливої різниці я не помічаю :)
    За 66 градусів навіть на максимальному навантаженні не заходить. Кулери відносно тихі.

    Про мінуси: Coil whine. При невеликому навантаженні в 40% терпимо, але коли карта завантажується сильніше вже чути навіть через навушники. Інколи доволі сильно дратує.
    На попередній 6600 теж шум був але навіть близько не такий гучний.

    Переваги:
    Продуктивна, холодна.
    Недоліки:
    Дикий шум, так званий coil whine.
    • Антон К***

      Від якості вашого блока живлення залежить Coil whine значно більше

    • Дмитро Г***

      То чому 3*??

    • Олександр П***

      Блок живлення нормуль: Cooler Master GX II Gold 750
      3 - бо не люблю сторонній шум. Об'єктивно потрібно було звісно 4 ставити, але це мої особисті враження.