- Олександр Є***Відгук від покупця. Продавець: KlavaPCparts
З початку покупки було все окей, але після місяця використання карта стала сильно грітися, температура хотспоту в фурмарці досягає 100 градусів що не є нормальним, хоча раніше було не більше 85. Я розумію що карта б/у, але який ви термоінтерфейс використовуєте що вона гріється до не адекватних для 6700 xt температур!?
- Переваги:
- Гарна карта за свою ціну
- Недоліки:
- Високі температури після місяця використання
- Продавець KlavaPCparts
Доьрого дня. Надішліть будь ласка нам на обслуговування. На разі проблема в термопасті. Буде заміна на фазовий переход. Звʼяжіться з нами
- Олександр Є***Відгук від покупця. Продавець: KlavaPCparts
Відяха зашквар, честно в неї стан як у нової, температури адекватні в іграх, та бенчмарках, а головне усе ТЯГНЕ, да ще продавець відправив дуже швидко, я дуже довільний покупкою
- Переваги:
- Як для б/у відеокарти стан над-чудовий!!
- Недоліки:
- Немає, і не буде
- Іван Ш***Відгук від покупця. Продавець: KlavaPCparts
Невозможно передать словами, как страшно было покупать б/у товар за значительную для меня сумму, но результат превзошёл все ожидания. Если бы мне сказали, что эта видеокарта не новая, я бы не поверил — внешний вид безупречен, а производительность впечатляющая (особенно в сравнении с RTX 3050 на 8 ГБ).
Для сравнению оставлю скриншоты из фурмарка где тестировались 3050 и новая 6700xt.- Переваги:
- Цена, состояние, скорость доставки, мощность
- Сергій Ч***Відгук від покупця. Продавець: KlavaPCparts
Відяха топ за свої гроші, тягне все на високих та ультра налаштуваннях
- Переваги:
- Доступна ціна, 2.5к геймінг,ультра та висока графіка,холодна та тиха відяха.
- Недоліки:
- Немає
- Євген В***Відгук від покупця. Продавець: KlavaPCparts
Тестую вже декілька днів - польот гарний.
Хочу зазначити, що мені виписали гарантію на пів року, а не на 90 днів як написано.
Дякую за відюху та швидку доставку, ввечері відправили і наступного дня забрав!
Якщо щось виникне доповню відгук- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Відсутня фірмова коробка
- Андрій О***
Які температури у фурмарк та яка температура хотспот, можете сказати будь ласка
