









ДБЖ LogicPower LPY-С-PSW-5000VA (4128) - Лінійно-інтерактивний на 3500 Вт, чиста синусоїда.
Опис
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) LPY-С-PSW-5000VA (3500W) MPPT 48V використовують для забезпечення резервного живлення електрообладнання у разі припинення подачі живлення у спільній мережі електричного струму. Пристрій перетворює постійний струм від зовнішньої акумуляторної батареї (48V не входить у комплектацію) на джерело змінного струму (220±3% V). Пристрій автоматично регулює струм заряду зовнішньої батареї (до 60 А) за допомогою мікропроцесорного керування. Час перемикання в режим резервного живлення – 4-6 мс.
Представлена модель обладнана функціями стабілізації напруги і холодного старту. LPY-C-PSW-5000VA (3500W) MPPT 48V розрахований на підключення електрообладнання сумарною потужністю до 5000/3500 VA/W модель обладнана надійним захистом від різких стрибків та перешкод напруги в мережі, коротких замикань та займання проводки, а також від швидкого розряду та надмірного заряду акумуляторних батарей.
Тип джерела безперебійного живлення LPY-C-PSW-5000VA (3500W) MPPT 48V – MPPT із правильною синусоїдою. Розрахований на підключення двох електроприладів загальною потужністю 5000/3500 VA/W. Тип підключення – євророзетка. Спосіб підключення до загальної мережі живлення електричним струмом – євровилка. Акумуляторна батарея – зовнішня, 48V, максимальний струм заряду – 60 А. Максимальна вхідна напруга (PV) – 90 V. LED індикатор режимів роботи розташований на зовнішній стороні корпусу. Вхідна напруга – 140-275 V. Частотний діапазон – 50/60 Hz.
Характеристики
- Номінальна потужність
- Акумуляторна батарея
- Країна-виробник
- Китай
- Форма вихідної напруги
- Габарити (Д x Ш x В)
- 130х332х570 мм
- Вага
- 22 кг
- Тип архітектури
- Кількість фаз
- Робоча температура
- від 0 до +40 °С °C
- Струм заряду
- 10 А
- Гарантія
- 24 місяці
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Відгуки та питання
- 5
зiрок 2 оцінок - 4
зiрок 0 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- Андрей Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 1400 Вт
Покупал ИБП для бесперебойной работы за ПК в пригороде. Взял для него АКБ LogicPower 24v 90Ah LiFePo4. Зарядку АКБ выполняет током 18-19 ампер, из сети при этом берёт 3,5 ампера. Игровой ПК под стресс-тестом OCCT для процессора и Furmark для видеокарты берёт с батареи 13 ампер. Под умеренной нагрузкой или при зарядке АКБ включается довольно шумный вентилятор, работающий к тому же как-то странно. Может включиться на долю секунды и выключиться, или включиться на секунду-две, выйти на обороты и выключиться. Такое впечатление, что включается сразу же по достижению определённой температуры, и по-хорошему сюда бы реле отложенного отключения. Не протянет этот "пропеллер" пару лет таких частых включений/отключений. Также не хватает индикации "плохой" батареи. Моя батарея ехала ко мне в кузове газели и по всей видимости переохладилась и не хотела стартовать ни в какую. При этом ИБП никак об этом не сигнализировал. Просто отсутствовала индикация напряжения, даже трёх нолей не было и бесперебойник спустя 5-6 секунд отключался. И только потом я вспомнил свой опыт с автомобильными аккумуляторами и проведя замеры напряжения на клеммах при включении ИБП увидел падение с 27 вольт до 11. Дал батарее прогреться час при комнатной температуре и всё заработало. Ещё крайне не хватает какой-нибудь ручки сверху, ибо вытаскивать его из коробки и переносить по дому будет не очень-то удобно. Ещё заметил странности от стабилизатора - обычно понижение выходного напряжения начинается после превышения отметки в 235 вольт из сети, но порой это понижение не прекращается при возвращении напряжения в норму. Он так и продолжает понижать 225 вольт до 199. Но это уже придирки и скорее всего так и было задумано чтобы минимизировать количество неприятных щелчков при переходе между ступенями. "Щёлкает" трансформатор действительно крайне редко и сам по себе ИБП околобесшумный, спать не мешает ни коим образом.
- Переваги:
- Практически бесшумный, информативная панель
- ІгорВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Номінальна потужність: 1400 Вт
Чудовий на свої кошти БДЖ. Поєднав його з двома гелевими АКБ по 12 Ви 100А.
Головне не перевантажити потужнішими споживачами одночасно під час зарядки та споживання. - МиколаПродавець: Rozetka. Номінальна потужність: 1400 Вт
Придбав на офіційному сайті посиланняразом з батареєю 24V 100A LiFePo4, зарядив, в процесі заряда індикатор не показує на скільки на скільки зарядив.
Розрядив, просто ввімкнувши інвертор на холостий хід та почекавши доки він розрядить батарею, в процесі індикатор показує що батарея повна аж поки не вимкнувся.
Після повного розряду ДБЖ батарею вже не побачив і не заряджав :( .
Поки чекав як мені вишлють зарядку що вміє заряджати розряджені в нуль акумулятори, десь дні через 2 в мережі впала напруга нижче 200 і акумулятор почав заряджатися від ДБЖ.
Після цього встановив застосунок на телефон щоб подивитися що там з акумулятором (почніть з цього, QR код є в PDF на сайті logicpower на сторінці акумулятора), виявилося що в акумуляторі є захист від перерозряду але він був вимкнений за замовчуванням (у ДБЖ виходить його нема).- Переваги:
- Працює
- Недоліки:
- Індикатор не показує заряд акумулятора, ДБЖ може розрядити акумулятор "в нуль"
