Картка Rozetka

Відгуки покупців про Процесор AMD Ryzen 5 7500F 3.7(5.0)GHz 32MB sAM5 Tray (100-000000597) Without Cooler

Код:  433539353
Оцінка користувачів 4.66/5
на основі 161 відгук
  • 5 зiрок
    123 оцінок
  • 4 зiрок
    19 оцінок
  • 3 зiрок
    3 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    5 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця iT Family
  • Тарас С***
    Відгук від покупця. Продавець: iT Family

    Працює вже 2 міс. Взагалі не гріється

  • Богдан Г***
    Відгук від покупця. Продавець: iT Family

    Чудовий процесор, 67 градусів у кіберпанк під нагрузкою. Продавець класний)

    Переваги:
    Найкращий по ціна-якість, досить холодний
    Недоліки:
    Немає
    • Виталий В***

      Охлад який ?

    • Андрій Н***

      Цікаво який у вас охлад.

  • Олександр К***
    Відгук від покупця. Продавець: iT Family

    Що сказати,запаковано було добре,працює,єдине що вартість доставки зависока,за розмір посилки розміром в сірникову коробку,в розетці доставка дешевше,навіть у дорогих товарів вона фіксована

    Переваги:
    Працює
    Недоліки:
    вартість доставки
  • Ростислав Л***
    Відгук від покупця. Продавець: iT Family

    Класний процесор, не перегрівається і справляється з іграми на ура

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Немає
  • Данильчук Б***
    Відгук від покупця. Продавець: iT Family

    Топовий камiнь за файним прайсом! Склав з b650 та 4070, все працюэ чудово!

    Переваги:
    Прайс
    Недоліки:
    Нема
    • Крупский И***

      чим охолоджуэте?

    • Борис

      ID-Cooling SE-206-XT

  • Владислав
    Відгук від покупця. Продавець: iT Family

    Дякую, зібрав комп, все працює. Доставили швидко, здається, за день-два. Був гарно упакований. Я не налаштовував його, залишив авто PBO в BIOS, і все працює чудово. В цілому, дуже задоволений, дякую!

    Переваги:
    Працює xD
    Недоліки:
    Не знайшов
  • Євген Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: iT Family

    Nice

  • Кирило Д***
    Відгук від покупця. Продавець: iT Family

    Дуже задоволенний покупкою, в моїй зборці, є відчуття що не вистачає, в Сталкері 2 на епічних в 2к, загружається за 100%, але брався з розумінням що в майбутньому треба буде апгрейд, і завдяки АМ5 сокету, це буде можливо і актуально.

    Проблем з біосом не було (мать перепрошивав через біос флешбек), оперативка працює справно на своїй частоті, в цілому, температура, але то мої проблеми.

    Якість обслуговування 10/10, подзвонив менеджер, підтвердив замовлення, привітав з покупкою, було дуже приємно.

    Рекомендую!

    Переваги:
    Швидкість доставки, якість обслуговування, якість пакування
    Недоліки:
    Гріється до 75-80 градусів в піку
    • Продавець  iT Family

      Доброго дня!

      Щиро дякуємо за ваш детальний і теплий відгук! Ми раді, що процесор задовольнив ваші очікування, і приємно знати, що ви вже плануєте майбутній апгрейд завдяки платформі AM5. Це дійсно надає великі можливості для розвитку вашої системи!

      Окремо дякуємо за високу оцінку нашого сервісу. Нам дуже приємно, що процес покупки залишив у вас лише позитивні враження. Ваші слова надихають нас працювати ще краще!

      Бажаємо вам комфортної гри та максимального задоволення від роботи системи.

      З найкращими побажаннями,
      команда “IT-Family”

    • Віталій К***

      Яка ж у тебе відеокарта що проц завантажив за 100?

    • Кирило Д***

      Привіт
      На фото, до коментаря, видно,
      4070Супер в виконанні Асус

      Це не тільки в сталкері 2 показує що проц на 100% навантаження, але поки що через це проблем не було. (Граю в 2к онлі)

  • Євген П***
    Відгук від покупця. Продавець: iT Family

    Доставили швидко, процесор працює прекрасно

  • Єгор С***
    Відгук від покупця. Продавець: iT Family

    Чудовий проц, доставили відносно швидко, працює також без нарікань

  • Уинстон Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: iT Family

    Доставили швидко, меньш ніж за день, менеджер приємний, процесор працює, сервіс на висоті.

  • Тарас
    Відгук від покупця. Продавець: iT Family

    Працює чудово, іграти типу ААА показує себе чудово, поки максимально навантажувався на 45-50% плюс мінус
    Температура досягала до 65 градусів, ставив на нього башту, також додам що чудово працює в парі з відеокартою RTX 4070 Super

    Переваги:
    За свої гроші чудовий процесор, потужний
    Недоліки:
    Відсутні
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Роман Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Cube Store

    Процессор ТОП после fx 6350 древнейшего чувствуется как небо и земля))

    Переваги:
    Скорость работы, нагружает видеокарту на 100%
    Недоліки:
    Не было
  • Дмитро С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Приїхав добре запакований подивився все з ним добре працює нормально

    Переваги:
    Ціна топ
    Недоліки:
    Немає
  • Віктор Ц***
    Відгук від покупця. Продавець: Talon

    Процесор працює норм, в фурмарку нагрівся за 10 хвилин до 77 градусів на простенькій башті deepcool gamax 300 на 3 мідні трубки, тож тепловий профіль процу гарний. Виконання кришки у amd заставляє мене сумувати за розквітом Intel. Верх кришки по периметру злизаний, основа по периметру нерівна, вся кришка на пів міліметру не дістає до підстилки, видно компаунд. Скальпувати його простіше мабуть, але естетично виглядає безалаберно як для такого технологічного продукту. Стабілізуючі конденсатори залиті клеєм, тож якщо переборщите з струмопровідною термопастою то лиха не буде (хоча похибку від тих кондерів більшість користувачів не побачить).
    Віртуалка паше норм.
    Доставка порадувала, на добу швидше за рідну доставку з Розетки, дякую!

    Переваги:
    Достатньо для більшості продуктивний і холодний
    Недоліки:
    На фрезерувальниках amd економить, естетика страждає
  • Денис Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Все гуд. Все працює. 6 місяців політ норм

    Переваги:
    Гуд
    Недоліки:
    Нема
  • Денис Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Talon

    Проц як проц

  • Геннадий Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Все працює

  • Володимир Ж***
    Відгук від покупця. Продавець: dAmp

    Завівся.

  • Іван Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Talon
  • Герман Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU

    очень хороший проц за свои деньги

    Переваги:
    32мб l3 кэша, идеально работает
    Недоліки:
    хотелось бы 8 ядер а не 6, но и так их вполне хватает
  • Денис П***
    Відгук від покупця. Продавець: Talon

    Місяць тому замовляв, все працює, задоволений, рекомендую. Але чомусь лише пів року гарантії, подивимось як буде дали.

  • Назарій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Talon

    Процесор топ в своїй серії, та й ціна не кусаєтся. Замовляв в Неділю, продавець дуже швидко зваязався і відправив оперативно, у понеділок вже проц був на пошті. Пакування надіне, пломба на процесорі присутня.

    Переваги:
    топ в своїй категорії/холодний
    Недоліки:
    немає
  • Назарій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Talon

    Получил товар, всё хорошо, работает.

    Переваги:
    Благодарю.
  • Егор М***
    Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU

    Работает

    Переваги:
    Цена
    Недоліки:
    Упаковка (просто пластмассовый Бокс) хоть пупырку добавьте
  • Юрій Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Partner IT

    Купував рік тому. Брався як для ігрового комп'ютера а конкретнее для сталкер2. Тягне всі ігри. Хоча вже є і кращі моделі. Охолодження башня кулер.

    Переваги:
    Коли брав його ціна не велика була, а тягне тяжкі ігри.
    Недоліки:
    Нема.
  • Андрій Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Talon

    Не зрозуміла ситуація з гарантією, прийшов без нічого, ні чека, ні талона

    Недоліки:
    Просто камінь
    • Продавець  Talon

      Доброго вечора. На жаль в нас немає паперових талонів, тож гарантія працює по чеку та серійному номеру. Електронний чек у вас є у кабінеті замовлень, якщо бажаєте, можемо продублювати його вам на вайбер або телеграм

  • Віталій К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дуже потужний процесор, в порівнянні з моїм ноутбучним ryzen 5 7535hs небо і земля, але я не виграв в лотерею мій екземпляр не тримає частоту озу 6000, на 5800 працює ідеально

    Переваги:
    Ціна-якість
    Недоліки:
    Попався слабкий контролер пам'яті
  • Олександр Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Топ

  • Міша Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купив процесор але він виявився бракований і пк не запускався. Проблема саме в процесорі бо купив такий же але в іншому магазині, все працює.

    Переваги:
    Сам процесор повинен бути чудовим
    Недоліки:
    Прийшов бракованим
  • Дмитро К***
    Відгук від покупця. Продавець: PCS

    Отличный процессор

  • Максим Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Отличный процессор Что могу сказать за этот процесор то что он мог бы быть у меня топ 1 по curve , ведь я понизил очень сильно вольтаж и температура стала на обычной башне не 70-65° во всех играх и 55.

    Переваги:
    5 сокет
  • Анатолій Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Для моїх потреб його вистачає із головою задоволений покупкою

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Відсутні
  • Дмитро П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Процессор отличный с 5070 все прекрасно

  • Дмитро П***
    Відгук від покупця. Продавець: SteeShop

    Доброго дня шановні покупці, хочу залишити відгук на даний процесор від цього продавця, я його в комп'ютер ще не встановив, проте пакування заслуговує окремої уваги та відгуку, на мою думку— пакування просто на найвищому рівні — зовні картонна коробка достатньої товщини, в середині інструкція та інші папери, і поліетиленовий пакет, в пакеті товстенький шар обмотки-пупирки з'єднаної канцелярською резинкою, і в цій пупирці пластиковий кейс де і знаходиться процесор доречі на ньому не було жодних слідів експлуатації та відбитків пальців, на вигляд здається що навіть якщо пограти у футбол цією коробкою з процесором нічого не станеться через якісне пакування, для порівняння деякі магазини процесорів можуть cpu пакувати в два шматки пластмаси з'єднаної резинкою, і тому в мене були побоювання на рахунок пакування і саме через це я раніше задавав питання магазину про процесор, але як ви можете зрозуміти мої переживання були лишніми, в висновку скажу пакування 10/10, як працює cpu сказати не можу бо ще не встановив, гарних покупок бувайте.

    Переваги:
    Пакування, ціна, продавець, якість товару та пакування.
    Недоліки:
    Поки не виявив бо ще не встановив, візуальних немає
  • Костянтин С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Чудовий процессор за свої гроші, достатньо холодний

    Переваги:
    Холодний, потужний, ціна
    Недоліки:
    Поки не знайшов