- Евгений Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Відмінна якість.повний комплект,дуже великий
Для подальшого абгрейду вистачить на роки- Переваги:
- Глухий,бузшумний
- Недоліки:
- Поки не знайшов
- Іван Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Це те що треба, бандура-холодильник здоровий) Все як я люблю, строгий дизайн, все зручно знімати і ставити, багато місця, дуже якісно. Хтось каже багато пластика, у мене минулий корпус був металевий, мать замикала на корпус і згорів бп так, а потім чуть не згорів і новий бп)
- Переваги:
- Якісний і модульний
- Недоліки:
- Немає
- Антон Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Корпус дуже добре підійшов для моїх задач. Хоча розмір досить великий він нормально вліз під стандартний стіл.
Ціна завищенна, але якщо брати для робочої станції яку хочете поновлювати не міняючи корпус років 5 і більше - то кайф.
При розпакуванні трохи злякався побачивши малярну стрічку, але воно так і повинно бути.
На фото порівняння з звичайним корпусом.- Переваги:
- Охолодження
Шумоізоляція - Недоліки:
- Ціна
- Максим Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Почну з позитивного. Я переходив з корпусу Fractal Design Define mini C для покращення температур на відеокарті, бо в старому корпусі під нею було декілька сантиметрів простору, через що карта перегрівалась. В мене RTX 3090 і різниця температур при переході на новий корпус склала 5-6 градусів (з 82 до 76). В цілому все те, чого я очікував, якби не декілька "але".
Недоліки:
1. Отвір для встановлення БЖ меншого розміру, ніж мій БЖ. Через цей отвір не пройшов мій БЖ (Chieftec Proton BDF-750C). Суть полягає в тому, що БЖ вставляється дуже туго і впирається гвинтами ришітки і самою ришіткою, які трохи вищі. Такого не було на жодному моєму попрередньому корпусі, хоча цей БЖ використовував на декількох корпусах. Вставити з середини корпусу неможливо (це не дозволяє конструкція). Рішення було єдине: зняти рішітку, засунути БП а потім зібрати БП всередині корпусу. Чи варто казати, що ця процедура зайняля декілька годин і купу втрачених нервових клітин?..
2. Нестандартні стійки для материнської плати. Гадаю, що з пошуком таких стійок можуть бути проблеми, якщо їх загубити. Виявив я це випадково, коли вирішив використати ті самі гвинти, якими була зафіксована моя плата в старому корпусі. Яке ж було моє здивування, що в обох випадках розмір був M3, але був різний крок нарізі. Візуально в півтора рази більший. В мене було 3 різні комплекти стійок (1 - від попереднього корпусу, 2 - від корпусу мого другого домашнього ПК, 3 - колись купував набір стійок і гвинтів на розетці). Всі 3 комплекти між собою замінюються без проблем. Але в новому корпусі - ні. Зауважу, що стійки в цьому корпусі нестандартні ані по внутрішній нарізі, ані по зовнішній. Тобто, я не можу поставити іншу стійку в корпус і не можу зафіксувати материнську плату некомплектними гвинтами.
3. Відсутні заглушки під отвори для HDD. В інструкції вони є, але в корпусі їх не виявилось. Для мене це не критично, але неприємно.
4. В корпусі передбачено 2 тримача SSD за материнською платою. Вони різні за дизайном. Той тримач, що на два SSD - ок, але другий тримач на один SSD, з ним невелика проблема. На ньому зроблені звичані отвори (на іншому тримачі отвори виконані штамповкою). Через це, навіть якщо повністю закрутити гвинти до упору, SSD не щільно прилягає і залишається невелика відстань, приблизно 0,5 мм. Проблема вирішилась тим, що просто підклав маленькі щайби.
До недоліків іще можу віднести незрозумілі для мене рішення в дизайні. Наведу один приклад. Місце для вентилятора під відеокартою зміщено до передньої чатини. В мене відеокарта 305 мм і вентилятор закриває лише половину останнього вентилятора. Це краще ніж нічого, але не розумію, чому не зробити додаткові отвори для кріплення ближче до середини відеокарти, бо для цього в корпусі, навіть, є місце і перфорація. Бачив на Ютуб, як люди самі свердлили отвири в цих місцях, щоб встановити вентилятор. В цілому, я не можу сказати, що корпус суцільне розчарування, але наявність критичних для мене проблем склала певне враження про нього. Можливо мені дуже "пощастило" і в інших отвір під БП виконаний більшим.- Переваги:
- Великий об'єм
- Недоліки:
- Отвір для БП, стійки материнської плати, деякі спірні рішення в дизайні.
- Світлана Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Корпус не підтримує EATX материнські плати, вони значно більші, ніж АТХ формат!!! Немає ні отворів для кріплення, ні доступу к отвору для кабелів. Вказані характеристики товарі не правдиві.
- Іван М***
Бачте, а виробник стверджує, що Е-АТХ має влазити.
- Іван М***
Generous space and flexibility support most kinds of high-end hardware such as large coolers, graphics cards and even up to E-ATX motherboards - оцеє в них на сайті таке
- Світлана Ф***
Однопроцессорна EATX, типу стандарту доски з кiнця 90х - влiзе, а вот повноцiнна EATX, з двума сокетами пiд проци - нi. Для ATX корпус iдеал, не бiльше.
- Олег Е***Відгук від покупця. Продавець: Semico
Просторий і стильний корпус із гарною шумоіщоляцією. Дуж вдячний Semico за гарний сервіс і швидку доставку.
Із плюсів:
- знімні бокові панелі, які дуж легко ставляться/знімаються;
-знімна верхня планка для встановлення радіатора СРО (або вкнтиляторів);
-шумоізоляція. Навіть при максимальних оборотах помпи і 3 передвстановлених вентиляторів нічого не чути.
Мінуси:
-корзина для HDD. Вона дуууууууж туго витягається і також стрьомно залазить на місце. Навіть довелося пошкодити фарбу на корпусі.
- Гвинтове кріплення HDD. Гвинти занадто довгі і не повністю фіксують HDD в корзині. Ну і в мене в набагато дешевшому корпусі були без гвинтові пластикові скоби. Напевно «Будь Тихіше!» про них не чули.
-Монтаж БЖ. Я повинен був знімати гратки на БЖ Chieftec щоб вставити його в корпус. Відчуття що виробник хотів щоб тільки bequiet блоки живлення монтувались нормально.
-Монтаж ніжок корпусу. Вони дуж стрьомно ставляться в отвіри, в невідомо як їх зняти щоб перевести корпус у транспортне положення.
В цілому рекомендую до купівлі. Особливо під 360 водянку і гарячі процессори типу I7 14700kf- Продавець Semico
Добрий день, Олеже. Щиро дякуємо Вам за такий детальний відгук. Ми раді, що Ваші враження про покупку є позитивними.
Бажаємо усього найкращого та з нетерпінням чекаємо на нові замовлення від Вас) З повагою команда "Semico".
- Максим Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Вместительный, крепкий-жесткий каркас, прорезиненные накладки на ножках и большой вес, следовательно корпус устойчив и нерушим. Хорошая продуваемость даже со стоковыми тремя вентиляторами, удобный переключатель режимов работы вентиляторов, а также возможность установки любой системы охлаждения (жаль пока не придумал куда установить два вентилятора 80 мм от noctua со старого корпуса). Удобная система открывание и закрывание боковых створок, удобная система извлечения пылевых фильтров и замены передней глухой панели на сетчатую или наоборот. Строгий дизайн и большие размеры расположили корпус на полу под столом.
Долго выбирал корпус, пытаясь сначала подобрать шириной до 200 мм (для установки в существующей нише стола), перебрал модели всех брендов существующих у нас в продаже и ценой до 4000 грн, но в итоге демонтировал нишу и приобрёл этого красавца шириной 281 мм.- Переваги:
- Крепкий бесшумный компьютерный шкаф.
- Недоліки:
- наверное они есть, но их не замечаешь
- Володимир З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Загалом задоволений корпусом, якість на висоті. 3 нових вентилятора докупив від be quiet з підсвіткою. Але за два тиждня вийшла з ладу або мікросхема хабу або кабель живлення кулерів,що підключається до хабу. Оберти вентиляторів в автоматичному режимі завжди на мінімальній швидкості без нагрузки на систему і от на днях вони почали крутитися на максимальній швидкості ні з того ні з сього, приходиться вручну регулювати швидкість кулерів перемикачем на передній стороні корпуса. Якщо переключити ся на автоматичний режим, попрацює якийсь час на низьких обертах і потім знові врубає максимальну швидкість ((( На жаль по гарантії не буде можливості відправляти корпус назад адже система нових комплектуючих вже зібрана. Цей кабель купити не можливо, окремо такого не продають та і на перепайку його нести також не знаю чи буде доцільно...(((
- Переваги:
- Якість матеріалів, метал міцний, продумана конструкція,дизайн, можливість дзеркального розташування.
- Недоліки:
- Відсутність ручок для транспортування, мало кишеньок для hdd...
Представник постачальникаДобрий день. Все ж таки радимо написати в нашу українську службу підтримки - ми не чули випадка, щоб вони вимагали прислати їм корпус на гарантію, а не просто відправляли новий контролер чи ще щось.
- Богдан К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
У мене у комплектації відсутні ніжки. Прохання звернутись службу підтримки!
- Недоліки:
- Не повний комплект
Представник постачальникаДобрий день. Шукали у заглибинах в пінопласті? Часто їх не знаходять (особливо актуально для білих моделей корпусів).
- Богдан К***
Ніжки сховані у пінопласті, хоча інші деталі окремо в коробках.
- Олег О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Очень доволен.Не могу привыкнуть к полной тишине работающего ПК.Конечно я и комплектыющие подбирал тихие,но даже с откытым сбором корпуса(с прозрачной фронтовой крышкой и свершу тоже с сеточкой) звука работы кулеров не слышно!!Если включаю на максимум регулятором обдува,то еле шелестят кулера.Корпус четкий рекомендую!Да и будьте осторожны при переноске когда поднимал и брал ПК за фронтовую и тыльную сторону,поднимая держа руки снизу где выезжает нижний пылевой фильтр,уронил ПК а он в сборе около 20 кг весит и благо на ногу а не на пол.В руке остался фильтр который выезжает а корпус упал.Будьте осторожны при переноске!
- Переваги:
- Качественный.Толстый метал.Грамотно все сделано.Легко собирать и после чистить,простой доступ к всему.
- Недоліки:
- Нет
- Андрій М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Кращий корпус на час купівлі що булі в наявності ів Україні, нічого не скрипить не тріщить,відмінна вентіляція,можливість переставляти модулі для своїх потреб, і дуже ГАРНИЙ
- Переваги:
- якість
- Недоліки:
- ціна
Представник постачальникаДобрий день. Раді, що Ви задоволені. Ми і досі вважаємо його найкращою моделлю за сумою усіх "чеснот" та зваженістю ТТХ, ціни і дизайну.
- Володимир З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Дуже задоволений якістю корпуса,все продумано та функціонально.В комплекті багато пилевих фільтрів,3 кулера 140 мм.,шумка на глухих стінках,стінки на кнопках,є ніжки,що піднімають трохи корпус над підлогою.
- Переваги:
- Якість,функціональність,дизайн та місткий.
- Недоліки:
- Тільки 3 кулера в комплекті,незручно транспортувати.
- ВіталійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Чудовий витвір сучасного дизайна - гарний і функціональний. Мені довелося його інвертувати, що вимагало повної розбірки корпусу - жодних проблем з цим не виникло. Всі вентилятори на резинових шайбах, під боковою кришкою антивібраційні резинові демпфери. Призматичні верх і низ візуально роблять корпус не таким масивним. Ширина корпусу без ніжок 245 мм (я встановив його на настінні кронштейни, і цей показник був важливим). Дуже зручна рама для верхнього кріплення СВО - мій Arctic Freezer II 360 став з запасом (рама приймає габарит до 42 см).
Вад я не знайшов, але маю зауваження і побажання до розробників. Вентилятори Pure Wings 2 - чому не встановили хоча б PW 3? Для БЖ не передбачено задньої фіксації. Мій Chieftec PPX-1300FC має довжину 160 мм, але з більш довгими БЖ можуть бути вібрації. На фронтальну панель замість usb A gen.1 можна було б встановити контролер для gen. 2 (принаймні дякую за type С gen.2). Щодо охолодження: панель для hdd ідеально пасує для встановлення ще одного радіатора сво (наприклад, для малогабаритної відеокарти з водяним охолодженням). Незрозуміло, чому розробники знехтували цією опцією. Через це доведеться купляти кронштейн і працювати руками. Нарешті, питання к маркетологам: на ринку дві окремі моделі (із скляною і глухою боковинами) - і це правильно. Чому не відокремили ще дві субмоделі - глуху і сітчасту? Що робити користувачам з непотрібними частинами (а вони досить габаритні)? Це anti-green рішення, і це зовсім не схоже на німців.
Отже, загалом це фантастичний виріб, хоча є можливості для вдосконалення. Якщо ви шукаєте корпус і читаєте відгуки про Silent Base 802 - скоріш за все, ви його купите. І не шкодуватимете.- Переваги:
- Якщо ви зважуєте можливість купівлі цього виробу - ви його майже напевно купите
- Недоліки:
- Вад немає, є можливості для вдосконалення
Представник постачальникаВіталій, дякуємо за Ваш відгук! Ваші зауваження повністю збігаються з нашим баченням наступного покоління цього корпусу ;) (колись)
- Max P***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
не советую для E-ATX. мать закроет все отверстия прохода кабелей. не советую данный корпус тем кто часто его будет открывать его. Защелкнуть дверки обратно занимает около 15 минут(кто хочет может с кулачины быстро забить ее), что является не допустимым так как корпус мы берем не из дешевых и ожидаем качества.
- Переваги:
- комлектация(стяжки тканевые 5шт)
- Недоліки:
- боковые дверки
Представник постачальникаПозаду є 1 кнопка для миттєвого зняття або фіксації бокової стінки. Ви не здогадалися її натиснути?
- Max P***
А где я написал что мне сложно снимать крышку? Внимательней читайте отзывы
- Артур Щ***
Ніяких проблем із кришкам - вставляються назад так само легко як і знімаються.
- АндрейВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Решил порадовать я себя. и обновить свой Silent Base 800 на Silent Base 802. Я родом из бояр. могу позволить заниматься ерундой.
Вывод:
Раньше делали лучше.
Как разбирал 800 то там чувствуется как четко откручивается. четко вкручивается. а в этом уже чувствуются некая бюджетность и легкая хлипкость. Особенно это было заметно на :
1. Когда прикручиваете рамку к БП и на салазках HDD. Там эти ультра бюджетные закрутки... я такие точно встречал когда от скуки собирал в ультробюджетном корпусе систему.
2. Как по мне метал внутренний стал чуть тоньше по сравнению с 800 .
3. Коробка стала не цветной . В 800 была черная в рисуночках. богатая. А тут
уже обычный грустный картон не цветной.
Плюсов конечно же в нем на много больше.
Особенно эти сменные панели. в Стресс тесте пк. сменная панель перфарированная. снизила темперутуру процессора на 7 градусов. ( я тестил водянку Arctic 360 и 5950х. )
Управление скоростью внетиляторов тоже удобно с корпуса. Ночью пк не слышно от слова совсем. + можете кривую настроить в биосе. что б начинали вертушик работать от какой то определенной темпераруты.
Удобные съемные боковые панели. не нужно с болтиками возится.- Переваги:
- Красивый.
- Недоліки:
- Таки есть
- Артем В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
В принципі все класно, по вигляду мені сподобався. Дещо незручно переносити, бо усі стінки і т.д. постійно намагаються від`їхати) Реально незручно вставляти блок живлення, особливо модульний. Вже здавалось би все вставив, закрутив, а потім виявив сата живлення на платі ззаду для контролю кулерів, про щщо ніхто не попереджував. Як вставити блок живлення в інструкції теж не було, я вже запанікував, що доведеться розбирати корпус.
- Переваги:
- Просторний, гарний
- Недоліки:
- Незручно вставляти блок живлення, плата для живлення кулерів ззаду
- Dmytro
А шо значить не зручно вставляти блок живлення? Ви шо його збоку корпуса вставляли?))) На задній частині корпусу відкручується рамка і будь-який блок живлення вставляеться на раз-два, залітає як авто в гараж
- Артем В***
Ну я здається досить чітко написав, якщо уважно прочитати коментар. Хоча я вже не так добре пам'ятаю, але дійсно, здається спершу я не знайшов, що можна відкрутити рамку, і не здогадався, як вставити блок живлення. Проте, як і написано в коментарі, схоже, після того як я вже вставив, мені довелось діставати назад, через те, що знайшов заховане сата живлення. І як би це дивно не звучало, але природньо було б набагато зручніше вставляти саме збоку, а не лізти там щось відкручувати і пропихувати той блок живлення.
- Влад Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Просторий, непогано скомпонований корпус. Багато нюансів при збірці. Наприклад СВО 420 стає лише на передню панель, на верх поставити неможливо, якщо ставити радіатор СВО зсередини то він заважає установці куллера на нижній панелі, півтори години ставив СВО! Блок живлення бікваєт, кабелів хватає в притик, тяжко під'єднувати кабелі, але і зайвого кабеля який потрібно кудись діти не лишається. Тихим я його не можу назвати, все залежить від охолодження яке погано продумане. Планував СВО ставити на верхню панель, а куллери на вдув на передній та нижній панелях через пильники, ітого радіатор завеликий на верхню панель і нагріте повітря нагнітається в корпус і всі компоненти системи гріються сильніше, і куллери працюють гучніше. Окремий мінус універсальність корпуса, так як розрахований на використання 120/140 куллерів, радіатор близько 20-30% закривається силовими елементами корпуса для установлення куллерів 120 діаметра, лажа. З гарного про корпус так це наявність всіх необхідних гвинтів та стяжок. Вдруге такий корпус наврядче куплю.
- Переваги:
- Немає ніяких переваг, просто непоганий корпус.
- Недоліки:
- Ножки миші з'їли? Як можна поставляти такі корпуса без ножок? Як має охолоджуватися блок живлення? В коментах писали що ножки десь вставлені, будьласка уточніть де саме вони вставлені.
- Влад Р***
Ножки до корпуса втоплені в пінопласті, що фіксував корпус.
- Анатольевич Ю***
Про ножки уже можно анекдоты сочинять.
- Артур Щ***
Що таке "погано продумане охолодження"? Майже у 100% корпусів на ринку все зроблено однаково.
- АртёмВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
С корпусом приятно работать, много места, удобные крепления, порадовала выезжающая планка для СВО/вентиляторов на верхней части корпуса. Не хлипкий, довольно увесестый. Единственное к чему могу придраться - пластиковая крышка на нижний отсек с блоком питания, чтоб ее снять надо приложить усилие, было страшно сломать, но если наловчиться то уже снимается без проблем. В остальном отличный корпус.
- Переваги:
- Удобный вместительный корпус
- Александр Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
корпус не плох и возможно тихий, но на данный момент назвать его тихим не поворачивается язык - 3090 под нагрузкой забивает своим шумом даже вентиляторы корпуса на максимальных оборотах.
для снижения шума примеряюсь к сжо и вроде как даже 480мм радиатор должен войти в корпус- Переваги:
- компактный - все что меньше фуллтауэра это компактно ), кабельменеджмент реализован не идеально но хорошо и главный плюс это что при сборке ни единого пореза не получил )
- Недоліки:
- небольшим минусом оказалось отсутствие механизма креплений заглушек на задней панели. когда вам надо вкрутить поверх заглушек что либо, то проще корпус поставить на заднюю стенку и так прикручивать
- Подопригора А***
Выкинь комплектные вентиляторы (они более менее дуют только на максимальных оборотах), поставь Noctua NF-A12X25 или NF-A14:
- 2 - 3 на вдув (1 - 2 на фронтальной панели 1 снизу под видеокартой)
- 2 на выдув за процессорным кулером
- Максим В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Швидко доставили. Важкий, гарно зроблений. "Хитро" зховані ніжки, пластмаса, але роботу свою виконують чудово. Багато свобідного місця, але лише один додаткова коробка для вінчестера. Відсутні гвинти для кріплення материнської плати, отже корпус не здатен виконувати своє призначення.
Підсумок: Чудовий елемен для декорації кімнати.- Переваги:
- Багато свобідного місця для памяті, охолодження. Чудовий елемен для декорації кімнати.
- Недоліки:
- Відсутні гвинти для кріплення материнської плати
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .- Денис З***
Это невозможно. Винты с ним всегда идут в комплекте. Значит им кто то на складе помог исчезнуть.
Представник постачальникаБудь ласка, напишіть в нашу службу підтримки. Вони оперативно відпрвлять Вам потрібні гвинти.
- РостиславВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Прекрасный корпус белого цвета, шумоизоляция на высоте. Доволен как слон.
- Дмитрий Е***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
начну с небольшого минуса. жаль в комплекте с этим корпусом не идет заглушек на винты. типа корпус без стекла дак они там не нужны. а хотелось бы что бы все было по феншую. по охлаждению у корпуса все норм. с глухими крышками без перфорации на первой скорости вертушек (на самых низких) и при температуре в хате 22 градуса видяха грелась до 62 (ROG Strix Gtx 1060) а процессор до 72 (ryzen 2700x). если же включить крутиляторы на максимум получается что видяха в пиках до 57 грелась, а в среднем 55. процессор до 62. я не стал проверять второй комплект крышек с перфорацией. меня и такие температуры устраивают. если на переднюю панель влепить еще один крутилятор думаю будет еще получше.
- Переваги:
- тихий. качественно сделанный
- Недоліки:
- в комплекте этого корпуса нет заглушек на винты
- Александр А***
Кто так вентилятор на процессорном кулере ставит?
- Дмитрий Е***
Александр Андрияш, причем тут вопросы по кулеру к описанию корпуса? в старом корпусе стояла материнка и башня еле влезла по высоте. оператива мешала поставить с правой стороны. можно было кулер выше поднять но тогда крышка корпуса не закрывалась.
в новом корпусе кулер было лень переставлять. он и так отлично охлаждает - Александр П***
На ЦП кулер не так стоит , кто там ещё шепчет за фен шуй ????
- Олександр К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Корпус доставили на следующий день после заказа. Корпусом доволен, но в комплекте не было ножек, хотя на фото на странице корпуса они есть и в нем тоже есть пазы для установки ножек. Это нормально? Куда с этим можно обратится? Есть возможность их докупить отдельно?
- Переваги:
- Корпус большой, удобно устанавливать в него систему и делать кабель менеджмент. Шомоизоляцыя
- Недоліки:
- Мне, наверное не положили в комплект ножки.
Представник постачальникаДобрий день. Ножки корпуса вкладені в поліпропіленові борти зовні, будь ласка, знайдіть їх там.
- Андрей Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Корпус отличный. Очень просторный, собирать очень легко и удобно. Все продумано, особенно понравились крепления для ssd. Работает на 1 скорости очень тихо, хаб для куллеров выглядит добротно. Юсб на передней панели держат туго, вытащить флешку, я бы сказал, немного проблематично. Быстрый доступ со всех сторон корпуса, вообшем всем доволен, оправдал все ожидания) П.С. ребята на пункте выдачи от размеров коробки были в шоке)
- Переваги:
- Тихий, лёгкая сборка, качественные материалы для такой цены.
- Недоліки:
- Проблематично вставлять ножки, хотя это делается один раз и навсегда.
- Юлия Щ***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Корпус-пушка! Кулеров практически не слышно, т.к. в стенках корпуса-обесшумка. Матовая поверхность, не остаются следы от пальцев. Сборка-сплошное удовольствие, все детали чёткие, становятся на свои места без особых усилий. Органайзер для проводов присутствует в комплекте. Отдельное спасибо Розетке за скидку
- Переваги:
- Тихий, стильный, приятно и легко собирать.
- Недоліки:
- Не обнаружила.
- Александр В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Ще як недолік може відмітити подекуди невпевнені стики, які потенційно можуть вібрувати та трохи дзвеніти. Але це можливо легко виправити. Поставив 6 вентиляторів, різниці в шумі практично не відчув на скорості 1. Не дивлячись на незначні недоліки корпус вартує вашої уваги.
- Переваги:
- Продумане розташування місць, для вентиляторів, можливість використовувати 140 мм скрізь. Гарний міцний метал. Взагалі, багато різний дрібниці.
- Недоліки:
- Як на мене головний недолік - це його ніжки, хрусткий пластик, складно змонтувати, але погано тримаються. Прийшлось трошки, так би мовити, допрацювати напилком.
- СергійПродавець: Rozetka. Колір: Білий
Вирішував самостійно питання із склом яке тріснуло, представники компанії повідомили що саме скло відсутне на складі, і потрібно через Німеччину самостійно робити замовлення, вартість із доставкою втрачає сенс замовлення.
На сайті є розміри (0.498*0.44*4мм) по яким зробив замовлення в Києві гартованного скла, вартість 315 грн, термін виготовлення 10 діб.
виробник - Завод скловиробів.
Важливо зберегти планки кріплення до яких потрібно прилеїти скло, купував також на розетці клейку прозору ленту, тримає скло чудово.- Недоліки:
- Відсутні комплектуючі корпусу
