- Зведений відгук із відкритих джерелВласники компактних збірок називають цю модель вдалим компромісом між потужністю флагмана та обмеженим простором корпусу. Завдяки ефективній системі охолодження карта залишається тихою навіть під час тривалих ігрових сесій у 4K.Цей огляд згенеровано ШІ на основі даних з відкритих джерел.Кіберспортсмени відзначають, що технологія Frame Warp у поєднанні з NVIDIA Reflex 2 відчутно зменшує затримку вводу в динамічних шутерах на кшталт CS2.Ентузіасти схвалюють використання серверного гелю замість звичайних термопрокладок, що запобігає перегріву пам'яті та MOSFET у тісних умовах.Деякі покупці попереджають, що попри маркування SFF-Ready, довжина 304 мм не дозволяє встановити карту в дійсно мініатюрні корпуси типу Lian Li A4.У відгуках часто згадують зручність фізичного перемикача Dual BIOS, який дозволяє миттєво обирати між тишею та максимальною продуктивністю без перезавантаження.Переваги: Тиха робота 3D Active Fan16 ГБ пам'яті GDDR7підтримка DLSS 4фізичний перемикач Dual BIOSефективний термопровідний гельНедоліки: фактична довжина 304 ммвисока ціна порівняно з RTX 5080відсутність підтримки AMD FreeSyncвисокі вимоги до блоку живлення (850 Вт+)
- Олександр Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Чудова відеокарта, все тягне на ультрах, але єдиний мінус це кулери, привеликій нагрузці починають трохи свистіти, але якшо грати в навушниках, то нормально
- ВладиславВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Гарна відеокарта після андервольту. До андервольту уходила в паніку
- Переваги:
- Все працює, як очікувалось
- Недоліки:
- Без додаткового налаштування уходила в паніку
- Евгений К***
1) какие были показатели до андервольта и после?
2) на какие значения ставил при андервольте?
- Іван Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Прийшла в пломбах, в роботі стабільна.
Представник брендуДякуємо за вибір GIGABYTE
- Юрій О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Купував її за 40 тисяч, за ці гроші напевно найкращий варіант разом з її технологіями. Кіберпанк в 4к, з трасуванням променів, фреймгеном - працює ідеально, в 2к з Path Tracing, і фреймгеном 4х - можна розрахувати на 90-100 кадрів, досить стабільних але не прям ідеальних. Картою задоволений, дозволяє ввімкнути будь яку гру. Повністю потенціал її побачити не можу, в мене PCIe 3, коли карта підтримує 5, і оперативна пам'ять ддр 4 3200. Вважаю, що покращивши ці характеристики, можна розраховувати ще на 5% продуктивності як мінімум.
- Переваги:
- Холодна, тиха, продуктивна.
- Недоліки:
- Трохи зігнуте одне з ребер радіатора, не критично. Бачив в відгуках людей з таким самим дефектом.
- Максим
Це на розетці купили?
- Ігор Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Карта хорошая, уже 3-4 месяца использую, проблем 0, шумит как любая другая видеокарта. В тяжелых играх не греется больше 65-66, в фурмарке максимум 71-72 при 70% оборотов вентиляторов. Есть комплектная ножка для держания карты, она так то достаточно тяжелая
Представник брендуДякуємо за вибір GIGABYTE
- Никита Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Бомба
Представник брендуДякуємо за вибір GIGABYTE
- Артем Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Відеокарта чудова, ще й особливо з тим фактом що встиг урвати останню по старій ціні перед подорожчанням
- Переваги:
- Тиха, продуктивна, топ за такі гроші
- Недоліки:
- Можливо я трохи докапуюсь, проте помітив що декілька ребер радіатора були трохи зігнуті, хоча це не сильно помітно
Представник брендуДякуємо за вибір GIGABYTE
- Александр П***Відгук від покупця. Продавець: Vendedor. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Отличная видеокарта. DLSS заметно лучше FSR по качеству картинки и стабильности. Периодически использую MFG x3 x4 прирост FPS ощущается хорошо. После AMD чувствуется, что технологии у NVIDIA более проработанные. В целом картой полностью доволен.
По охлаждению всё отлично: в FurMark было около 70 °C, после андервольта 62 °C.
Температура памяти держится в районе 56–60 °C.- Переваги:
- Потужно
- Недоліки:
- Нет
- Євген Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Відеокарта відмінна. Але сильно кидається в очі відкрита частина текстоліту з лівого боку. Таке відчуття наче відеокарта не дороблена. Естетично виглядає погано.
- Переваги:
- Продуктивність
- Недоліки:
- Не закритий текстоліт який кидається в очі
- Симчишин М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Вау
- Павло Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Балдею ФПС в киберпанк 200
Игры летают- Переваги:
- Производительность
- Недоліки:
- Цена
- Юрій К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Працює відмінно
- ВладиславВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Після налаштування та легкого андервольту працює стабільно. Хоча можливо то була проблема з моїм PSU, хоча важко сказати, так як у мене PSU на 1000 ват
- Переваги:
- Стабільно працює з налаштуванням
- Недоліки:
- Без додаткового налаштування у моїй системі драйвера відеокарти уходили в паніку, картинка пропадала та вентилятори уходили на 100% потужності
- Павло
А які робили налаштування , у мене та сама проблема (біос обновляв вже)?
- Владислав
Рекомендую подивитися гайд на ютюбі як робити андервольт відеокарти
- АртемВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Я просто покажу скриншотом.
Дякую Gigabyte, дякую Розетці- Переваги:
- Ааааааааа!!!
- Недоліки:
- Нема
Представник брендуДякуємо за вибір GIGABYTE
- Ігор П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Чудово працює. Споживає нормально та можна грати, працювати без проблем. Не гріється вище 70 градусів у повній нагрузці.
- Переваги:
- Без компромісне рішення для 2к геймінгу та роботи
- Недоліки:
- Ціна
- Влад Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Это лайнер
- Переваги:
- Топич
- Недоліки:
- Пока нет
- ІгорВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Покупкою задоволений.
- Недоліки:
- Не виявив.
- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Хороший монстр. Особливо потішила НОГА яка її має тримати.
АІ генерація на SD 1.5 - 4 секунди проти 30 секунд на 1660 super.- Назар К***
Чому нога? Ця штука на милицю мало схожа. Виробники спеціально кладуть цю ідіотичну підпорку щоб убезпечити себе від масових позовів про вигин текстоліту і тріщини. Відеочіпи які через вигин відходять.
- Артем Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Працює супер, не гріється
- Олександр Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Місяць тестів, нескінченне задоволення.
Мрія здійснена, найкращий варіант 5070ti- Переваги:
- Ціна, тиша, потужність (потужно)
- Недоліки:
- 16пін, не фанат перехідників і купувати новий БЖ не хочеться, але що є то є
- Юрий Я***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Це просто «мастхев» для 2К, все видає астрономічні кадри і з моїм I9 9900 котрому 5 років
- Переваги:
- Підтримує всі технології
- Недоліки:
- Нема
Представник брендуДякуємо за вибір GIGABYTE
- Віктор П***
Мастхев з генераторами і dlss...Скоро Супери вийдуть ,можеш викидати свій Мастхев !
- Вадим
Super вже перенесли на 3 квартал 2026 року. В нас вони появляються в 4 кварталі, а адекватні ціни будуть в 2027, так що, він не пригадав.
- ДмитроВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Політ нормальний. Після 2060s це зовсім інший експірієнс в іграх. Не задрот фпс, тому тестів не буде, скажу тільки що Сталкер 2 на ультрах літає.
- Переваги:
- Підставка
- Недоліки:
- Не виявлено.
Представник брендуДякуємо за вибір GIGABYTE
- Виталий Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Швидка доставка, холодна, ну шумить, в нових іграх ще не тестував, а так усім задоволений.
- Переваги:
- Ца свою ціну чудоів карта.
- Недоліки:
- Не побачив
Представник брендуДякуємо за вибір GIGABYTE
- Наталья М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Идеальная карта для своей цены! А новый DLSS 4 вообще бомба! Советую!
- Переваги:
- Производительная, холодная, не шумит! Отличная карта!
- Недоліки:
- Не было замечено
Представник брендуДякуємо за вибір GIGABYTE
- Никита Д***
А то что он милит картину, и обскейлит твои 2к до 768p не чё так ?? Чему радуешься
- Долгов Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
А связке с 7800 x3d полет нормальный,встала ,завелась,работает тихо.температуры в районе 65
- АртемВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Працює без нарікань у зв'язці з Ryzen R9 9900X, ніяких проблем із кулерами на відеокарті як буває з gigabyte не помітив.
Єдиний недолік який я зміг зауважити, це те що після покупки впала на 4к грн на 10% через 2 тижні :)- Переваги:
- Швидка, гарно працює в 2к
- Недоліки:
- Не знайшов
Представник брендуДякуємо за вибір GIGABYTE
- Артем Ж***Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Всем советую, в играх и в стресс-тестах fan speed достаточно высокий, но видеокарта грееться не сильно и выдает хороший фпс, а с длсс 4 она на равне с 4090!
- Переваги:
- В ней прекрасно все за свою цену, конкурентов нет за такую цену
- Недоліки:
- Нету
Представник брендуДякуємо за вибір GIGABYTE
- Влад К***Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Ну норм
- Олександр К***Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Все круто
- Горбаль Б***Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ
Все працює на 100%
Представник брендуДякуємо за вибір GIGABYTE
