Картка Rozetka

Відгуки покупців про Відеокарта Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 OC Edition (TUF-RTX4070-O12G-GAMING) [88729]

Код:  393180510
Оцінка користувачів 4.47/5
на основі 22 відгуки
  • 5 зiрок
    15 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Нина Р***
    Відгук від покупця. Продавець: NiceGadget. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    О видеокарте говорить не буду, все и так знают что она хороша за свои деньги и полно обзоров в сети. Похвалю продавца, все быстро и четко.10 из 10.Так держать.

  • Виктор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Сервіс розетки був на висоті. Сама відеокарта дуже гарна, велика та холодна. Працює відмінно, дай Боже щоб надовго. Покупкою залишився задоволений, не жалкую що вибрав саме Asus TUF.

    Переваги:
    Вистачає
    Недоліки:
    Не знайдено
  • Валерий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ
    Переваги:
    Просто бомба !
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня. Валерий! Дякуємо за Ваш відгук!

  • Костянтин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Просто бомба, інших слів нема. По споживанню завжди менше за інших, по продуктивності завжди вище.

    Переваги:
    Одні переваги
    Недоліки:
    Нема
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Костянтин! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

    • Дмитро

      Друже, я можу тебе розачарувати, але вона дорожча за rx7800xt та менш продуктивна( єдиний що споживає 200ват , замість 300ват, вона не коштує цих грошей, є сенс брати тільки якщо енергоспоживання в пріоритеті.

    • Тимур

      Согласен с Дмитрием. В FHD с лучиками сильно не поиграешь на такой карте без апскейлеров, а по чистой продуктивности за эти деньги можно взять 7900GRE.

  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Потужна і тиха. Важаю краща заміна для моєї старої 1050ti))

    Переваги:
    Потужна і тиха
    Недоліки:
    Тепер материнку ще потрібно міняти, бо моя з pci-ex 3.0 і відяха повністю не розкривається
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Сергій! Дякуємо за Ваш вибір та довіру!

  • Олег
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Працює без нарікань

    Переваги:
    Тиха, холодна
    Недоліки:
    Нема
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Олег! Дякуємо за Ваш вибір та довіру!

  • Женя Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    При нагрузке в играх к примеру dying light 2, alan wake 2 скачет энергопотребление и за-за чего фактически не возможно играть моё железо: Ryzen 7 5800x, 32gb озу, 1000w бп vinga

    Переваги:
    Тихая, холодная, мощная, всего 200w
    Недоліки:
    Видеокартой не возможно пользоваться из-за скачков энергопотребления
    • Женя Р***

      Видеокарта оказалась с заводским братом по подсистеме питания итог возврат средств

  • Дима Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Сознательно брал именно обычную 4070 в предверие выхода Супер-модификаций, тк ограничен по питанию в 500Вт. Да и на моём Seasonic PX-500 нет нужного для 4070 Super кабеля питания.
    Могу сказать, что после ПС5 картинка будет казаться нереально чёткой, красивой, быстрой, плавной и вот это всё.
    Карта холодная, тихая, тянет в 1080 или 1440 всё, что мне нужно. Местами и в 4к что-то включается.

    Переваги:
    Тихая, холодная, производительная
    Недоліки:
    Для себя не нашёл
    • Розетки П***

      500 вт хватает для игр ? если понимаете в этой теме скажи пожалуйста , есть чифтек протон 600 вт , на сайте пишет 650 , хотел бы купить такую 4070 думаю хватит ли бп ,заранее спасибо!)

    • Дима Д***

      В питании важно сколько бп реально выдаёт из заявленных цифр.

    • Олександр П***

      Підкажіть яка пам'ять в даній карті?

  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Пришла запечатанная с пломбами, работает отлично не греется и тихо, видеокарта в паре с ryzen 9 7900x и 32гб оперативы G.Skill 6000, GTA 5 на ультра в 2к разрешении с nvidia TXAA тянет 100фпс, дота 2 ультра 165фпс. Старый блок питания на 800ват тянет ее без проблем. Всем рекомендую к покупке, лучшее соотношение по цене качеству с таким то расходом энергии до 200ват.

    Переваги:
    Охлаждение, дизайн, низкое потребление, мощность
    Недоліки:
    Завышенная цена по сравнению с Amd Radeon картами
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Дмитро! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

    • Дмитро

      Дополню отзыв: вернул видеокарту эту, получать за такие деньги мало фпс это как унижение, взял Radeon 7800xt, стоит на 5000грн дешевле, а фпс больше гораздо, я доволен AMD. Включал на RTX DLSS, мыло полное, развод и обман от Хуанга.
      Не берите RTX! Radeon сила! Дешевле, мощнее и отрабатывает каждую гривну по фпс.

    • Mira N***

      Який монітор використовуєте?

  • Вячеслав П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Нажаль ціна не всім по карману але свою роботу виконує дуже добре будьякі ігри на ультрах тяне як треба

    Переваги:
    Тиха, свою роботу виконує на всі 100%, RUST на fullhd моніторі на ultra fps130
    Недоліки:
    Ціна
  • Артем
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Все окрім розміра на вищому рівні (хоча і розмір нормальний, але я не очікував, що вона настільки велика)

    Переваги:
    Тиха, холодна, дуже потужна
    Недоліки:
    Дуже велика
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Артем! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

  • Максим
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Чудова відеокарта за свої гроші з класичним стандартним коректором для будь якого блоку живлення!

    Переваги:
    Чудова продуктивність
    Недоліки:
    Ціна та політика NVIDIA що до безкінечних версій Ti
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Максиме! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

  • Ігор Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Взяв цю відеокарту в Розетці.
    1. карта прийшла запакована з завода( нічого не відкривалось)
    2. 2к монітор у Вас ,ця карточка для Вас надовго.
    3. В комплекті є підставка для відеокарти,
    вона може бути також як і викрутка для мілких гвинтиків.
    4. Карточка виготовлена з хороших матеріалів, радіатор охолодження досить
    масивний що забезпечує хороший тепловідвід.
    5. Ігри ставлю завжди на високо-середніх налаштуваннях( граю в ігри де
    максимальні не потрібні). З моїми налаштуваннями карта гріється максимум 55
    градусів.
    6 З боку карти є переключатель режимів карти, з завода включатель стоїть на
    нормальному( я не ставив розгін).
    7. Вентиляторів карти не чути( досить тихі), дроселі не шумлять, все норм.
    8. З моєї точки зору, ця карта серед карт 4070 є найліпшою.
    9. Кому потрібна карта на досить довго , ця карта є хорошою покупкою.
    10. Дякую виробнику ASUS за таку річ і також магазину РОЗЕТКА за якісне виконання замовлення.
    СЛАВА УКРАЇНІ..!

    Переваги:
    ASUS RTX 4070 TUF Gaming OC. Чудова карта. В мене монітор 2К, відеокарта холодна та тиха.
    Недоліки:
    За такі кошти -не має.На жаль,не в позолоті. )))
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Ігоре! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!

  • Дмитрий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Карта как карта, хотя судя по всему она уже занимает сегмент хх60 серий, а не как раньше.

    Переваги:
    Отличная карта, производительность тоже на уровне. Самый топ это подставка в комплекте, мелкая штуковина но со своей задачей справляется на отлично)
    Недоліки:
    Не обнаружил но из того что все же оставляет осадочек это 192bit, хоть и не смертельно.
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Дмитрий! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Така проблема при запуску пк температура відеокартив в простої 41 і нагруженість 0 і якщо зайти у гру то фпс біля 10 і вище не підіймається

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Олександр! В описаній ситуації, Ви можете звʼязатись зі службою технічної підтримки, слідуючи за посиланням: посилання
      Наші фахівці зроблять все можливе, аби допомогти у вирішенні проблеми.

  • Дмитрий С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Отличная карта! Холодная и производительная!
    На фото 55 градусов это в открытом корпусе(в закрытом максимум за 30 минут фурмарка было 61) ведьмак 3 ремейе с лучами потестил
    Не айс(((
    38-45 фпс с ужасными пиками( длсс толи не работает то ли я чет не понял,ну с ним прибавилось 2-3 кадра.
    Ну а если без лучей - в районе 120фпс на полных ультрах! ( и это некст ген dx12)

    П.с карта была немного в пыли:(
    И пакет не герметично закрыт,а на каком то кусочке скотча, не знаю может так и должно быть, ну вдруг кому важно.
    И еще немного смутило что крепление видяхи погнутое на краях(прикреплю фото) ну мэйби это завод я не знаю..

    Ну а вообще карта отличная! Очень холодная и Тихая! Наверное лучший варик в 4070 (не считая перефарм типа рог стрикс,аурус и т.д. не вижу в них смысла ,уж лучше 4080 за ту же цену брать)

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Дмитрий! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

    • Вадим О***

      Видяха должна быть в запаянном пакете, без погнутых креплений. В твоём случае нужно сразу отказываться и забирать свои деньги.

    • Константин

      Это НЕ ПОГНУТОЕ крепление. Вы что, впервые в свей жизни видите видеокарту?

  • Сандро М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Придбав відеокарту з другого разу, перша відеокарта прийшла з заводу з відверто потертис PCI та злизаними гвинтами на корпусі (фото закріплю нижче), менеджери почали запевняти, що це норма, але вирішив відмовитись.
    Друга вже прийшла ціла, але яке в мене було здивування, коли я почув від служби підримуи, що розетка не приймає участь в акції, в якій за придбання 40* серії видают код на Diablo 4.
    Відверто кажучи, я був сильно здивований, що на офіційному сайті Nvidia немає навіть пригадування, що Розетуа є диллером/партнером.
    Розумію, що це не привід ставити оцінку 1, але я то роблю, що люди помітили комментар і були уважні при огляді (та виборі магазину для покупки).

    Переваги:
    Тиха, холодна, не вибаглива по напрузі
    Недоліки:
    Можливий брак, оверпрайс, відсутність офіційної акції
    • Владислав К***

      Ну таке, знаєш. Брати карту за такі гроші заради промо кода на Діабло 4.

  • Несен А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Після тижня використання і багатьох тестів, по технічним характеристикам дуже добре працює, недоліків не побачив.
    При 100% навантаженності, більше 65 градусів не побачив (це при умові нормального потока повітря в корпусі)
    Тиха, шумів ніяких не з'являється. З підсвіткою ніяких проблем не було, синхронізація працює. (материнка Asus z790 Prime).
    По іграм, все що запускав на ультрах працювало ідеально. (навіть неоптимізований The last of us, після патчей, майже все на фул, окрім деяких параметрів які дуже відеопам'ять потребують)

    Переваги:
    8 пін коннектор, холодна, тиха, є підсвітка, дизайн
    Недоліки:
    немає
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Андрій! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!

  • Сергей А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Неплохая карта, но цена и подсветка меня выбесили, почему бы не сделать кнопку выкл. подсветки как на 2070?

    Переваги:
    8 пин, холодная.
    Недоліки:
    Не могу убрать подсветку, аура креатор не видит карту, а армори при нажатии на "Устройство" постоянно крутит колесо (как при загрузке виндовс) загрузки.
    • Валерій В***

      Спробуйте спочатку оновити програму asus armoury crate, вона дуже глючна.

    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Сергей! Нам щиро прикро, що Ви зіткнулись з труднощами при використанні нашої продукції. В описаній ситуації, рекомендуємо звʼязатись зі службою технічної підтримки, слідуючи за посиланням: посилання
      Наші фахівці зроблять все можливе, аби допомогти у вирішенні проблеми.

    • Олексій Л***

      4к тянет?

  • Станислав
    Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Карта супер на все свои деньги. Долго не решался покупать - жена )) ну вы поняли. Купил поставил в пару с 5600g, просто улёт! Рекомендасьйон!

    Переваги:
    DLSS 3.0, память 12 гб.
    Недоліки:
    Цена(
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Доброго дня, Станислав! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

  • Александр
    Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Мне перестановка win только помогла

    • Сергей А***

      она всем помогает)

  • Александр
    Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    RTX4070 12Gb отличная замена для RTX3060 12Gb, т.к. будущая RTX4060 будет сильно обрезанная по сравнению с RTX3060 12Gb, по видеопамяти (будет всего 8Gb а не 12Gb) по шине (128bit вместо 192bit) и линиям PCIE gen 4 (x8 вместо x16), осталось только дождаться скидок на RTX4070)))

    • Євген

      или дождаться видеокарт от амд или интел

    • Сергей А***

      Уважаемый, никто не меняет на след. поколение свою карту, если у вас 3060/12, то нет вообще смысла менять её на 4070... я лично сделал замену на 2070, и то ради монитора нового, а так бы играл бы еще на старой, на средних вполне на 19" совр. игры идут.

    • Євгеній І***

      Взагалі не розумію навіщо щось міняти кожне покоління! Там приросту майже не буде, тільки марна трата грошей. Особисто мені поки що і 3080 на 10 Гб вистачає. А як вийде 5000 серія там і подивимось.